reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szukam Mam z Niemiec

Owca nie mam wlasnie trampoliny ,tez chcemy kupic :tak: ale jakas wieksza porzadna,zebym i ja mogla sie wyskakac ...to calkiem niezly sport jest ,meczy...wiem bo poskakalam u znajomych i sie niezle zmeczylam tym :tak:

Pati co masz za ksiazki? ja tez chce!! kuzwa jakas strona by sie przydala co by mozna z polski ksiazki zamowic ...
 
reklama
A rozne... wczoraj zaczelam czytac a dzis skonczylam ksiazke o malzenstwie ,ktore sie rozpadlo i matka zostawila faceta z dzieckiem...potem walczyli w sadzie by jej oddal syna,a na koniec jak wygrala stwierdzila ,ze go jednak nie chce... W sumie tym razem wszystkie ksiazki kupilam w Rossmanie :) ale na swieta wybrane na fakltach zamawiala mi bratowa przez neta... ale to w polsce...Zawsze kupuje z 5-6 ksiazek tak zeby bylo co poczytac :)
 
Witajcie!
też jestem Mamą z Niemiec, już prawie od 2 lat choć tak na dobre od roku. Wcześniej mieszkaliśmy w Anglii i jakoś tutaj wciąż ciężko mi się odnaleźć. pozdrawiam was serdecznie i mam nadzieję, że mnie przygarniecie.
 
Karamija witaj :) A gdzie mieszkasz dokladnie w De?

Co tam u Was laski? jak mija dzien,weekend jak minal? My spokojnie...
Bylam z mloda w sobote pojezdzic na hulajnodze i rowerze...ona smigala rowerem ,ja hulajnoga...potem walnelysmy spacer nad woda :) Kupilismy z moim A tez lotki i teraz grywamy sobie wieczorami :) Cala niedziele spedzilam zas z bratem...najpierw musialam jechac do magazynu ale bo A nie bylo a klient po felgi byl...pozniej pojechalismy z bratem umyc auta,pozniej obiadek w knajpce i pogralismy troche w lotki...o 22:30 bylam w lozku :) Dzis odpekalam moja prace,skoczylam na zakupy,zjadlam sobie na obiad salatke ,a dla reszty robie zupe krem z brokulami plus ryba w foli z warzywami :) za godzine lece po mloda...wieczorem mam w planie chociaz 30 min.na rowerku pocwiczyc...a jutro wreszcie kije odpalic i z godzine przynajmniej pochodzic :)
 
Witaj Karamija ,pewnie,ze Cie przygarniemy ;-)

U mnie weekend zakrapiany ...w niedziele kaca leczylam:sorry: ale,ze na kaca najlepsza jest praca to pojechalam odwalic swoja robote,ktora normalnie robi za mnie moj M... tak,zeby on nie musial wczesnie rano w poniedzialek jechac. Przejechac tylko trzeba maszyna dosyc spory 'kawalek podlogi' :-D pol godziny do 40 minut schodzi...mojemu M ,bo on ma juz wprawe mi zeszla prawie godzina :sorry: pozniej solarium i do domu.

Dzisiaj od nowa mloda sie do przedszkola przyzwyczajala...nie chciala w ogole tam wejsc,musialam ja wniesc,pozniej nie chciala sie rozebrac...zaczela ryczec to dalam jej dyda i tak siedziala z tym dydem przy mnie prawie godzine :sorry: pozniej dzieci szly na inna sale ,tam gdzie moga skakac i szalec to sie mlodej bardziej podoba,to pozwolila mi wyjsc ,to wyszlam po 10 a juz przed 12 musialam ja odebrac,bo narazie dopoki nie przywyknie ma byc tylko do 12.... i tak o

Pati ja mam nowy sposob co do kontroli nad tyciem :-D hula hop ;-) ale ciezkie,magnetyczne z masujacymi wypustkami...po pierwszym blizszym kontakcie mialam wielkie fioletowe since :szok: ale juz nie ma po nich sladu,cialo przywyklo do tortur :-D

Ide,bo mnie sie kartofle ugotowaly.
 
Hej ja tak szybciutko my mamy trampoline z HUDORA 305cm i jest spoko mozna skakac do 150 kg wiec nieraz szkaczemy z młodym w trójke i jest kupa śmiechu:-) kupowałam na ebayu z przesyłka 189 euro
 
Hej ja tak szybciutko my mamy trampoline z HUDORA 305cm i jest spoko mozna skakac do 150 kg wiec nieraz szkaczemy z młodym w trójke i jest kupa śmiechu:-) kupowałam na ebayu z przesyłka 189 euro

dzieki juz kupilam :tak:
250 cm z przesylka wyszlo 150...
dzis mi wyslali to moze jutro bedzie :-):-)

my mamy malowanko chalupki wiec mam co robic

pozdrawiam :happy:
 
Dzięki za miłe przyjęcie!
Mieszkam w Salzgitter, większe miasta obok to Braunschweig i Hannover. Siedzę póki co w chacie, jeszcze tu w Niemczech nie pracowałam i prawdę powiedziawszy nie mam pojęcia co mogłabym robić.
Maks (3 lata) niedawno poszedł do przedszkola i dziś po mnie dzwonili tak płakał. Biedaczek jeszcze mało kuma po niemiecku. Za ok 2 miesiące urodzi mi się drugi synek. I tu mam do Was pytanie, można tu kupić jakiś specjalny proszek do prania dla niemowląt?? Rozglądam się i nie widzę nic takiego jak w pl jelp czy dzidziuś. Nie mają? Aż mi się wierzyć nie chce.
 
Aaaaaaaa...i ja zapomnialam sie przywitac wiec witam cie karamija :-):-)
to chyba nie az tak daleko mnie mieszkasz bo ja z Hannoveru :tak:
co do proszku to nie wiem..bo nie kupowalam tutaj ale wydaje mi sie ze np.w rossmanie napewno dostaniesz taki specjalny dzieciowy proszek :tak::tak:

Ja sie juz wykapalam po malowaniu i lece na filmik...a jutro kuchnia do malowania do poludnia a na 16 jedziemy do lokalu omowic szczegoly zwiazane z komunia :tak:...na srode pokoj mlodej do malowania hehe...:tak:

No to milego wieczorku :-)
 
reklama
Do góry