reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szukam Mam z Niemiec

Ojjj jak dawnooo mnie tu nie bylo :-D
Widze ,ze jakies slowne przepychanki tu sie zaczely... No nie ladnie,nie ladnie :-D
Owca wiodze nadal tu bywasz...no i gut :-D ktos ze starszyzny musi...ja to juz na emeryture przejde :-D
A tak ogolnie u nas okay... mloda w szkole dobrze... ja tydzien posiedzialam w Pl. jak byly ferie...strzelilam sobie tatuaz :-D i juz mnie korci na drugi.... ;-)
A zaraz czeka mnie sprzatanie... po tym calym tyg. w pl. nie moge dosjc do ladu z praniem... mam dwie suszarki ale to tak wolno schnie... caly pelny kosz jeszcze czeka,a posciel tez do zmiany jest... :-/

wczoraj sobie zamwoilam tez Twistera skretnego-mam zamiar cwiczyc :-D
 
reklama
hej dziewczyny:-) ,

u Mnie wszystko ok , Lenka idzie do przedszkola od 1 sierpnia . Udało nam się załatwić miejsce w tym niby najlepszym przedszkolu w naszym miasteczku . Pomogła nam w tym Pani od której wynajmujemy , bo dyrektorka to jej znajoma ;)

Od 1 kwietnia zmieniamy mieszkanie , w tym samym budynku będziemy mieszkać co mieszkamy obecnie . Zamieniamy mieszkanie ponieważ tamto ma ogród :-)

Obecnie jestem na etapie szukania dobrej hodowli z Buldogiem Francuskim ,planujemy w lipcu kupić takiego psiaka. Bo jednak od października mamy tylko jednego psa, nasza niunia umarła w wieku 14 lat . Towarzystwo psiarzy i tereny do spacerów jest jedną z rzeczy którą lubię w DE najbardziej . Mój mąż się ze mnie śmieje bo mam dzięki mojemu psu dużo znajomych ze spacerów .


Kamilka fajnie że tak wszystko się u Was dobrze poukładało . Ja jeśli chodzi o drugie dziecko to odpuściłam na długoo . Uważam że albo mała różnica wieku czyli max 2 lata albo już duża np 6-7 lat . Bo tak po środku to już bez sensu , bo ani dzieci się już razem nie pobawią , i dla mamy umęczenie bo znów siedzenie w domu . Teraz jestem nastawiona na luz i chce siebie usamodzielnić . Po drugie leniwa się zrobiłam i jakoś chce się swoją rodziną nacieszyć i tym że się trochę u nas w koncu ustabilizowało i że jesteśmy razem . Jest dobrze tak jak jest ,tylko żeby było zdrówko i stała praca cały czas .


Owca jak miło Cię widzieć.... na BB :-D


Patrycja też myśle o tatuwarzu ,tylko ja bym chciała duży na całe plecy ;-)


My do PL jedziemy na świeta , tylko na tydzień a potem dopiero w lipcu. Widzę że odstępy wyjazdów do PL robią się coraz dłuższe :szok:. W lipcu chciałam jechać na wycieczkę , młodą zostawić u babci w PL . Niestety dupa wyjdzie ponieważ mojego męża brat przyjeżdża do PL z Szkocji i chcą się chłopaki spotkać bo już rok się nie widzieli . Więc pewnie nad Polskie morze pojedziemy .


Wczoraj byliśmy na kolacji z mężem a z Lanką został mój brat (jest w DE do wakcji i mieszka 20 km od nas) . Tak z okazji Walentynek się wybraliśmy , celowo wczoraj ponieważ mniej ludzi .


Co do języka to idzie . Dużo rozumiem , staram się z każdym dogadać . Staram się wyłapywać słówka których znaczenia niie znam i sprawdzać . Problem to dla mnie gramatyka . Ale tutaj to jeszcze długa droga przede mną . Cieszę się że w końcu nauczyłam się oglądać z przyjemnością filmy w języku niemieckim ;-)



Ogólnie pozytywnie tylko żeby zdrówko było i stała praca cały czas. A tak to nie mam na co narzekać bo żyje ze spokojem , wiem co to niedziela w gronie rodzinnym , cieszę się że mogę kupić swojemu dziecku ubrania które mi się podobają , mam możliwość realizowania swoich pasji. Dlatego doceniam to co mam i cieszę się że mieszkam w DE :-D
 
Dzien dobry :)
jesli można chciałm sie dołączyc:)
Mieszkamy z mężem, córą, kotkiem i obecnie z Fasolką we mnie w Hannoverze od ok 2 lat :)
Mam nadzieje że bęe mogła od czasu do czasu z Wami pogadać o wsyztkim i o niczym- a takze wymienic się doświadczeniami na temat opieki nad ciezarnymi w niemczech z innymi ciezarnymi bo widziałm ze kilka jest:)

Kamilka - witam:)
 
Hej !!

Pati kupe lat cie nie bylo :-p klaps na dupe by ci sie przydal haha :-D:-D
widzialam tatuaza na Fb odwazna bestia jestes :tak::tak::tak:
co to za twister ?? :baffled:

Delfin ale sie rozpisalas :-p:-p

Witam nowa kolezanke :-):-) gratuluje fasolki :tak:
i chcialam powiedziec ze mieszkamy w tym samym miescie :tak::-)
na jakiej dzielnicy mieszkacie ??:baffled:

Ja bylam na miescie spodnie wymienic w HM bo kupilam mlodej rozmiar 1,46 :tak: i okazaly sie za krotkie musialam na 152 juz wziasc :szok:..dziwne rozmiary sa...
Teraz popijam kawusie i odpoczywam :-):-)

Pozdrawiam !!:happy2:
 
Die witam i tu :-):-D fajnie ze do nas dolaczyłas:tak:

Owca ale ci dziecie rosnie:szok: ale ja sie smieje a ostatnio mojego synka zaopatrzyłam w rozmier 116 do przedszkola a juz wiekszosc ma przykrotki rekawek:szok: takze nie dziwie sie corci:tak:


Delfin- no u nas akurat by byla roznica 6 lat takze wystarczajaco miejmy nadzieje ze nam sie uda. Jesli nie w tym miesiacu to znow zaczniemy od czerwca:tak: Choc jakos dziwnie mi ciezko na brzuchu pod pepkiem i sluz mialam ostatnio zabarwieony delikatna iloscia krwi wiec wierze mocno ze sie udalo:tak: ale trxzymajcie &&&&&


Pati wow tatuaz ja chyba nigdy sie nie odwaze:no:
 
Kamilka co byś się nie odważyła . Jak to mówią ''kto się nie dziara ten fujara'' :-D Mój maż ma dużo tatuaży , musi teraz jeden poprawić bo mu wyblakł po tylu latach . Jego brat jest znowu cały w tatuażach :-D A ja bym chciała jeden , ale na całe plecy . Pomysł mam ale kasy mi zawsze szkoda :-D A jeśli chodzi o różnice wieku to faktycznie jak znalazł :-)


Owca to teraz się rozpiszę :-p Moja dwulatka ma rozmiarów-kę 98/104 , jadę z nią w następnym tygodniu właśnie do H&M . W moim miasteczku niestety nie ma tego sklepu więc czeka nas cało dniowa wyprawa. Chce ją już na wiosnę okupić więc nam zejdzie , i sobie jakąś sukienkę chce kupić ;-)



Za tydzień młoda ma urodziny i muszę tort upiec , macie jakieś sprawdzone kompozycje ? To będzie mój pierwszy tort :-p Tydzień temu było pierwsze ciasto :-D



Patrycja
a ja Tobie polecam na YouTube ćwiczenia z Mel B lub Chodakowską . Ja przy nich ćwiczę codziennie i są duże efekty ;-)




Ja właśnie spijam herbatkę . Mam już dość zimy i zimowych ubrań , umęczona juz jestem tą ponurą pogoda . Wiosno przychodź :-D
 
Delfinku przypomnij w jakim ty miescie mieszkasz ?? bo ze lba mi wylecialo :-D;-)
ja w HM zbytnio nie kupuje bo dla mojej panny jakos nie ma nigdy fajnych ciuchow , albo ja taka wybredna jestem :-p
na te mniejsze dzieciorki to sa ladniejsze , takie slodkie te ciuszki :-p...

co do torta to ci nie pomoga bo ja anty talent do pieczenia i kupuje zawsze te gotowe mrozone , sa smaczne :-):-)

Kamilka trzymam kciuki za 2 czerwone krechy :-):-) ja mojemu mlodemu juz na 122 musze kupowac :tak:

Zastanawiam sie czy w niedziele isc z moja brygada do kina :baffled:
maja puszczac Nemo w 3 D...nie wiem czy to fajna bajka hmm...zobaczymy :baffled:

Odzywac sie laseczki predko ;-);-)
 
ja mieszkam w małym miasteczku , 70km od Hamburga :-p


Ja Nemo oglądałam bardzo dawno temu (ogólnie lubię bajki :-p) i mi się podobał (nie był w 3D) .


Owca a jakie fajne sklepy możesz polecić ? Ja też jestem wybredna . I jak zobaczyłam w http://www.google.pl/url?sa=t&rct=j...NjoaADY07knplAcjXNUEDRA&bvm=bv.42553238,d.YmsLüneburgu H&M to sie mało ze szczęścia nie popłakałam hehe , ale byłam wtedy z mężem i bratem i nie wchodziłam bo oni już dosyć marudzili . W Polsce byłam zadowolona z HM :-p
 
No to fujara juz nie jestem hahahah :-D

Jak tam laski spedzilyscie walentynki? moj nas zaprosil na kolacje do restauracji i byly kwiaty...ja moich cudakow uraczylam pralinkami ;-)

Teraz wcinam mielone z duza iloscia cukini duszone w pomidorach :-) uwielbiam :-D

Owca ten twister to steper taki ale skretny... juz sie go doczekac nie moge :-D

A tortow to ja tez nie pieke wiec nie pomoge... na urodziny domowe to zawsze cos z cukierni kupuje albo gotowce, do przedszkola pieklam czekoladowa babke,polewalam biala i mleczna czekolada,obsypywalam lentynkami i posypkami i byla mega wyzera :-D
 
reklama
Ooo jest i nasza Patiiiii :-):-):-)
zrobilas smaka tymi mielonymi daj przepis jak je robisz bo takie zwykle to juz mi sie znudzily :tak::tak:

Delfin a to nie az tak daleko odemnie mieszkasz ;-);-)
sklepy hmm....ja to chodze do takich " tanszych " ;-):-D...czytaj C&A , HM , Primark , New Yorker :tak:
takie zwykle sklepiki hehe ale u nas w centrum to jest multum sklepow :tak:
 
Do góry