reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szukam Mam z Niemiec

Karamija i jak tam w przedszkolu?? u nas lepiej,mala juz za mnia nie placze...ale nadal nie zbyt chetnie chce tam wejsc i mnie wypuscic nie chce.
Magdalena ja tam sobie fajek nie odmawiam......lubie palic i bede palic :-p Ja tez pilnuje swojej wagi ale diety tez zadnej specjalnej nie stosuje...........nazwyczajniej w swiecie mniej zrec ;-)a nie laczac weglowodanow z tluszczami to ja bym sie nie najadala...np. jak jest grill to grillowana piers kurczaka i salat ,ale do tego musze przegryzc kromke pelnoziarnistego pieczywa ,pelnoziarnistego zaznaczam bo bulek i zwyklego chleba wlasnie nie jem.Ale co my tu? watek dietowy ;-)

Pati a te spacery z kijkami to mi sie takie to...dla starszych wydaje :sorry2: nie lepiej by bylo jakbys wskoczyla w dres i pobiegala troche?:-D na kijki przyjdzie czas...za jakies 20 lat ;) a jak tam Twoj rowerek stacjonarny?

Magdalena a Twoj cross?? bo moj pojechal do PL...moja siostra potrzebowala go bardziej,schudla juz 18 kg :tak:
 
reklama
jolit

u nas regres totalny, dziś musiałam tam z nim być cały czas i przyszły tydzień też się tak zapowiada, wczoraj jak po mnie zadzwonili (po 45 minutach) żebym lepiej przyszła bo tak płacze, jak już się na tyle uspokoił, że był w stanie wydusić z siebie słowo to powiedział: mamusiu, robiłem wszystko żeby nie płakać ale nie pomogło tak za tobą tęskniłem, inne dzieci są dzielne a ja nie.
 
Jolka ja tez jem pelnoziarniste pieczywo ale z rana :) Dla mnie zdrowe odzywianie stalo sie podstawa...mysle na przyszlosc zeby jak najdluzej byc zdrowa i fitt :) a co do kijow to owszem duzo starszych ludzi chodzi bo to nie obciaza tak stawow jak bieganie... Bo ogolnie bieganie dobre,ale dla szuplych :) ja polowe swego zycia palilam i wiem ze nie mam kondycji...po 10-15 min.bym wysiadla i co mi z tego...wiec wole szybkim tempem zapierniczac...no i przy kijkach pracuje sie tez rekoma bardziej :) Rowerek sobie sroi...Mialam takie zakwasy dwa dni po tym noricku ze myslalam ze nie bede umiala chodzic...wczoraj jak wstalam to prawie sie przewrocilam po wstaniu z lozka :-Ddzis jeszcze czuje w lydkach...nawet po fitnesie tak nie mialam :)

Dzis mam zaliczone zakupy,wysprzatane ,o 15:00 odbieram mloda i smigam w gosci do kumpeli :)
 
a ja nie palę już ze 2 lata i ostatnio myślałam, że eksploduję, tak mi się zachciało jarać, nie mówiąc już o jakimś drinku czy chociaż piwku, boże niech ja tylko urodzę:-D
 
Karamija tekst Twojego malego rozwala :blink: to dowod,ze te nasze dzieciaczki to bardzo przezywaja :tak: ale mysle,ze z czasem sie zaklimatyzuje i bedzie coraz lepiej... u nas calkiem dobrze gdyby nie fakt,ze mala juz drugi raz ma katar a do tego teraz i nawet kaszel i goraczke juz dzisiaj miala ...:no: jak mi nigdy nie chorowala tak wystarczylo tylko,ze do przedszkola poszla......ach jo.

Pati a no fakt,ja zapomnaialm,zes Ty byla palaczka :-D ja tez sie za bieganie nie zabieram,bo bym chyba pluca stracila,nawet ciezko mi bylo na crossie jezdzic,dlatego siostrze go oddalam i mimo,ze ona z tych tezszych to wytrzymuje 40 minut bez problemu a ja po 30 myslalam,ze ducha wyzione.
 
Mój Maks nie chorował wcale przez 3 lata, miał 2 razy katar i raz trzydniówkę. Do przedszkola poszedł 7 marca i od tamtej pory już drugi raz jest na antybiotyku. Załamka. Tydzień w przedszkolu, tydzień w domu, co się przyzwyczai trochę to zachoruje i znowu zaczynamy jakby od początku. Dla mnie choroba, gorączka dziecka to taka nowość, że przez pierwsze kilka dni praktycznie nie spałam tylko czuwałam przy jego łóżku i mierzyłam temperaturę co 10 min. Wszyscy mi mówili, że z chorobami się zacznie jak pójdzie do przedszkola i niestety mieli rację...
 
Karamija

No u nas antybiotyku jeszcze nie bylo ,tfu tfu ....
Tez zawsze bylam dumna z tego,ze moje dziecko nie choruje :sorry:

Mam dosc tej pogody ,u Was tez ciagle pada?? Toc to juz wiosna powinna byc w pelni a pizdzi tak,ze w kurtkach trzeba chodzic...a w PL slonce maja i 20 stopni :crazy:
 
reklama
My bylismy na ogrodzie caly dzien i tez pogoda do dupy choc chwilami ladnie i cieplo
na przemian z deszczem
ale grill zaliczony trampolina tez stoji juz wyprobowana wiec oki :tak:

Jolcia ale fajna ta twoja Majka :-):-)..pokaz wieksze foto bo te takie malutkie w suwaczku...

a wy co dzis porabiacie przy sobocie??...
 
Do góry