reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szukam Mam z Niemiec

Hej dziewczynki, u mnie też pogoda do bani choć się poranek pięknie zapowiadał, nawet był grill w planach ale się rozpadało. My wybraliśmy się na większe zakupy do większego miasta i puściliśmy trochę kaski, aż mnie ściska trochę bo sobie fundnęłam spodnie ciążowe (jeszcze mi jakieś góra 2 miesiące zostało) za 90 euro, nie wiem czy dobrze zrobiłam ale się stało :) i mam :)
 
reklama
U nas wczoraj bylo najpierw super pieknie -slonko itd.wiec zaplanowalismy grilla i ognisko...potem sie na maxa rozpadalo lacznie z burza i tencza...jednak nie poddalismy sie i pojechalismy w nasze miejsce...jak tylko zajechalismy pogoda sie zrobila wiec wszystko wypadlo jak zaplanowalismy :) zaliczylam tez jeszcze wczesniej kawe u kolezanki...

Karamija-ja mam do dzis spodnie ktore kupilam sobie za 65 euro na ciaze i nigdy nie zalozylam :-D
za ekspers do kawy tez wydalismy 1400€ i wyobrazcie sobie ,ze stoi a ja kawe rozpuszczalna pije!:-D
 
Pati Kawa rozpuszczalna to nie kawa...a pogody zazdroszcze....................ja od braku slonca zaczynam w depreesje popadac !!!!:wściekła/y:
 
patrycjaberlin

No co ty?? Masz taki wypasiony ekspres i nie korzystasz? Ja sobie zażyczyłam taki ale jakoś wszyscy zapomnieli:wściekła/y: i też piję rozpuszczalną ale z musu. a spodnie już raz założyłam ale jakoś tak znowu zajebiście się w nich nie czułam:-(

Nie chcę zapeszyć ale widzę dużo słońca! Oby tak zostało
 
Ja tez mam ekspres i pije kawe ze swiezo zmielonych ziaren i to jest prawdziwa kawa :tak: rozpuszczalna pije tylko w polsce u siostry a u mamy sypana.

Dzisiaj w przedszkolu porazka :no: uchachana tamtym tygodniem na dzisiaj na 9:30 zrobilam sobie termin z paznokciami a ta mala moja franca mi dzisiaj cyrk i histerie odstawila :crazy: nie bylo mowy o tym zeby tam zostala,buzia w podkowke i ryk przy kazdej probie oddalenia sie :/ katar ma,jest troche przeziebiona do tego sie nie wyspala i stad to chyba ,bo caly tamten tydzien przeciez byla bajka,juz myslalam,ze tak zostanie..................myslal kokot o niedzieli :/ Paznokcie przelozone na 13:30.

Ja jak w ciazy bylam to kupilam sobie lniane,biale spodnie i od razu wiekszy rozmiar bo myslalam,ze sie roztyje niewiadomo jak i w efekcie wygladalam w tych spodniach jak ta beka ,na brzuchu sie trzymaly ale reszta mnie strasznie pogrubila... :-D

U mnie nadal ni widu,ni slychu ladnej pogody ,juz sil mi brak...jak w tym roku nie bedzie lata to sie wyprowadzam:-D do Hiszpanii:-D
 
Ostatnia edycja:
Jolka jaki masz ekspres?
a ze rozpuszczalna to najwiekszy syf to ja wiem -lubie :-D
U nas dzis dosyc chmur...ale slonce przeblyskuje...
Zaraz ide obiad zrobic...dzis brokuly na parze,ziemiaczki i paluszki rybne...a dla mnie salatka z feta ;)

Dziewczyny ,a jak to jest-wczesciej zostawialyscie np.gdzies na weekend u babc dzieci czy sa od urodzenia od zawsze z Wami? Bo ja od prawie samego poczatku mam mloda nauczona zostawac i teraz nie mam problemow...ja tez i na 10 dni raz mialam mloda zostawiona u tesciowej jak do Chorwacji pojechalismy ze znajomymi na urlop ;)
 
Pati to fajnie masz,ja bym moja tez zostawiala jakbym miala komu ,ale niestety nie kazdy ma tak dobrze jak Ty :-p
Moje dziecko od chwili narodzin jest caly czas ze mna ... niby normalne,ze dziecko przy mamie,kocham ja ale juz czasem mam dosc i z checia bym troche odpoczela........... a tu lipa bo franca mala nie chce w przedszkolu zostac tylko w domu broic ,robic rozpizdziel i psa meczyc :hmm: ze tez to jej sie wydaje wieksza rozrywka od zabawy z dziecmi w przedszkolu :-D

A ekspres jura,ena 3...tyle wyczytalam patrzac na niego,kawe robi dobra tylko ma maly pojemnik na wode.
 
Jolka przeciez tesciowa masz :-) ja nikogo na miejscu nie mam ...wiec albo do tesciowej ponad 200 km.albo ponad 450 do mojej mamy :) no a jak wieczorne wyjscie to niania jakas :) wiec jak sie chce to mozna....np.tez jak bywalismy w polsce to sobie z A jechalismy na dzien lub dwa gdzies,albo jechalismy spac do jego babci(wies-cisza spokoj) a mloda zostawala z moja mama...,To takie cyganskie dziecko :-D

Ja wslanie moja salatke zjadlam,ogladam das perfekte dinner i zaraz ide mloda kapac...
Tak mnie jakos przed 18:00 zamulilo jak ogladalam tv. ze zdrzemnelam sie pare minut ;)))
 
reklama
mój też od początku wciąż ze mną albo z tatą, jak w pl bywaliśmy to owszem został z moją mamą ale na krótko i też potrafił cyrk odstawić, drugiego będę od początku uczyć zostawania z kimś obcym bo inaczej to będzie porażka totalna i z 15 lat jeszcze nigdzie z mężem sami swobodnie nie wyjdziemy:tak:
Ja teraz w tej ciąży marzę o tych kilku godzinach spokoju a tu dziś znowu kiblowałam w przedszkolu, miazga po prostu
Ja nie będę tu wklejać żadnych fot, jak chcecie wiedzieć z kim macie do czynienia to dajcie znać, wyślę linka na priv
 
Do góry