reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szukam Mam z Niemiec

reklama
anka 26,07 Witaj fajnie ze wrociłas:-)


Patrycja w katalogu jest fajnie wszystko poukladane na stronie to tego duzo jak nie wiem:szok: ale mi sie baardzo te ciuchy podobaja. H&M sobie juz daruje bo wszyscy nosza te ciuchy takze troche nowosci trzeba wpuscic:tak:

no jeszcze musi zajrzec Magdalena ale wiem ze im sie laptop zepsoł moze nie dlugo sie pojawi:confused:

Renee a co u Was???
 
Każdy ma inny gust . I dobrze :) A na synka też są super ciuszki i można równie fajnie wystroić chłopaka tylko bez kitek ;)



My za 2 tyg jedziemy do Ikei po mebelki dla młodej . Wszystko już sobie wybrałam , teraz czekam tylko na wolne męża . Dywan z hello kitty wybrałam , a mebelki białe . No i do salonu zamówiłam obraz z Merliyn Monroe którą uwielbiam , Mąż na szczęście się nie wtrąca w urządzenie mieszkania ( a ja w wybór auta );-)
 
Ja sobie winko popijam tak przy piateczku ;-);-)
dzieci ogladaja czerwonego kapturka haha :-):-)

Anka kupe lat cie kobieto nie bylo :angry: nie ladnie tak uciekac a na innych wateczkach bywac a tu nie zajrzec hihih
i co ja widze :szok: piekny nowy suwaczek i to juz ten tydzien to ty juz sie do porodu szykujesz i nawet nie wpadlas sie pochwalic :no::-) nie ladnie...kogo masz w brzuszku chwal sie :tak: i coreczka jaka juz duza 5 lat zlecialo...zagladaj tu do nas :tak:

Kamilka a wy to z Magda poznalyscie sie w realu nie?? mieszkacie blisko siebie ??:baffled:

Pati no ty to mozesz zakupowo szalec , sklepow u was to pod dostatkiem ;-);-)
tylko tak jak mowisz worek kasiory miec :tak::tak:

Delfin jak urzadzisz malej pokoik to pochwal sie foteczki wstaw bedziemy podziwiac ;-);-)
 
Moj mezus tez odespał wiec winko saczymy:-) ale widziałam temat urzadzania... my tez pokoik mlodemu urzadzilismy kupilismy mebelki z lozkiem ale lozko zlozymy jak sprzadamy to co u niego stoi:tak: _1247177.jpg_1247176.jpg_1247171.jpg_1247166.jpg_1247165.jpg

Owca tak poznałysmy sie z Magda ona mieszka 30 km ode mnie. A Adasiek i Szymon dwa zywioły:-D


Delfin - wlasnie chłopczyk tak ale jak juz mam to marzy mi sie coreczka:tak:
 
Kamcia fajny pokoik , taki przytulny widze ze teraz moda na biale meble hehe duzo osob ma :tak::tak:
zdjecie numer dwa jest the best :-D:-D:-D usmialam sie z mlodego miny :-D
fajnie ze z madzia sie znacie , udalo wam sie ze tak blisko siebie mieszkacie :tak::tak:

Uciekam juz i zycze milego wieczorku i czestszych pogaduszek na bb :-D;-)
 
Nie no normalnie wlasnym ocza nie wierze :szok::szok:
kogo ja tu widze :szok::-D Alex to ty ??..czy ja juz przez winko osleplam ? :-D:-D
jak milo jak stare mamuski tu zagladaja ;-);-)
 
reklama
Do góry