reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szukam Mam z Niemiec

reklama
hipulka mozesz mi wyjasnic w czym cie obrazam? Co powiedziałam nie tak? Czy tobie lktos robił glupie uwagi odnosnie przyjazdu tutaj? I wogole o co tobie chodzi dziewczynno?
Moj maz pracuje odprowadzany ma podatek ubezpieczenie mamy dziecko ktorym obecnie chce sie zajac to w czym u Ciebie tkwi problem? O jaki wstyd Ci chodzi? Bo ja nie rozumiem:confused:

Rozumiem za to ze Polcay najczesciej robotnicy moga perzyjezdzac rozrabiac pic itp ale normalne rodziny ktore chca byc razem?

A starsze forumowiczki moga spokojnie wrocic bo z tego co pamietam to ten watek jest glowny a cala reszta ewentualnie o wypytywanie o rozne sprawy ktos chce odpowie ktos nie chce nie ma takiego obowiazku! I naprawde jesli dziewczyny jeszcze sa i zagladaja to wracajcie i piszcie co u Was bo sie tu zrobi znow wysyp przykladowych hipulek:tak:


Owca a na czym byliscie w kinie? Chce sie wybrac z synkiem:p On bardzo chce bo w kinie jeszcze w Pl bylismy i mu sie podobalo.
Bo tu jak narazie bylismy na basenie mamy bardzo fajny.. i na lodowisku w piatki jest dyskoteka na lodowisku o 17 super sprawa:D
 
Ostatnia edycja:
Hej !!
ja dzis dzien na obrotach hehe
zawiozlam corke na dworzec bo pojechala do ciotki na wekend..:tak:
potem pobiegalam po sklepach , udalo mi sie kilka fajnych rzeczy kupic :-):-)
Potem wrocilam po synka no i teraz odpoczynek :-)

Kamilka bylismy na tej bajce ralf demolka :tak: powiem ci ze fajna :-)

Ralph reichts | CinemaxX - Mehr als Kino

milego dnia !!
 
Lusesita3, Nia, Owca28- Dziękuję za słowa otuchy, jestem z okolic Wiesbaden. Uczę się uczę i próbuję jak najwięcej załatwiać sama, no takie jest życie i los że czasem na wyjazd nie jesteśmy przygotowani i go nie planowaliśmy więc na miejscu musimy wszystkiego się nauczyć, nie czuję wstydu bo niby dlaczego, płacimy podatki, ubezpieczenia, i żyjemy normalnie, nigdy od lekarza, recepcjonistki czy w urzędzie nie spotkałam się z dezaprobatą od rodaka prędzej. Na samym początku pomogła mi sąsiadka z bloku, mieszka tu 15 lat i nie zapomniała jak zaczynała, więc pierwsze wizyty u lekarza pomagała ona. Za co jej ogromnie dziękuję :* Pozdrawiam dziewczyny miłego dnia życzę :-)
 
Karolina super ze juz tak fajnie ci idzie... Tez mam sasiadke na moim pietrxe ktora na poczatku duzo pomogla.. Super kobieta... Mimo wieku rozmawia sie z nia jak z kolezanka:)

Na miejscu mam tez Renee i Magdalena27:)

Renee a co u was?? Wyzdrowialas?? Urzadziliscie sie juz??

Nas dzis obudzil sniezny dzien:) chcialam z malym balwana ulepic teraz ale na chodniku sie plywa :( za to moze nadrobimy troche ksiazeczek i cwiczen literek...
 
Mam do Was pytanie, ja jestem ubezpieczona w ikk (classic) i dzis na wizycie u Ginki dostałam listę badań za które mi kasa nie zapłaci i muszę sama, tam jest toksoplazmoza to rozumiem ale tam też jest że za usg zwykłe mam płacić! Jak to było u Was, płaciłyście za usg za wyniki itd?????
 
za toksoplazmoze sie placi samemu, za zwykle usg sie tez placi jesli chcesz wykonac dodatkowe poza tymi 3 ktore oplaca kasa chorych (I-kolo 12 tygodnia, II kolo 20 tygodnia, III kolo 30 tygodnia- tylko te 3 oplaca kasa chorych, za kazde inne placisz sama, no chyba ze plamisz lub masz jakis medyczny powod do tego by zrobili dodatkowe usg)
 
reklama
jesli masz uwarunkowania genetyczne do rozstepow to nawet najlepszy balsam nie pomoze ;) ja uzywam obecnie zwyklego z babydream für mama, czy pomaga- nie wiem, rozstepy mam poki co te same co przy pierwszej ciazy
 
Do góry