reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Szukam Mam z Niemiec

A to dzieki tobieowieczko zajrzalam,przeczytalam posta na fb i jakos teskno mi sie za bb zrobilo:-) plecy ma to prawda a ze "znikajacymi" paniami zapoznam sie jutro jak uside to lapka bo ablety mnie koncza:szok: mialam na mysli te nowe opcje pod foto.madzia,no to prost!
 
reklama
ellooo

Czasami trzeba wpasc z odwiedzinkami:-D:-D
Faktycznie nie bylo mnie tu bardzo dawno ale nie mam usprawiedliwienia
Widze ze poruszacie temat ciuchow. Czyli to co babeczki kochaja:-)
Ja ogolnie kupuje ciuchy w H&M i Zara
Kamilka biale mebelki zawsze wygladaja fajniutko:tak:
Owca u mnie duzo sie dzialo hohoho chyba bym musiala godzine posta pisac:-D
W skrocie to spodziewamy sie syna- wkoncu sie nam udalo, Laura przeszczesliwa i nie moze sie doczekac.
Czas szybko leci corka zaraz pojdzie do szkoly.
Termin porodu mam na 14 marca ale byc moze urodze wczesniej. Szyjka sie skrocila, pojawiaja sie skurcze wiec jak ja to mowie byle do marca:rofl2:

Dzis uciekamy na sale zabaw Laura pomogla mi ogarnac mieszakanie wiec poszlo sprawnie:tak:
 
Witajcie dziewczyny

Dzieki za opinie no trafilismy w promocje wiec postanowilismy juz kupic docelowe mebelki:tak: ale zeby było smiesznie to ja juz zepsułam biurko na poczatku bo chciałam wytrzec mazak i przytarłam taka gabka do czyszczenia scian i zszedl lakier:eek: ale to ja mam taki mozg:-D


ania super to bedziecie miec parke Gratuluje:-) ja dzis zagadywałam meza jak damy na imie synkowi.. a on czymu synkowi odrazu obstawiasz syna? a ja ze tak czuje ze jak zajde to bedzie znow synek... i wymieniamy imiona nagle pytam a moze Marcel? a Moj synek mowi ... a moze Brecel:-D:-D:-D Padlismy oboje:-D
 
Morgen :-D

Anka Ty zyjesz!!!!!!!!!!!!!!!:-D:laugh2::laugh2: Gratulacje!!!!!! :-)

My pol roku temu tez zmienialismy mlodej pokoj :-) i tez ikea ;-) tylko krzeslo ,dywan i posciel z porty :-)
A taki efekt :-)

Ja wczoraj tez butle wina obalilam :-D Dzzis jako tako sie czuje...Wstalysmy z mloda o 11:00... zjadlysmy sniadanie... i mloda zaczela sprzatac :-D zascielila mi lozko w sypialni,odkurzyla i starla kurze,wysprzatala swoj pokoj :-) normalnie szok...ale na koniec powiedziala ze chce za to dwa euro ;-) oczywiscie dlam napiwek :-)


a tak w ogole to zamowilam kanape wreszcie do wohnzimmer... bede zmieniala calkowicie ten pokoj...bedzie stol i 6 krzesel...fajny angebot znalazlam w Höffner... krzeslo z 420 na 222€ przecenione...mam nadzieje ze jeszcze bedzie...w poniedzialek chce jechac zamowic... no i komode trzeba zamowic...
 

Załączniki

  • IMG_0741.jpg
    IMG_0741.jpg
    22,7 KB · Wyświetleń: 35
  • IMG_0743.jpg
    IMG_0743.jpg
    28 KB · Wyświetleń: 28
  • IMG_0746.jpg
    IMG_0746.jpg
    20,9 KB · Wyświetleń: 33
Patrycja ale ślicznie !!! mamy podobny gust :-) :-)Ja młodej to kupuje w Ikei wyrko , komodę i to do zabawek .Wyliczyłam że w 500 euro się zmieścimy . Jeszcze komodę między prysznicem a sauną potrzebuje , ale nic mi nie pasuje i raczej nastawiam się na ratan.


Dziewczyny a ma któraś z Was psa :-p ??


Ps. Anka gratulacje i życzę duuużo zdrówka dla Was :-)
 
ja chcialam psa...ale jak widze co moj brat z psem ma..a. raczej jego zona to mi sie odechcialo...szczegolnie jak tez widze ,ze trzeba z rana wstac z lozka i leciec na mroz bo pies ma swoje potrzeby ;-)
 
reklama
My nie mamy psa u nas nie wolno:( A moj maz bardzo chce mopsa a ja yorka:)

I zastanawialismy sie nad innym zwierzakiem i wyszedl nam krolik i rybki;) ale narazie sobie darujemy:)


Patrycja slicznie pokoik sliczny:) podobaja mi sie kolorki na scianie my chcemy ale nie wiem jaki bo wezme zielony to bedzie za duzo do tych mebli pasuje jeszcze zolty ehhh
 
Ostatnia edycja:
Do góry