reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szukam Mam z Niemiec

Dobry wieczor...
ja na chwilunie wpadam kuknac co sie dzieje:tak:
30 minut temu pozegnalam mame, m zawiozl ja na autobus...
jakos tak smutno sie zrobilo i lezki nam polecialy..:-(
wczoraj bylismy w wesolym miasteczku,dzis troche na miescie i jutro znow szara rzeczywistosc...

Pati jak imprezka?? wnioskuje po foto na nk ze bylo superowo :-)

Magda a jak tam m sie sprawuje?...nie marudzi zbyt duzo?..fajnie ze mama przyjedzie zawsze to kilka dni wspolnych i synek sie ucieszy :-)

Nati powodzenia w szukaniu mieszkanka napewno cos znajdziecie fajnego :tak:
duze to miasto co macie tam zamieszkac?...:baffled:

Dobra uciekam spokojnej nocki wam zycze i upojnych snow :-D
 
reklama
No i cale szczescie ze po weekendzie ,bo myslalam ze jajko zniose.
Mojej bandy nie ma i siedze jak kolek!A jak siedze w domu to po trzech dniach mam noze w oczach.Ja nie rozumiem jak mozna byc domatorem.
A jeszcze mialam noc do dupy ,bo czekalam na m. i pozniej nie umialam zasnac ,a jeszcze o 2 w nocy jacys kolesie chodzili z latarkami przed moim ogrodem.M wyszedl z drugiej strony i ich takim czerwonym laserowym punktem wykurzyl.Ale mowil ze robili zdjecia domow z naprzeciwka.
I moze to jacys wlamywacze?Nademna mieszka policjant dlatego mu to powiedzialam ,on mowi ze tez ich widzial ,bo akurat wrocil ze zmiany.Ale nic im nie mogl zrobic ,tylko zeby moj m. nanastepny raz lepiej nie robil za rambo bo nigdy nie wiadomo na kogo sie natniesz.

Od jutra zaczynam sie pakowac.Dzieci wyslalam do betreung bo i tak place to chociaz troche spokoju .Przy takiej pogodzie tooni pier.dolca dostaja.

Nathaliep zan 600 to mozecie nawet znalezc trzy pokoje na obrzezach .Chociaz kazde miasto ma inne ceny .
 
Hej dziewczyny :-)

Możecie mi powiedzieć kiedy beniamin ma szansę dostać się do przedszkola w DE.... i czy mam go zaszczepić przeciw pneumokokom (u nas jest ona płatne i szczepienie jest w gestii rodziców )

zaraz napiszę coś więcej ale widzę że jesteście więc szybko piszę :))))
 
Magdalena - wiem że u was się nie płaci w pl płaci się za wszystko za szczepionki skojarzone każda koło 200 zł ; rotawirus koło 400 zl; pneumokoki w zależności od ilości dawek ( teraz benio musi wziąć już tylko jedną więc 200 zł)...
a kiedy podaję się ją w de ... bo my będziemy od powiedzmy 1 września :) ...
z przedszkolem pytam bo benio nie jest zapisany bo nie wiedzieliśmy jak będzie z tym naszym wyjazdem więc ma blisko 3 lata i nie wiem kiedy teraz go moge zapisać i kiedy faktycznie mógłby dostać się do niego :)
 
pneumokoki Szymon dostawał jak miał 2 miesiace , 4 miesiace , 5 miesięcy, rok i ok 3 miesiace to ja nie wiem czy to ta sama szczepionka. teraz bedzie mia dopiero w 2014 tetanus,diphtherie i pertussis. A do przedszkola u nas mozna iśc od wrzesnia ale widzialam że dochodziły dzieci tez w innych miesiącach:sorry2::sorry2::sorry2: to nie wiem:zawstydzona/y:


ach zapomnialam bo to była szczepionka 7 w jednym czyli tetanus,diphtherie, pertussis, polio, Hib, hepatitus b i pneumokoki :)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry