reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szukam Mam z Niemiec

Hej !!

Kamilka dzieki za pamiec ;-);-)
u mnie wszystko dobrze , zerkam czesto tutaj ale nie ma starych mamusiek wiec nie pisze hehe
jestesmy na FB na grupie ale tam tez troszke cicho ;-)
Jakos to u nas leci , teraz dzieciaki maja wolne cale 2 dni w szkole wiec jutro cora jedzie do ciotki swojej chrzestnej na weekend...
Pogoda nie nastraja wiec siedzimy ciagle w domu...o ostatnio bylismy w kinie na bajce - fajnie bylo :-)
A powiedz jak u ciebie ? urzadzilas sie juz ? jak ci sie podoba miasto i wogole ? a maly jak w przedszkole ok ?

Pozdrawiam " nowe " mamy ;-);-)

Karolina witaj !! w jakim miescie mieszkasz ??
ucz sie ucz ;-) ja jestem tu 3 lata i moj niemiecki jest sredni , rozumiem wiekszosc gadac jakos tez gadam
ale nie za dobrze , grunt to zeby sie dogadac gdzies hehe :-)
co do przedsz. to moj syn poszedl po 3 miesiacach od przyjazdu , miejsce znalazlo sie szybko i to pod samym domem przedszkole mamy :tak::tak:Dzieci moje mowia juz dobrze po niemiecku takze synkiem sie nie przejmuj !!

Uciekam i do uslyszenia :happy2::happy2:
 
reklama
Nia a u Was pytaja czy sie pracuje?? Bo my dawalismy tylko meldunek...
A fajnym trafem Adam dostal sie do 2 przedszkoli. Do tego co chodzi i do Krippe ale stwierdzilismy zreszta on sam bardziej chcial to co chodzi bo Zlobek i przedszkole troche nie bardzo... Chcielismy zeby juz byly starsze dzieciaki;)

Owca tak my juz super:) Adas uwielbia przedszkole chodzi od 8-14 i jeszcze nie chce z niego wychodzic;) Miasteczko fajne malownicze.. Wszystko na miejscu.. Tylko sasiadka z dolu dala popalic :/ ale juz mam przepisy na nia jak sie znow czepi to jej na drzwiach przywiesze:D Ogolnie fajnie... Przede mna kurs i jesli nie uda sie do wrzesnia zajsc w ciaze to ide do pracy:) Narazie chce sie zajac troche chlopakami bo 2 lata zajmowalam sie cudzymi dziecmi a moje bylo w poniewierce takze z niczym mi sie nie spieszy:)
 
Ostatnia edycja:
ak w hh jest dosyc ciezko znalezc miejsce zwlaszcza w zlobku, jesli maja do wyboru dwoje rodzicow pracujacych i gdzie jedno nie pracuje to oczywiscie miejsce dostanie to dziecko ktorebo rodzice musza do pracy wrocic... ale jak widac zalezy wszystko od miasta, teraz jest troche problemow z tym ze kazde dziecko od 2 roku zycia ma prawo isc do przedszkola ale niestety miejsc brak... gdyz politycy ta ustawe uchwalili ale nie zdarzyli rozbudowac sieci przedszkoli.... :-)
 
reklama
Do góry