reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szukam Mam z Niemiec

Witajcie !!
tez sie nie odzywam bo jakos czasu malo
ciagle siedze u mamy pomagamy jej w meblowaniu:tak:
m jej skreca meble,zakladal podlogi jeszcze kuchnia do zrobienie i kilka drobiazgow
w kazdym razie mama spi juz u siebie...:-)

wczoraj dostalam tel.z Polaki z dziadkiem jest znow bardzo zle jest w szpitalu
lekarze daja mu tydzien zycia,tak mi smutno :-:)-(...ryczec mi sie chce to jest moj jedyny dziadek...

ktoras pytala czy do pl.na swieta jedziemy czyli my zostajemy tutaj,jakos mnie nie ciagnie tam:no:
i wogole nie przepadam za bardzo za swietami sa bo sa jak dla mnie...

dzis na 15 logopeda znow,na 17:30 do przedszkola z latarniami
ciagle cos wczoraj bylam u dentysty z synkiem zrobil 2 zabki bez znieczulenia jestem dumna z niego nawet nie zaplakal a robil pierwszy raz,nastepna wizyta za tydzien...

Karlita ciesze sie ze zadowolona jestes z wizyty w De,i super ze z glowka lepiej :-):-) sliczny twoj synus :tak:

Pati ty gdzie sie zapodzialas??

Jolka ty tez odezwij sie !! :confused:

Magdalena ja nawet nie wiem jaka to choroba co sie zarazilas :baffled:

Alex fajne wdzianko koniecznie pokaza malego ubranego w to :tak:

Pozdrawiam i uciekam buziaki :-)
 
reklama
karlita głos oddany:))


a blog super ... ja kiedyś pisałam ale w przypływie nerwa wykasowałam wszystko :crazy:
Madzia tulę mocno ... przykre to życie ...
 
Ostatnia edycja:
Madzia przytulam mocno oby lekarka sie myliła! Dzielnego masz Synia :-)

gabinia spróbuj jeszcze raz bo mam tyle samo głosów ....:-D albo znów się coś walnęło z głosowaniem ....

co do bloga ja kiedyś pisałam jak Gabi była mała później przestałam a jak Norb się urodził to wróciłam do tego :-) tylko w innym miejscu maił być tylko dla mnie rodziny znajomych ale za sprawą kasku stał sie publiczny w sumie się cieszę bo mogę pomóc innym mamom które szukają pomocy dla swoich dzieci :-)
 
Ostatnia edycja:
Czesc Mamuski :)))

Magdalena-nie mam pojecia co to moze byc u ciebie? co Ci lekarz zapisal???Zdrowiej kobito i zagladaj czesciej!!!

Karlita
-ciesze sie ze u Was tak szybko udalo sie malemu pomoc...Masz przeslodkiego synka,poczytalam sobie Twojego bloga :)
No i glosik oddany rowniez :)

Madzia -bardzo mi przykro z powodu dziadka...zycze jednak by stal sie cud!!!!
Mojej bratowej dziadek zmarl dopiero co wczoraj,tak nagle... :(
No i gratki dla syna za odwage :)))

Gabinia -Ty to niebawem mozesz zaczac bloga o chustach pisac :)))) tora jest Twoja najbardziej ulubiona z chust?

Alexandra-fajowe ubranko :) koniecznie fote mlodego w niej poprosze :))))

Bluetooth- co tam za bmw wyrwaliscie? pochwal sie-dawaj linka-jaki kolorek?
A fajne wdzianka napewno na ebayu wyrwiesz :)

Karolina- a gdzie Ciebie wywailo???


Co do swiat to ja jade do Pl. Unas taka tradycja od 30 lat jak pamietami zyje ;) zawsze spedzamy je rodzinnie-czyli ja moi bracia,rodzice,dziadkowie ze strony mamy...Teraz zabieramy tez od kilku lat Adama babcie...wiec jest nas ok.10-14 osob :) bo brat z rodzinka,nas trzech,mama,drugi brat,dziadkowie,babcia :) czasami mojej mamy brat z 'De.tez przyjezdza :) Uwielbiam takie swieta,wogole kocham swieta i ich magie :) chodz juz nie sa tak magiczne jak kiedys kiedy bylam dzieckiem,ale chce zeby byly tez wyjatkowe teraz dla Noemi :)

A teraz czeka mnie wyjazd we wtorek do Pl. Mielismy jechac w czwartek razem ,ale jedziemy na dwa auta i ja jade juz we wtorek z mloda ,a A dojedzie ze swoja amma w czwartek...Jedziemy na 80-siate urodziny A babci :))

Wczoraj bylam na laterne basteln w przedszkolu...wlasnie w czwartek mial byc laternefest ,ale niestety nie wezmiemy w nim udzialo...Nopemi strasznie byla smutna kiedy jej o tym powiedzialam...Ale mam nadzieje ze rozweseli sie kiedy w pl.zobaczy malego psa mojego brata :-)

No i wczoraj wyrwala sobie mloda jedynke gorna :))) mam teraz malego szczerbola :-D

Milego dnia :)
 
Dzieki dziewczyny :-)
lekarka zapewne sie nie myli niestety....dziadek ma raka pluc..i powoli jego stan sie pogarsza z dnia na dzien...
trwa to juz jakies pol roku takze ostatnio jak byl w szpitalu lekarze powiedzieli zeby przyszykowac sie na najgorsze bo moze to nastapic w kazdej chwili...i chyba powoli ta chwila nadchodzi...:-:)-(

ja juz obiadek mam gotowy,pranko powiesilam i nudzimy sie z toffikiem :-D
 
hej no wkoncu sie rozpisałyscie a ja nawet nie mam jak poklikac tak mnie dłonie bola. Dzisiejsza noc to koszmar, wklejam wam linka co mnie dopadło ale bez zdjęc bo to naprawde okropne:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:



Hand-Fu
 
oj Patrycja... gdybym pierwsze zaczeła nosic to pewnie miała bym co pisac.... teraz stara jestem i nowicjuszka :)


co do najlepszej-ulubionej... uzywam na razie długich bo kółkowa jeszcze nie odebrana.... wiec nie umiem o niej nic napicac ....

ale noszenie w chustach odczucia bezcenne :-D:-D:-D:-D

spadam zaraz po dzieci.... i latanie po przychodniach znowu... a pogoda dzisiaj nie rozpieszcza... pada i zim,no jest :crazy::crazy:

słucham rubika na moje nerwy....
Piotr Rubik feat. Grzegorz Wilk - Strażnik raju - Teledyski w INTERIA.PL - teledysk, tekst piosenki, muzyka, klip w jakości mp3, teksty, słowa, lyrics

albo turecka :)
 
reklama
Do góry