reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szukam Mam z Niemiec

reklama
pati nie zastanawiaj sie tylko kupuj bo nie bedzie:-D:-D:-D ja juz zaopatrzona ale pewnie w grudniu jak pojade kupowac prezenty to znoowu wruce z butami dla siebie i kurtką:tak::tak:

dziewczyny mam takie dwa świąteczne stroje jek by któras chciala oddam za darmo w dobre rece:-D:-D tylko ja mieszkam na bawarii:sorry2::sorry2:




A tak wogóle to Pati fajna stronka z ciuchami :)))
 

Załączniki

  • P1130717.jpg
    P1130717.jpg
    42 KB · Wyświetleń: 27
  • P1130718.jpg
    P1130718.jpg
    33,3 KB · Wyświetleń: 22
  • P1130720.jpg
    P1130720.jpg
    28,2 KB · Wyświetleń: 23
  • P1130722.jpg
    P1130722.jpg
    50,4 KB · Wyświetleń: 29
  • P1130724.jpg
    P1130724.jpg
    37,6 KB · Wyświetleń: 27
  • P1130725.jpg
    P1130725.jpg
    29,1 KB · Wyświetleń: 24
helou babuchy,

w koncu przespana nocka...zaraz inaczej sie czuje:tak:...ale wczoraj za to mialam przezycia z oskare,przylapalam go na wagarach...byla w domu akcja...a synus oznajmil,ze on juz do szkoly nie bedzie chodzil,ma w planie roczna przerwe ...bo sie zmeczyl:szok:...no kuffffa...3 raz w zyciu zaniemowilam...dziekanski czy co...po paru godzinach milczenia "poszedl po rozum do glowy" i stwierdzil,ze bedzie uczeszczal na zajecia...:happy:

blue - no bylo znowu milo cie slyszec:tak:

karlita - ta polska mentalnosc,ech...najwazniejsze,ze tygrysek ma takich rodzicow jak wy:tak:...no i chapeau za info dla innych rodzicow:tak:

gabi - jak ja zazdroszcze takich manualno-krawiecko-szydelkowo-drutowych zdolnosci,jak zrobisz to sie pochwal:tak:

madzia - tule mocno...a synus dzielny!!!

magdalena - o jezu,wspolczuje,pierwszy raz o tym slysze i czytam...jak dajesz rade??? tulak:*** a propos kostiumu to pisalabym sie na skrzata (9-12mcy)...podaj prosze na priv nr.konta (koszty + versand)

pati - kurtalka superasna no i przecena zabojcza,jak sie nastawilas to sie nie czaj tylko kupuj!!! pozniej wrzuc fote w pelnej krasie!!!a dla szczerbola wielki buziak!!!

foto mlodego zaraz strzele,tylko czekam az mu sieobiad "ulozy"...dobra ...lece na popoludniowa kaffffke i zapraszam...

"poobiedni"olo
PICT2695.jpg
 
Ostatnia edycja:
Czesc dziewczyny!

magdalena bardzo Ci wspolczuje. To musi byc jakis koszmar normalnie :crazy: Trzymam kciuki zeby szybko ta cholera sobie poszla. Ja bym sie chetnie zaopiekowala tym bodziakiem 3-6msc :-D Oczywiscie za przesylke zaplace. Jesli jestes chetna to pisz na priv to podesle adresik :-)
madzia Wspolczuje z powodu dziadka. Dzielnego masz synka, nie ma co!
gabinia rowniez zazdroszcze zdolnosci krawieckich. Ja to mam do tego dwie lewe rece. Za to moj M bardzo lubi :-) Tylko zanim usiadzie do maszyny to lata mijaja :-S
A Ty nie bedziesz spedzala swiat ze swoim malym i mezem? Przeciez to tez rodzinka :-D
alex no to zafundowal Ci mlodzieniec jazde bez trzymanki. Ciekawe czy on tak sam na to mo godzinach milczenia wpadl ze jednak bedzie dalej do szkoly chodzic czy mama mu w tej decyzji pomogla ;-)
A wzajemnie - milo bylo - i dzieki za rady :-)
pati kupuj kurtke bo zaraz Ci faktycznie ktos zdmuchnie sprzed nosa :-)
Pogratuluj szczerbulcowi odwagi!
kupujemy 318d kombi, platin-bronze czyli taki jak nasz obecny. Bedzie nowy ale gosciu dal nam 25% rabatu bo to ta "stara" trojka wiec grzech bylo nie brac :-D I tak w ciagu najblizszego pol roku musielibysmy zmienic samochod wiec w sumie ok a tak to sobie prezent pod choinke zrobilismy :-)

Milego dnia! Lece bo sie glodomor obudzil i bedzie zaraz wrzask :szok:
 
Ostatnia edycja:
eeej dziewczynki nie ma co zazdroscić ... ja samouk jestem ... przesiedziałam 9 lat przy maszynie ...szyjąc buty do niemiec dla firmy RICOSTA na pewno ja znacie :))

a ciuszki to szyję od tak dla siebie i dziecięce przeróbki tworzę czasami;)

Pati superaśna kurtka.... ja mam ale co z tego jak muszę małego wsadzać pod spód... więc mało elegancko tej zimy bedę wygladać ;) ale co mi tam raz nie zawsze ;))

Magda szkoda ze tak daleko mieszkasz bo przygarnęła bym te cudowne stroje dla małego ;))

Alexandra ale Olo super chłopak juz :)
 
Aleksandra + Bluetooth wyśle wam stroje w poniedziałek (mam nadzieje ze już bede normalnie funkcjonowac) tylko podajcie mi swoje adresy na priv!!! A i podsuńcie pomysł jak to spakowac żeby wyszły grosze za przesyłke bo za stroje nie chce nic!!! Dziewczyny jam mam duzo pieknych ciuszków od body, przez spodenki,dresy koszulki bluzy sweterki tylko nie mam nigdy czasu popstrykac fotek a zawalają mi połowe piwnicy. Mój M powiedzial że jak nie zrobie z tym porządku do końca roku to wyrzuci do kosza wszystko:szok::szok::baffled:
 
Hej dziewczyny witam w kolejny koszmarny dzień mojego zycia:wściekła/y::wściekła/y:.
Własnie wróciłam od lekarza ( 2 wizyta w tym tygodniu) na pierwszej przepisał mi antybiotyk na gardło bo twierdzil że gorączka i ból gardła to trzeba antybiotyk we wtorek mnie wysypalo na dloniach stopach i buzi więc stwierdzilam sama ze to ten wirus co w przedszkolu , a dzisiaj juz nie wytrzymalam nerwowo i poszlam znowu do lekarza i on twierdzi ze to nie wirus tylko alergia na antybiotyk który przepisal a ja k*rwa wyglądam jak trędowata:szok::baffled::angry::angry::angry: i dalej nic nie wiemmmmmmmm:confused::confused::confused::confused:
 
czesc dziewczynki,

i znowu tragedia...czytalyscie...az mi dreszcze przechodza:-:)-:)-(


[h=6]https://www.babyboom.pl/forum/pozegnania-f216/pozegnanie-kasi-kate_bush-nasza-mamusia-wrzesniowa-2008-a-55014/[/h]
w obliczu takeij tragedii wszystkie problemy robia sie takie male...ach


magdalena -
dzieki z gory,zaraz napisze priv:tak:.jezu ja ja tobie wspolczuje,a moze zmien lekarza!!!

gabi - to jest talent!!! a wiesz,chyba sie przemoge i zaopatrze sie w druty i welne i zaczne cos dziergac...oooooo,np.szal...:szok:

blue - powiedzialam synusiowi swoje zdanie...nastapilo kiklugodzinne milczenie...i zmiana decyzji...mam nadzieje,ze tak zostanie a nie bedzie czegos kombinowal:angry:

pati - kurtka kupiona???

ok,lece na fb...wszystkim muttisom wielki buziak:***
 
Czesc dziewczyny!

alex straszna historia.... (*) dlatego ja zawsze sobie i bliskim powtarzam ze trzeba sie cieszyc z zycia i doceniac to co sie ma bo czlowiek nie zna dnia ani godziny kiedy go na tym swiecie juz nie bedzie...
magda i nic Ci ten konowal nie poradzil? Faktycznie moze idz do jakiegos innego i to jeszcze skonsultuj. Kobieto, przeciez Ty sie wykonczysz z tym... Bardzo Ci wspolczuje...
Dzieki za bodziaka a jesli sie zbierzesz i zdjecia porobisz to moze akurat cos obkupimy z Alex u Ciebie :-) To jeszcze bys sobie zarobila cos na tym.

My po wizycie u pediatry. Mala wazy 5150 :szok: i przybrala w ciagu miesiaca 1460gr a powinna 800gr :szok: Babka zrobila taaaaakie oczy jak to zobaczyla. A co ja mam na to poradzic ze ona jak na drozdzach rosnie pomimo tego ze je normalnie. No coz taka jej uroda. Co prawda strasznie sie z tym sama chyba czuje bo ostatnio ma takie ataki placzu kilkuminutowego pomimo tego ze nic konkretnego jej nie jest no ale co tu sie dziwic. Jak by mi wszystko w takim tempie roslo to tez byl chyba wyla z przerazenia i pewnie bolu. Ehhhh dobrze ze nie pamieta sie tego okresu niemowlectwa....
 
reklama
Dziewczyny kochane ,sorry ze was zaniedbalam,ale moja Stella to terrorystka.
Jak ma kolki to sie drze jak ich nie ma to tez!
Juz bylismy u lekarzy ,bo myslelismy ze cos jej dolega.
A lekarz na to ze mala jest aktywnym dzieckiem,a ze jeszcze nie umie sie koncentrowac ,to sobie znalazla inna rozrywke w postaci darcia sie.
Nic nie pomaga ,ani noszenie na rekach ,ani lulanie.A hustawke to sobie w d. moge wsdadzic narazie to wyrzucone pieniadze.
Gabinia
wlasnie ogladam chusty na ebayu ,bo chyba nie mam wyjscia .
Mozesz mi poradzic jaka dlugosc jest najlepsza?
Alex ja sie strasznie boje jak moi chlopcy wejda w Pupertet:baffled:
Magda mam nadzieje ze ci szybko przejdzie to kurestwo
Patti a ty jak zwykle w szale zakupowam.

Na swieta rodzice przyjada ,no i dobrze bo nie lubie byc sama.
Tylko bilet prawie 200 euro!Place ja .Skad mam brac na to wszystko.........

Mam lekka depreche.Myslalam ze Mala bedzie latwiejsza w obsludze....
Wlosy nie zrobione.Nawet z nia do kolezanek nie chodze ,bo jak zaczyna krzyczec to nawet nie ppogadam.
Teraz spi u mnie na klacie ja w szlafroku jeszcze.Porazka
 
Do góry