reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szukam Mam z Niemiec

reklama
owca

to rzeczywiście rzut beretem! Może kiedyś uda się spotkać :)

margott

a ja w Regensburgu mam siostrę męża, kurczę jak to się nazywa szwagierka??

Wstaliśmy, piję kawę i już mam lekkiego stresa przed przedszkolem, ciekawe jak dziś pójdzie i czy w ogóle da się Maksa samego zostawić. Już było tak pięknie ale zachorował, tydzień przerwy i znowu się cofamy a ja już ze sporym brzuchem odpoczęłabym chętnie w samotności w domu a nie siedziała w przedszkolu...
 
Karamija i jak maly odprowadzony??
wiem co czujesz przechodzilam to samo ze swoim
cale pol roku dzien w dzien byl ryk,histeria ze on tam nie bedzie chodzil :no:
masakra byla jednym slowem tez nic nie rozumial i wogole uparty byl...
ale jakos pomalu mu minelo i przestal plakac i chodzi teraz jest ok bez placzu chyba ze ma zly dzien albo cos to fisiuje ze isc nie chce ze nudno tam jest itd....:tak::tak:
Musisz mu dac troche czasu pomalu,malymi kroczkami oswoi sie z przedszkolem :tak:

musze sprawdzic na mapie jak daleko mieszkasz bo nawet nie wiem hehe :laugh2:

Witaj margott napisz cos o sobie,o was ;-)

Ja kawke wypije i na dzis malowanie kuchni mamy
takze milego dzionka :-):-)
 
Odprowadzony :) Ja coś próbuję robić w chacie ale cały czas nasłu****ę czy tel nie dzwoni hehe. Niestety trochę się z tym przedszkolem cofamy bo już zostawał chętnie na 2 godziny ale potem był chory tydzień i się momentalnie odzwyczaił. Ogólnie nie jest źle bo raz, że przedszkole mam właściwie przez płot, więc 20 sekund i tam jestem a dwa, że Maks raczej chce tam iść ale po godzince już mu się nudzi właśnie.

Słońce piękne!! Jeszcze chłodno ale się piękny dzień zapowiada.

hannover ode mnie chyba jeśli się nie mylę to jakieś 60 km, 2 razy tam byłam na badaniach prenatalnych
 
Owca no to zes mnie ale pocieszyla :/ pol roku!! ja po tych kilku dniach mam dosc :no:

Karamija ja tak samo,odwioze mala i czekam na tel. Dzisiaj po dwoch godzinach po nia pojechalam to byla cala zaryczana :-(
Ach..........bo jak one ja od razu na raczki i glaszcza po glowce zamiast czyms zajac ,to jak ma nie ryczec??
Wiec jestem ciekawa ile u nas potrwa to oswajanie...pewnie do wakacji a po wakacjach cyrk od nowa.

U mnie tez niby slonce ale zimno jak diabli :no: i jeszcze wiatr taki zimny ...brrr
 
Dziewczxn w koncu sie dzieciaki przyzwyczaja...U nas teraz etap szkolny sie zacznie...o losie :-D:szok:
Ja smigam teraz po mloda...umalowalam paznokcie i zastanawiam sie jak tu buty wlozyc :-D wiec odczekam jeszcze 5 min ;) Jak odbiore mloda lece po zakupy i wtedy mloda biore na rower a ja odpalam kije od Nordika :) Juz drugi dzien jestem na scislej diecie i powiem Wam ,ze jakos nie zgrzeszylam :-)
 
Jak po mnie dziś zadzwonili to tak łkał, że słowa nie mógł wymówić. Najlepsze jest to, że 20 min wcześniej tam zaszłam i zaglądałam to zadowolony bawił się z dziećmi. jest jednak coraz lepiej, widzę postęp a najważniejsze, że idzie tam z ochotą i pozwala mi pójść tylko po jakimś czasie już tak strasznie tęskni za mamą, w końcu przez 3 lata nie rozstawał się ze mną prawie wcale a jeśli już to zostawał z tatą.

etap szkolny :szok:nawet o tym nie myślę jeszcze
 
Guten morgen :)
Wczoraj zaliczylam 1,5h nordica :) Bylam z mloda i to byl blad bo ciagle mnie z rytmu wybijala...Ale dzis ide sama i mam zamiar zaliczyc moze i dwie godziny...Mam to szczescie ,ze mieszkam blisko lasow,wody i moge w nieskonczonosc isc :) tylko taki troche strach mam ze spotkam dziki :-D u nas ich duzooo :)

Mloda wlasnie wyszla do kita,ja posprzatam i moze poczytam.zjem cos lekkiego i wtedy pojde polazic z kijami...pozniej bede robila krokiety z kapusta i grzybami ;)

Kurde szukam znowu jakiegos hotelu fajnego ze Spa gdzies blisko granicy -no moze tak do 15,km.oddalonego od granicy... Chce tam zabrac moja psiapsiole z okazji urodzin...Przy okazji sama zazyc przyjemnosci ;) Mozecie cos polecic?
 
Pati może ten w Wisełce ja jade tam 7 maja jak bedzie pogoda, troszke mały ale ty tak lubisz :-). Ja dzisiaj przebiegłam tylko 4 km, pierwszy raz po 13 dniowej przerwie:szok: i w dodatku z @@@@. Jutro już zalicze 6 km i bedzie z górki dalej :)) tez sie ostro biore za siebie bo dowaliłam 4 km przez świeta i pobyt w polsce a do tego zaczełam jakrac jak smok i dzisiaj 2 dzień bez petów ale mnie ciągnie!!! Aż mi z tym zle że biegam i pale ale nie potrafie sie powstrzymac tak np jak w tą sobote robilismy grila i spaliłam 8 fajek do tego mohito i dupaaaaaaaaaaaa.
Pati jaka dietke robisz ja zaczynam dzisiaj 1200 kalorii zobacze ile wytrzymam


VILLA PARK tu masz linka Pati
 
reklama
Magdalena dzieki za linka...jeszcze raz sobie poogladam...moze i bym wpadla tam w te dni jak Ty bedziesz :) byloby wesolo :)
A diete jako takie ja nie robie...poprostu zdrowo sie odzywam i nie lacze weglowodanow z tlusczami... czyli jem mieso ale bez ziemiakow,ryzu,chleba itd. Nordic zaliczony-machnelam 1,5 h...i czulam juz zmeczenie...tempo mialam szybkie i jak wystartowalam takim tak tez takim skonczylam :) troche mnie w lesie ponioslo i zgubilam orientacje...ale znalazlam fajne miejsce na sex na lonie natury :-D
 
Do góry