reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szukam Mam z Niemiec

No witam Moje drogie Panie, żeby nie było, że jak Pati nie ma to sobie poradzić nie potrafimy - piszę :D

Jola nie martw się nic ja się do psiapsióły w UK wybieram 5 rok bo jak pomyślę że mam do samolotu wejść to delirium po prostu śmieje się że musiałabym być w takim stanie co by mnie do tego wielkiego ptaka wnieśli... później jak już młody się urodził to wymówką było to że gdzie sama z dzieckiem na lotnisku... bagaże itp... i tak na razie nam się udaje... choć chciałabym lecieć wyszaleć się zakupowo generalnie...
a co do dzieci przebywających poza domem to mój beniamin rozstraja się nawet jak jedną nockę spędzi u babci 100 metrów od nas więc wiem o czym mowa... teraz mamy go oddać na 2 - 3 dni jak będziemy się pakować i jakoś słabo to widzę :))))
U nas pogoda - brak słów - dziś albo upal albo burze ( w sumie szt.3 ) maniana.... byliśmy we wrocku międzynarodowe akty urodzenia są już w Naszym posiadaniu - coś do przodu ... jutro znowu do roboty cholera jasna... w niedzielę przyjeżdża mój tato z UK więc będzie wesoło


buziaki :*

P.S. Udowodnijmy Pati że potrafimy sobie poradzić jak jej nie ma HAHAHAHA
 
reklama
GABINIA WCZORAJ URODZILA SYNKA :tak:

calkiem przypadkiem wypatrzylam na sierpniowkach zdjecie jej Bartusia

kochana gratuluje !!!:-)
 
Ostatnia edycja:
HEJ !!!

Jola witaj na pokladzie :tak: dobrze ze spokojnie dolecieliscie do domku...
wiem cos o wybiciu z rytmu,nie ma to jak u siebie..
wszystko o swoim czasie,robie co chce itp...;-)

pokaz jakies fotunie corci w kolczykach :tak: rodzinka jest u was ? bo piszesz ciocia,babcia,kuzynka hmm..czy tu mieszkaja ? :baffled:

nathaliep coraz blizej wyjazdu stres jest? jak z mieszkaniem?bo chyba pisalas cos ostatnio ze twoj m mial cos ogladac :baffled:
a ty pracujesz w polsce?...

Pati wracaj juuz :-D..pusto tu bez ciebie...

ide zrobic m kanapki na jutro do roboty :tak:

Dobranoc:rofl2:
 
Wiec wielkie gratulejszyn dla GABINI :tak:mam nadzieje,ze gladko poszlo i dzidzia zdrowa :-)
Tak Madzia nie ma to jak w domu...u mojej siory 4 dzieci i istny sajgon :-D ciezko bylo z paleniem-musialam z 2 pietra zapylac na dol...bo siostra ma co prawda balkon ale wyjscie na niego w sypialni a tam juz przed 19 kladla najmlodsze bejbi spac...ale przeprowadzaja sie,bo kupili dom,wiec nastepnym razem juz nie bedzie takiego problemu by sobie dymka puscic :-D
A ja nie mam u siebie rodziny...ta ciocia i babcia to rodzina mojego meza-jego siostra i zona jego ojca...mamy wspolne podworko :-) mieszkamy wszyscy razem w jednym budynku ale kazdy w osobnym mieszkaniu.
Ja czekam na meza,bo jeszcze z roboty nie sciagnal-wykonczy mnie ten moj chlop,pracoholik normalnie,on ciagle ubolewa nad tym,ze ma tylko dwie rece a doba tylko 24 h :-D
 
madzia no coraz bliżej nie da się ukryć... jedzie jeszcze w tygodniu obejrzeć jeszcze dwa mieszkania w augsburgu i wtedy zdecyduje które podpiszę umowę i będzie już DO PAKOWANIA PRZYSTĄP :D.... stresy normalne ja nie mówię po niemiecku +obce miejsce +syn które ani słowa nie chce po niemiecku powtórzyć... ale wiem że gdybyśmy się do kamila nie przeprowadzili to by się nasz związek rozpadł (trzy lata blisko już tak żyjemy my tutaj on tam).... więc wiem że ta przeprowadzka jest konieczna choć mi niekoniecznie na rękę... zobaczymy
właśnie co do pracy to jest tak że ja generalnie jestem z młodym na wychowawczym do kwietnia 2012... teraz siedzę u kumpeli w sklepie nielegalnie ;)... i nie wiem czy przed wyjazdem do DE nie musiałabym rozwiązać umowy o pracę ( tam gdzie mam ten wychowawczy ) jak myślicie ????

GABINIA NASZE OGROMNE GRATULACJE ...
pochwal się i tutaj Bartusiem ...
 
Jolcia nie narzekaj ze masz pracoholika kase ci przynosi wiec masz czym porzadzic haha :-D
fajnie ze macie jakas rodzinke na miejcu zawsze jest z kim pogadac czy dziecie podrzucic ;-)

Nathaliep dobrze ze jedziesz do meza to jak najbardziej sluszna decyzja :tak:
a jezykiem sie nie stresuj :tak:
moje dzieci tez ani slowa nie znaly jak tu przyjechaly :no: a teraz corka gada lepiej niz ja :tak: a jestesmy tu 1,5 roku kurka jak to zlecialo :szok:
a pamietam ten stres przed wyjazdem haha...teraz ty to przechodzisz...

dobra ide w bety polezec a moje dzieciaki rozlozyly sobie koc przed tv i gazetke wzieli i kredki i maluja obrazki :rofl2: spac nie zamierzaja isc chyba :-p

Dobra spadam bo jutro wyczerpujacy dzien z dzieciakami jade do centrum na zakupy wiec bedzie ciekawie ;-)

dobrej nocki :-)
 
Taaaak Madzia ;-) kase przynosi,tylko szkoda,ze jej nie widze :-D my teraz mamy skarbonke bez dna czyli nasza budowe zaczeta...niby juz mieszkam ale na upiekszanie mieszkania to by sie drugi kredyt przydal :-D:eek: a ze kazde pieniadze przechulam zamiast upiekszac to ciagle narzekam,ze niepokonczone....;-)
Ide do meza...wyszedl spod prysznica i pewnie znowu bedzie czegos chcial ;-):-D
Dobranoc...upojnej nocy kobity :-D
 
Dzien doberek !!

ja dzis sama juz od ranca z dzieciarnia...

kawa stygnie,pranko sie kreci muzyczka gra wiec to co lubie :tak::-)
po 10 wyruszymy do miasta :-) musze mlodemu kapcie do przedsz kupic,a dla mlodej parasol bo ma polamany :-D

Jolcia tak to juz jest ze Dom fajna sprawa ale to studnia bez dna mozna rzec bo zawsze znajdzie sie cos do roboty :tak::tak:..
Fajnie jest miec chatke bo i ma sie ten swoj podworek sasiadow brak nad glowa itp...ale jednak w bloku nie ma sie tyle wydatkow i roboty jak w chalupce :tak:
a w domu zawsze jest cos..jak nie w srodku to na podworku tez trzeba porobic :tak: no ale sa plusy i minusy mieszkania i w domu i w bloku ;-)
ale pomalu sie urzadzicie i dokonczycie wszystko :-)
nie ma to jak poranna kawa na tarasie ech..pomarzyc dobra rzecz :-D:rofl2:

Dobra ide zaraz pranie gotowe to wywiesze i spokoj :-)
 
reklama
GABINIA WCZORAJ URODZILA SYNKA :tak:

calkiem przypadkiem wypatrzylam na sierpniowkach zdjecie jej Bartusia

kochana gratuluje !!!:-)

o ty szpiegu:))

tak 18 urodziłam o 19.05
chłopisko 3950 i 56 długi :))

i wszystkim dziekuje za gratki:*
 

Załączniki

  • DSC02362MALE.jpg
    DSC02362MALE.jpg
    17 KB · Wyświetleń: 19
Do góry