reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szukam Mam z Niemiec

hello kobietty,

karlita - ciesze sie,ze jest poprawa:-D:-D super!!! zaraz klikne bloga :tak::tak: kiedy macie nastepna kontrole???

gabi - dobry wybor!!! a i znalazlam dla ciebie jeszcze pare kurteczek tragaczek:

tragejacke | eBay

blue - jeszcze ciut i lenka przegoni olo:tak:...prezent super,wypadaloby opic,c`nie:biggrin2: a w ogole ruf mich an!!!

...pozostale szanowne kolezanki cieplo pozdrawiam i czekam na jakis znak zycia:tak:

buuuuuuuuuuuuuuuuuuziak
 
reklama
Bluetooth ale Ci córa rośnie :-) pogratulować apatytu :-)

aleksandra kolejna wizyta 19 grudnia być może ostatnia :-) lub przedostatnia ;-)

nie wiedziałam ze są takie kurtki :-)

dziewczynki zbieram głosiki dla Norbita w konkursie babyboom :-)

https://www.babyboom.pl/konkurs_calgel/index.php?link_do_zdjecia=56

każdy głos na wagę złota :-)
bo z łowcami nagród ciężko wygrać :baffled:
 
dzieki, fakt ze sie z niej ostatnio straszny glodomor zrobil :-)
karitka zdjecie klikniete i faktycznie super wyglada!
alex kurka zebym ja znalazla czas tak jak go nie moge znalezc :baffled: kurka wodna no nie wiem doslownie gdzie mi te dni uciekaja. Fakt spimy z mala do 10tej bo odsypiamy nocke ale pozniej to raptem karmienia, spacer - fakt dluuugi bo pogoda nadal przepiekna i az szkoda nie isc z Lenka na swieze powietrze i nie mam pojecia jak to jest ale robi sie 17ta i po ptokach.Nie mam czasu zeby sobie nawet obiad zrobic . Jedynie kawe gdzies tam w biegu mi sie uda a tak to kicha:crazy: Jeszcze teraz ciagle cos tam. Dzisiaj przychodzi do mnie Stillberaterin - walczymy o kazda krople mleka dla malej a jutro ide do ostopatologa bo ponoc moja niunie trzeba wyluzowac bo sie jakos jeszcze nie rozluznila po porodzie.
A co tam u Was slychac. Alex - wszyscy juz zdrowi?
Kto z Was wybiera sie do PL na Swieta?
Ja na szczescie tylko na 2 dni bo moj M pracuje ale tez ciesze sie ze nie na wiecej bo z mala nie chcialabym za dlugo na razie poza domem duzo czasu spedzac.
Milego dnia lasencje!
 
witam ze slonecznego wuppcia,

i od razu chwale sie wczorajszym nabytkiem:-D:-D:

PICT2684.jpg...juz nie moge sie doczekac swait...ach..

blue - dzieki,wszyscy wyzdrowieli,tylko u mnie deficyt snu...olo zaczal sie w nocy budzic,zeby sobie pogadac...szok:szok:.do ostepathin chodzimy od czerwca i rezultaty sa znaczne i do tego trafilismy na bardzo przyjemna i kompetentna babke:tak:...polecam.
na swieta zostajemy w domu,bedziemy miec gosci...zreszta najbardziej lubie wigilie u siebie:tak:

karlita - a wasza kasa chorych nic nie pokryla??? blog -super,odwiedzilam:tak:

...pozostale mutti goraco pozdrawiam...:tak:
 
alex gdzies Ty znalazla takie super wdzianko:szok: Ja tez takie chce dla mojej malej. Wlasnie sie zastanawiam gdzie w ogole szukac takich swiatecznych ubranek zeby Lenka klawo w swieta wygladala :-)
To super ze jestes z osteopaty zadowolona bo ja mam jakies dziwne opory zeby mi tam dziecka nie skrzywdzili. Zadzwonie do Ciebie moze pozniej to mi powiesz jak wyglada taka wizyta i co oni z tymi biednymi maluchami robia :-)
No to jak Oli taki nocny dyskutant to faktycznie wspolczuje. Mam nadzieje ze moja bedzie tylko w ciagu dnia gadac jak teraz :-)
karlita moglas jakos ten kask rozliczyc w PL na koszt ZUS czy wszystko prywatnie placiliscie?
 
Ostatnia edycja:
hello kobietty,

karlita - ciesze sie,ze jest poprawa:-D:-D super!!! zaraz klikne bloga :tak::tak: kiedy macie nastepna kontrole???

gabi - dobry wybor!!! a i znalazlam dla ciebie jeszcze pare kurteczek tragaczek:

tragejacke | eBay

blue - jeszcze ciut i lenka przegoni olo:tak:...prezent super,wypadaloby opic,c`nie:biggrin2: a w ogole ruf mich an!!!

...pozostale szanowne kolezanki cieplo pozdrawiam i czekam na jakis znak zycia:tak:

buuuuuuuuuuuuuuuuuuziak



dzięki za stronkę ;)
ta mi sie podoba ale mała...♥ feel-good baby ♥,Tragejacke, Modell Sheila, Gr.S | eBay

ja mam trochę zdolności i szyję sama ;)
mam czarno zolty polat i dokupiłam u lumpach polar i bedę doszywać taką kieszonkę na zamkach :)
ze z małym i bez niego ponoszę ;))

nie cierpię swiąt ;( w tym roku spędzę je chyba bez dzieci bo kolej na tatusia/// moze i dobrze zaszyje się w ciemnym kacie i przetrwam tr kilka dni
 
hej laseczki :-)

oj dawno mnie tu nie było:zawstydzona/y:ale to z braku czasu:sorry2: tak was od czasu do czasu podczytywalam a w tym tygodniu poczytam dokladnie zaleglosci i cos naskrobie więcej:tak::tak:

jestem teraz zmuszona do siedzenia w domu dopadlo mnie cos strasznego i nikomu nie źycze -Hand-Fuß-Mund-Krankheit- najpierw byla kartka w kindergar. u Szymona wywieszona ze wirus ale on nie mial tylko ja mam:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: szlak mnie trafia najgorsza choroba jaką w życiu mialam i 2 noc bez spania sie zapowiada tak swedzi szczypie kuje że mnie zaraz trafi:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: najgorsze że chodzic nie moge bo mam pęcherze na stopach.


Spotkala sie któras z was z tą chorobą??????????
 
reklama
witam ze slonecznego wuppcia,

i od razu chwale sie wczorajszym nabytkiem:-D:-D:

Zobacz załącznik 405865...juz nie moge sie doczekac swait...ach..


karlita - a wasza kasa chorych nic nie pokryla??? blog -super,odwiedzilam:tak:


alez słooodkie wdzianko :-)

Taaaa nasza kasa chorych .... dla naszych lekarzy to nie defekt przecież tyle osób ma krzywe głowy u nas w PL si e tego nawet nie leczy (każą przekładać dziecko z boku na bok)... jak mówilismy i tej metodzie to nas .... wyśmiewano, zbywano.

ale z maili od innych mam które się do mnie zgłosiły wynika że co raz więcej rehabilitantów interesuje się tą metodą




karlita moglas jakos ten kask rozliczyc w PL na koszt ZUS czy wszystko prywatnie placiliscie?

niestety wszystko prywatnie :crazy:
ale powiem Wam że warto normalnie to była BARDZO DOBRA DECYZJA Norb w tej chwili ma juz piękną główkę :-) jestem zachwycona efektami :-)

MAGDALENA nie bardzo wiem o jakiej chorobie mówisz :(
 
Do góry