reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szukam Mam z Niemiec

ja chcialam psa...ale jak widze co moj brat z psem ma..a. raczej jego zona to mi sie odechcialo...szczegolnie jak tez widze ,ze trzeba z rana wstac z lozka i leciec na mroz bo pies ma swoje potrzeby ;-)




A to kochana lepiej nie kupuj skoro Cię nie kręcą właśnie te ranne wstawania i do roku jednak pies sika a potem duuużo gryzie. Ja to psiara pełną parą i ja sobie z rana w niedziele zawsze przeznaczam czas dla siebie i psa , młoda z mężem zostawiam a my znikamy na parę godzin . Ewentualnie razem jedziemy gdzieś na polane lub do lasu ale mój mąż w spacerach nie jest długodystansowcem i szybko zaczyna marudzić :-D Ale ja zawsze mam dwa psy i te obowiązki z nimi związane są dla mnie przyjemnością . Jak poznałam mojego męża to miałam moją amstaffke. Wynajęliśmy mieszkanie i szybko nam się rodzina powiększyła o pitbulla (byliśmy dla niego domem tymczasowym , był z Fundacji ASt) a potem doszedł jeszcze szczeniak kundelek . Potem pit znalazł w Warszawie kochany dom (Pani pracowała w kancelarii Prezydenta Kaczyńskiego :-p) .


Teraz mam kundelka , w październiku odeszła od nas moja 14 letnia amstaffka . Kocham tą rasę ale w Niemczech za dużo z nią problemów, bo tutaj inne prawo , do tego nie można importów przywozić , trzeba kupić w Niemieckiej hodowli. A tego bym nie chciała, mam swoje zastrzeżenia patrząc na strony internetowe . Więc długo myśleliśmy o rasie psa, a raczej ja długo myślałam . Mąż tylko zaznaczył że nie ma być to jakiś typowo babski pies bo na spacer nie wyjdzie :-p. No i zakochałam się w Buldogu Francuskim . Już mam dwie hodowle w Pl wybrane , jedną z Czech i Słowacji . Teraz zbieram kasiorę. W lipcu planujemy kupić taką istotkę , mam nadzieje że w tych hodowlach które mi zaimponowały znajdzie się jakiś ładny szczeniak i z mądrego krycia .



Kamilka mopsy są cudowne !!! Ja kiedyś na pewno będę miała mopsa : jest śliczny i ma bardzo miły charakter . Dzisiaj na FB widziałam takie zdjęcie : https://www.facebook.com/photo.php?...27429596.99126.257619577646276&type=1&theater :-D:-D:-D:-D
 
reklama
Owca ale super psiak :-)

Co do siusiania i niszczenia to zależny od psa . U nas nasz kundelek dał nam tak w kość że okres szczenięcy mi się bardzo źle kojarzy . Nawet kino domowe nam pogryzł :-D tzn te głośniki ,obrany czy jak to się nazywa. Ja to zniosłam ale mój mąż to miał żałobę :-D No wszystko mogła pogryźć , ale jego kino domowe to była świętość:-p
tą mate już oglądałam na allegro ;-) My na spacery wychodzimy x 3 razy dziennie . Z rana mąż bo ja mu robie kanapki do pracy w tym czasie , w południe ja z córką i psem spacerujemy , wieczorem w okresie zimowym mąż a w inne pory roku już ja . Ze mną pies jak idzie to się musi długo zastanowić za czy siku zrobi , a mój mąż jak idzie to pies wie że Pan nie jest długodystansowcem i od razu wszystkie potrzeby załatwia i do domu wracają :-D.
 
Delfin a jakie ty maty ogladalas ?
bo ja to mam takie zwykle jak dla ludzi chorych np. ja kupuje w pl w aptece :tak:
i poprostu on sie od malego nauczyl ze jak mu sie chce to idzie do lazienki i na ta mate sika..
choc teraz juz rzadko :tak: powiem ci ze zdarzylo mu sie ze 3 razy zrobic kupe w pokoju i moze tak samo z sikaniem
naprawde nie moge narzekac...Nigdy nic nie pogryzl i nic nie uszkodzil nam w domu...
Fakt jest troche glosny tzn . lubi szczekac hehe zwlaszcza jak wychodzimyz domu to on szczeka jak opetany :tak:
i wszystko z klatki slyszy to tez robi halas i szczeka ale psy tak maja hehe ;-)
Ja wychodze 4 razy dziennie ale nie sa to jakies dlugie spacery teraz zimowa pora...
A jak juz cieplo to mamy dzialke - ogrodek i tam idziemy i spedzamy prawie caly dzien a piesio sie wyleguje na slonku :-):-)
 
Delfin_Ona ja tez mam psa :) shih-tzu..........mial byc :nerd: ale kupiony z pseudohodowli(bo zainteresowalam sie tym dopiero po fakcie i dlatego) i jest raczej z czyms pomieszany...bo troche za duzy jak na shih-tzu :-D

W I T A M tak w ogole!! po dluuugiej nieobecnosci,ale nic sie tu w sumie przez dluzszy czas nie dzialo wiec nie bylo o czym sie udzielac ;)

Ania gratuluje synusia... pewnie mnie nie kojarzysz bo zmienilam nick,jestem Jolka ;-)
 
Hello Jolcia !! milo cie tu widziec a nie ukrywasz sie na FB ;-);-);-)

to widze ze masz taki przypadek z psem jak ja
moj tez mial byc yorkiem a na zdjeciu same widzicie :-(
Ale gdy pisalam do wlascicieli i wysylalam zdjecia to zaciecie twierdzili ze to jest york :angry:
wiec dalam sobie spokoj bo tak bym nic nie wskorala tym bardziej ze umowy tez na pismie nie mamy :no:
tylko szkoda ze zaplacilam jak za yorczysko a mam kundelka :angry:
no ale trudno jest jak jest a piesio jest calkiem fajny :-) wazne ze malutki bedzie ;-)

Uciekam wlasnie z nim na spacerek ostatni :tak:
 
Owca o coś takiego mi chodzi Savic Puppy Trainer MEDIUM - Kuweta dla szczeniaka (2979212329) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. . Tam własnie wkładasz te podkłady które ty używasz . Nigdy tego nie miałam ale teraz chce się zaopatrzyć żeby jakoś łatwiej przetrwać okres zasraństwa heh


Joli z tymi pseudo to niestety duzo osób się nabrało . Teraz niestety weszła ustawa , chyba rok albo dwa która miała pomagać a jeszcze zaszkodziła . I teraz się utworzyło dużo jakiś klubów ,związków co mogą sobie robić rodowody, to tak wyglada jak by pseuduchy się zalegalizowali i za kase mozna kundlowi jakiś niby rodowód wyrobić :/. I kupujesz teraz kundla... z kwitkiem w cenie rasowego. Dlatego ja szukam tylko z ZkwP i czytam opinie na różnych forach o danej hodowli . Chce kupić psa od ludzi którzy nie idą na ilość , nie robią tego dla kasy , psy mieszkają w domu a nie w kojcach . Hodowcy którzy mają X ras psów i bardzo dużą ilość zwierząt też nie budzą mojej sympatii . Najlepiej mała hodowla od miłośników . Na szczęście są i tacy :-)



A psy są fajne , do kotów też nic nie mam , nigdy zresztą nie miałam bo moje psy raczej ich nie lubiły a teraz mąż twierdzi że kot niby fałszywy . Ale to takie jego staroświeckie podejście :-D
 
Czesc dziewczyny:) ale Wy tutaj dajecie czadu:) nawet sie niespodziewałam ze na tym forum tak zywo:D fajniiiieeeeeeeee
Ja byłam wczoraj na masazach u kolezanki- zrobila takie masage party- jedna z kumpel jest masazystka wiec mialysmy wieczor w SPA:D bylo swietnie, a dzis tuperware party:p i mam juz dosyc:p a obecnie mdlosci wieczorne...i skwaszony humor bo musialam saczyc bezalkoholowego Sekta:p

Owca my na Stöcken mieszkamy:) i mamy w Hannoverku grupe tzw. matek polek hannoverek- jak mamy dosyc bycia w domu- won w miacho na dyskoteke do knajpy - odhamic sie wyluzowac zabawic- alles:) Hannover na Obcasach :D

Co do sklepow ja lubie sobie "polować" po TK MAXX i to chyba moj ulubiony sklep :) primarka srednio- bo mnie wnerwiaja tlumy ludziów - ale dzieciece rzeczy mozna tam kupic fajne i faktycznie w swietnych cenach :) H&m tylko online - najbardziej lubie łazić po Salach :p atak pozatym to roznie Peek & Cloopenburg, zara, gina tricot, ernst familie, czasem chibo...no i galerie- aczkolwiek ja tam po sklepach chodzic nie lubie:p zwlaszcza ze tutaj u nas to jest tak strasznie tloczno ze mnie emcza takie zakupy kiedy sie musze przeciskac miedzy ludzmi:p

My mamy kotkę- się zwie Pipka:p i nie zamienilabym kota na milion psow...jak to mówią "pratstare przypowieści" - pies mysli- moj pan mnie kocha, daje mi jesc, dach nad głową, zwraca na mnie uwage- moj pan jets moim BOGIEM,,,,kot mysli- moj człowiek mnie kocha, daje mi jesc, dach nad glowa, zwraca na mnie uwage- JESTEM JEGO BOGIEM....i z Tym sie zgadzam- Jeje Wysokość Pipka rządzi u Nas niepodzielnie:p
 
Delfin jest cala masa ludzi,ktorzy nie maja pojecia o pseudohodowlach,w sensie ze nie przetlumaczysz im zeby nie kupowali psa z takiej...bo Ci odpowiedza,ze po co mu papiery na psa,ze on nie bedzie na wystawy jezdzil...w sumie ja sama tak mowilam ,przyznam sie ...no ale wlasnie przez to ze zakumalam o co chodzi to staram sie to zmienic,ale nikt mnie nie chce sluchac ... najczestszy argument-ale ja nie mam 2 tysiecy na psa... to mowie jak nie masz 2 tysiecy to idz do schroniska ,phi! ja nie chce kundla ze schroniska :baffled:

Madzia egal jak wyglada...to juz czlonek rodziny ,albo? i tak jak mowisz,wazne ze pozostal maly ,bo moj sie rozrosl i to fest ...po kastracji tez sie strasznie roztyl...masakra! shih-tzu wazacy jakies 11 kilo :-D:szok::-D

die-perle znam takich co to pies bedzie u nich myslal jak kot :eek: moja tesciowa ..........kocha psy ,ale nie umie psiaka wychowac...kazdy wejdzie jej na glowe i z kazdego psa zrobi BOGA w domu .........pol biedy jak lagodny pies,gorzej gdy za bardzo sie wczuje w role i zaczyna byc agresywny...bo mielismy tutaj taki przypadek(bo ja mieszkam przy tesciach,mamy wspolne podworko)
 
reklama
Delfin a to juz widzialam gdzies takie cosik...
ja to ta mate rozkladam na ziemi normalnie i jest git , wydaje mi sie ze to cos plastikowe jest zbedne ;-)
moim skromnym zdaniem ;-)
Ja jakos kotow nie lubie :no:...moja mama ma i on jakis taki troche agresywny jest i lubi syczec na nas i atakowac skokami z nienacka :angry::szok:

die perle swoja droga ciekawa nazwa :-D..fajnie ze wpadlas..
coreczki mamy w podobnym wieku a na stöcken bywam nieraz moja mama tam mieszka :tak:
a ja cie chyba kojarze :-D z tych matek polek hannoverek ;-);-)
 
Do góry