reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szukam Mam z Niemiec

Gabinia gratulacje!!!Ale ci zazdroszcze.
Blue watek wcale nie dretwy !!Ja wrocilam dopiero w niedziele i do dnia dzisiejszego du.pska nie czuje ,bo podroz powrotna trwala24 godz.Bo samochod padl.

Bylo super -polecam wszystkim Marina di Venezia camping.
Mozna tez wynajac domki.Dla dzieci rewelka animatorzy na kazdym kroku cos oferowali.
Aerobik ,zumba ,spinning itp -niestety nie moglam korzystac.I naturalnie wszystko za darmo .
Bylo pare extra zajec ,ale nawet nie wiem za bardzo co za ktore trzeba bylo placic.
Dla mnie generalnie liczyla sie woda i plaza ,gdzie moglam sie moczyc do bolu.
Bylismy w Aqualandi na najwyzszej na swiecie slizgawce(ja tylko patrzylam).Ale bylo duzo roznych innych atrakcji tam np schow gdzie mlodzi umiesnieni faceci robili akrobacje ,albo piraten schow.Moglam sobie poogladac ciacha.
Pozniej wrzuce pare zdjec.

Jestem gotowa do koncowego odliczania .Bo juz mi brzuchol lekko przeszkadza.
Tylko mi sie zabardzo nie chce tego prania i prasowania.

Patti fajnie ze masz rodzinke z ktora mozna imprezowac.
Jola do latania mozna sie przyzwyczaic.Najlepiej nastepnym razem sie znieczulic odrobinke.
Twoj chlop wedlug ciebie za duzo pracuje,a wedlug mnie moj o wiele za malo!!Ja to bym najchetniej kazala mu robic 18 godz. dziennie.Bez litosci pazerna suka ze mnie;-)
 
reklama
Karolina wreszcie jestes :)))))))))

ja wlasnie wrocilam z konsulatu...bylam ten wniosek wreszce zlozyc...ale jak to zawsze bywa nie moze przejsc gladko..dzis ludzi zero ,ale baba mi mowi ze mam zle zdjecie...no kuzwa wpienilam sie-powiedziala ze za duze,ze mam isc reklamowac... no to jade z Grunewald na Spandau -mowie ze mam reklamacje a ten mnie wysmiewa ze polacy to nawet zdjecia nie umieja dociac!!! no i mial facet racje...bo wystarczylo wlozyc w gilotyne i -trzy ruchy i mialo wymiar jak trzeba... ale nastepnym raze bedzie wiedzial ze jak dla polakow to trzeba od razu przyciac... no wiec wrocilam nabuzowana na ta babe i mowie ze wystarczylo tylko dociac...a ona mi mowi ze no jak to tak bez szyjy calej bym byla... ona myslala ze on zrobi jeszcze raz i jakos tak pomniejszy!!! kuzwa mowie jej ze scheissegal mi czy pieknie wyjde czy nie,czy z szyja czy nie bo to paszport tylko i tylko moj leb chca widziec a nie szyje!!! ide sniadanie zjesc bo nie zdazylam jeszcze...od rana 8:15 jezdze...
 
UUUU jaka tu cisza.....:szok::szok::szok:

z nudów zrobiłam dla was foto-zagadkę hihihi

wszystkie moje :))
 

Załączniki

  • FOTOZAGADKA.jpg
    FOTOZAGADKA.jpg
    44 KB · Wyświetleń: 26
Gabinia wszystkie slodziaki!
Patti co to za party na Ibiza?
Ja czekam na byla dziurke mojego m. z ich corka (juz 20-letnia) i wcale mi sie ich nie chce (sucz ze mnie)Ze cora przyjezdza to zaden problem ale na jaki ch!z mamusia(ktore jest mila i normalna)
Corka kupila mi wozek ,a ja sie boje ze bedzie ciulaty i mi sie nie bedzie podobal i nie zapanuje nad wyrazem twarzy.
 
Czesc dziewczyny!
No faktycznie strasznie tu wieje nuda :-D
Gabinia super kolekcja! :-)
Karolina, fajnie ze wrocilas jeszcze nie rozpakowana i jakos przezylas ta podroz. Doskonale Cie rozumiem, bo tez taka jestem ze jak mi sie cos nie podoba to od razu po mnie widac wiec trzymam kciuki zebys jednak zrobila dobra mine do zlej gry jak Ci sie wozek nie spodoba to nie wybuchnie z tego jakas awantura.
No wlasnie pati, co to za impreza na Ibizie?
A gdzie magda i reszta towarzystwa sie chowa???
Milego dnia laski!
 
Helloooo :)))

No on lubi trance i dwie party takie tam zaliczy..miedzy innymi tiesto... noa tam wiadomo-party na maxa ;)))

wlasnie wciagnelam szpinak,salatke,rolmopsy i zapilam czerwona herbata :-)

wczoraj bylysmy z mloda pol dnia w bambolandzie...mloda sie wyszalala,ja w sumie tez :-D poczytalam troche ksiazke...

a dzis jakas pogoda niemrawa...niby ztapowiadalo sie super az tu nagle czarna chmura,pokropilo i wisi burza w powietrzu chyba...
teraz lece kopyta wyciagnac...znowu mnie ssie na slodkie...zawsze mam tak po slonym ;)))

Karolina-a czemu ktos ci wozek kupuje? ja towozek akurat musialam sobie sama wybrac :))))
 
Jestem jestem:-)
tylko jakos nie po drodze mi cos tu skrobnac tylko podczytuje :tak:
wrocilam dopiero ze sklepu z dzieciakami i zmoklismy troszke
pogoda nam sie zepsula w piatek 40 st basen itp a dzis i wczoraj ziimno jak diabli :tak:
A z nowosci u mnie to zdecydowalam sie na pieska :-)
szukam po ogloszeniach mam kilka upatrzonych i czekam az sie odezwa wlasciciele i podadza cene...chcemy Yorka :tak: taka mala przytulanke :-)
bo duzego psa w bloku to ja nie chce a ten jest akurat fajny bo maly :-)
Moze uda mi sie zakupic :-)

Gabinia slodkie dzieciaczki wszystkie podobne :tak:
Pati widze ze wczorajszy dzien spedzony aktywnie :tak:

Kawke dopije i ide mlodej kuknac jakie ma lekcje zadane...

Pozdrawiam ciotki-klotki :happy:
 
Patti corka m.juz na poczatku ciazy powiedziala ze odniej dostane wozek.
Z Emmaljunga .To sa super wozki.Ale ja sie tylko balam czy to napewno nowy jaki kolor itp.
Jestem super zadowolona bo to model Mondial .Bezowo waniliowy -ze spacerowka .Spiworem do spacerowki.Wkladem do gondoli na zime .Maxi cosi .Dwaoma pokrowcami torba i parasolka.
Nawet posciel do gondoli tej samej firmy .Ta przyjemnosc ok 1200 e .Ja bym w zyciu takiego drogiego wozka nie kupila!
A dzisiaj jestem w kur.wiona bo pisalam wam juz ze samochod padl w powrotnej drodze z urlopu i naprawa 400 stowy ,a ja jestem splukana do suchej nitki i darlam ryja na mojego ze ma fuchy szukac.
A jeszcze sie okazalo ze mam cukrzyce ciazowa i musze byc na diecie ,a teraz jak wiem ze nie moge tego czy owego to wlasnie mam na to smaki!
 
Madzia ym tez myslimy o psie-aleo duzym ;) labrador albo golden retriver...Yorki bez urazy tak samo jak pudle taki dla mnie glupie siersciuchy :-D ja to sie nawet troche brzydze je glaskac ;)
no i mysle ze taki pies jednak poczeka u nas az bedzie dom...bo siersc w mieszkaniu mnie przeraza :-D pies w mieszkaniu duzy spoko moze byc tylko najwazniejsze jest zeby mial raz chociaz dziennie porzadny spacer godzinny zeby sie wybiegal...

wlasnie wciagnelam porcje szpinaku z obiadu i chyba sobie walne chlebka z pasta z krabow ;)
 
reklama
Karolina to jak wiesz jaki to wozek to chyba Ci sie podfoba no nie? :-) myslalam ze to niespodzianka jakas ;) i dostaniesz karadeje w kwiatki :-D

Tyto gonisz tego swojego -hehehehe :-D
ja mojego musze na jakies zakupy naciagnac ;) chyba na weekend go wezme :)))

codosplukiwania sie do ostatniej nitki to u nas nie wchodzi w gre-ale to za sprawa mojego A. on predzej by sie powiesil niz doprowadzil do tego zeby np.miec null na koncie albo jeszcze debet ...ale ja to w nim lubie bo wiem ze zawsze na czarna godzine jest ;))
ja kiedys bylam taka ze lubilam wydac...teraz bardziej "ostrozniej" i rozsadniej podchodze do wydatkow...

a swoja droga musze Ci powiedziec ze masz przepiekny brzuszek na tych fotach na fb :) i taka szczupla jestes na nogach i rekach...tylko brzusio wysaje :))
 
Do góry