reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szukam Mam z Niemiec

Nooo pati to widze ze aktywnie spedzasz dni :-) Jak tam postepy w spalaniu? Mam nadzieje ze jednak znajdziesz kanape z opcja do spania bo taka bez nie jest zbytnio praktyczna.
Grupa na fb na pewno tajna wiec sie nie masz czego obawiac :-D
A co do kolek to juz przeszly. Co prawda lefaks ktory kupilam jako ostatnia deska ratunku nic nie pomogl ale na szczescie z gazami samo ruszylo i jakos jest ok. Czasami ma gorsze nocki ale to juz maly pikus w porownaniu z tym co bylo. Wczoraj bylysmy na pierwszym szczepieniu. Mala dzielnie go zniosla i w ogole bez objawowo. Spala, jadla i zachowawala sie jak zawsze. No moze jak spala to czasami sobie pisnela tak jakby cos przezywala ale co tu sie dziwic. Dla niej to bylo dopiero przezycie :tak:
 
reklama
Bluetooth-ciesze sie ze u Was zagoscil spokoj ;)))) oby tak zostalo...No i pochwal sie troche jak Ci cora rosnie :))))

Ja wlasnie wcinam zupe ;) pocwiczylam 1,5godziny... skoczylam po zakupy szybkie i teraz laba do 15:00 :)

Wczoraj zrobilam stroik swiateczny na stol :) powoli sprzatam-tak po kolei pokoj za pokojem.. za tydzien umyje okna... troche rzeczy musze na ebay wystawic... ogolnie to troche leniwa bylam...ale jak zobaczylam ze mi opona rosnie to od poniedzialku jestem codziennie na fitness ;)

Noi A moj wczoraj zrobil mi niespodzianke i nowa mikrowele kupil :) Dzis na probe bede w niej robic pizze-zobaczymy co z tego wyjdzie ;) taka swojska :)
 
Pati mamy dostac tutaj watek zamkniety admin czeka tylko na moja wiadomosc z wybranym moderatorem,moze ty chcesz nim byc?
 
Ja jestem caly czas czynna na BB :tak:
tylko jak tu jest cisza i nikt nic nie pisze to ja tez siedze cicho bo sama do siebie nie bede pisac haha :-D:-D

Pozdrowionka :-)
 
reklama
Do góry