reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szukam Mam z Niemiec

kurka to nie wiem... u nas jest podawana w zależności kiedy się na nią zdecydujesz... jeżeli masz zamir dać dziecko do żłobka możesz podać ja szybko jeżeli tak jak mój beniamin ma iść dopiero do przedszkola to mogę podać mu jedną dawkę już tylko po skończonych 2 - latkach...

dobrze dobrze.... tylko u mnie prawko dopiero w trakcie... więc z góry zapraszamy do nas :))))))
 
reklama
witajcie
mało zaglądam... nawet nie nadrabiam czytania....

ledwo żyje .... tyję jak szalona
zobaczcie jak przybrałam przez ostatnie 20 dni ;/

dobrze że tylko w obwodzie bo waga stoi w miejscu :)
 
Jestem po wizycie .Moge pakowac walizki i spadac.
Przytylam tylko 0,5 kg -ale mam cukier na pograniczu i mam sie pilnowac.
Cos mi w dupsko wlazlo jak lezalam na Ctg i normalnie nie moge lazic.Mam w domu masc rozgrzewajaca ,ale napisane jest tylko po konsultacji z lekarzem ,cholera nie wiem co robic.Nie umiem lazic!!!
Gabinia ty juz na koncowce.Ale ja ciebie podziwiam ,z trojka sama i w ciazy.Kapelusz z glowy!
 
Hej dziewczyny...u mnie ostatnie dni ciagle cos i az leb mi peka od myslenia!!!
Chcielismy zmienic lodowke -to juz Wam pisalam i trzeba byloby troche kuchnie "przemeblowac"...ale jak doszlo co do czego ,po pomiarach itd.to ja bym musiala zlikwidowac jedna szafke,albo zmienic meble,albo kupic jeszcze inny piekarnik,nowe blaty itp.itd.wiec najbardziej bezbolesnie ale nie do konca na mojhe bylo wybranie innej lodowki!!! wiec mam loche prawie pod sam sufit :-D zaoszczedzone pracy,troche pieniedzy...i przestala mnie juz glowa bolec...bo wybranie durnej lodowki najpierw tej dwudrzwiowej krowy zabralo nam kilka dni,potem zaczelam myslec jak to wszystko dograc,ustawic,z czeggo zrezygnowac i stanelo ze mnie lodowka plus male zmiany ok 3 tysiace wyjda'!!! i ejszcze zostalabym ze starymi meblami :-D wiec kupilismy w koncu Liebherra-nie wiem po co bo tez 1300 kosztowala a jak bedzie nastepne mieszkanie ja chce nowe meble i lodowke tez inna... ale pan sprzedawca nam tak nawkrecal ze to tak super marka i wogole i wogole i bla bla bla ze moj Ada dal sie wkrecic...a ja wolalam za 800 Lg.z osobna szufladka na lod,plus jeszcze miala fajny wyswietlacz,i 3 szuflady inne w zamrazalce,ale ta znowu ma cos innego i jest NAJ...terazu bede po drabinie wchodzic chyba zeby calkiem z gory wyciagnac cos :-D chce jeszcze jednak zmienic gorne szafki w kuchni jak juz nie dostalam tego czego chcialam :-D i uchwyty w dolnych zeby byly pozniej takie jak beda w gornych...tym sposobem odsieze troche ta kuchnie... musialam tez wypucowac wohnzimmer bo troche drzwi haczyly i trzeba bylo wyszlifowac-wiec wiecie jak po szlifowaniu wyglada ;)

Ale wreszcie piekna pogoda :) ni9e chce mi sie tak zrec ;) bylysmy dzis z mloda w stadninie koni...pospacerowalysmy,jeszcze czeka mnie wlozenie wszystkich talerzy itp,w szafki,ale to jeszcze blat musi byc zamontowany i listwy... no i tak z kata w kat przegnianiana jestem ;) sprzatam na okreta...

Aaa i bylismy na U9 -wszystko git majonez...ale wzrok mam jeszcze przebadac dokladniej...mloda ugryzl komar w oko i ma jedno mega spuchniete i tak niezbyt ten test dokladny ;)
 
Ja wam powiem juz dzisiaj Do Widzenia na dwa tygodnie.Nie pijcie za duzo!!
I trzymajcie kciuki zeby moja szyjka trzymala jak nalezy.
Trzymajcie sie Pa
 
Alex właśnie z tej strony wybrałam parę mieszkań i K. ma spotkanie w sobotę umówione w jednym z biur nieruchomości :-) oby zakończyło się podpisaniem umowy, bo mnie cholera chwyci ....

Karolinka trzymam kciuki za szyjkę co by trzymała i córeczkę co by się nie pchała na świat jeszcze troszeczkę ... miłego wypoczynku :-)

Pati Ty jak zawsze zalatana :-) kiedy czas na zabawę??

Buziale
 
reklama
dziewczęta mam pytanie

Ja i K. nie jesteśmy małżeństwem .... Beniamin nie ma paszportu ( i póki kamila nie ma sama mu go nie wyrobię).... czy moge mieć jakieś kłopoty jak we wrześniu przywiozę młodego do DE bez paszportu.... złożymy wniosek w ostatnim tygodniu sierpnia jak K. bedzie w kraju a mama mi go przyślę w połowie września
 
Do góry