reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szukam Mam z Niemiec

Czesc dziewczyny,
karolina 1200km w zaawansowanej ciazy :szok: niezla jestes. Trzymam kciuki zeby lekarz Ci pozwolil i zebys wrocila do nas jeszcze nierozpakowana :-) A na ile jedziecie?
Wszystkiego najlepszego dla blizniakow!
magdalena wspolczuje. Zebyscie sie tam nie pozabijali nawzajem ;-) Jak dlugo on bedzie taki uziemiony w domu siedzial?
pati nie wiem czy sobie wiekszej krzywdy nie robisz takimi skokami z jednodniowej diety na jednodniowe obzarstwo, bo jak organizm taki wyglodzony po scislej diecie dostaje takie smakolyki to pierwsze co zamienia to w tluszcz i odklada na czarna godzine jak Ci sie znowu odchudzac zachce :-D
Plotki wczoraj udane, kawa tez pomogla - od razu glowa przestala bolec. Obawiam sie ze dzisiaj tez bez kawy nie przezyje biorac pod uwage pogode za oknem. Wczoraj moj samochod mial dzien dziecka. Po pol roku wreszcie doczekal sie myjni i sprzatania :-D
Moj M sie nad nim zlitowal bo momentami to juz z pajeczynami na antenie i lusterkach jezdzilam :zawstydzona/y: ale co tam, tak rzadko teraz jezdze a do tego ja, kobieta w ciazy nie bede sie takimi rzeczami zajmowac :-) I obiecal mi jeszcze kupic i zamontowac nad drzwiami kierowcy futeral na okulary :-)
Milego dnia laski!
 
Ostatnia edycja:
reklama
A co tu dzis taka cisza??

Hej wszystkim !!
ja dzis wolne sobie zrobilam zeby z matula posiedziec...:-)
za godz smigamy na miasto to zejdzie nam sie pol dnia to czas zleci..:tak:
na obiad mama zrobila kopytka to sie podsmazy i zjemy zaraz..
pogoda sliczna slonko swieci...:-)

no to na tyle spadam i milego dnia zycze !!:happy:
 
Blue jedziemy na dwa tygodnie tylko.Normalnie chcialam jeszcze do Polski ,ale stwierdzilam ze nie ma po co jak i tak z moimi babkami nie zaszaleje.
I co bede siedziala jak kolek!To lepiej poleze na kanapie swojej.Tymbardziej ze nie moge lazic jak zwykle bo nie wyrabiam ,a jak jestemu rodzicow to najpozniej na drugi dzien zaczynam sie z nimi klocic.
Moj ojczym ktory zbiera okruszki i poprawia kapy na zoltych fotelach(musza byc bo jeszcze by dzieci pobrudzily itp)
Tak normalnie to spadam z rana i wracam wieczorem kladlam dzieci i znowu strzalka .To da sie przezyc .Ale z takim brzuchem latanie odpada,
Tutaj taki zaduch ze mi pot po dup.ie cieknie.
 
Hej laski czuje sie jak na jakims odwyku bez neta non stop:-D:-D:-D:-D Mój m bedzie wstepnie 6 tygodni w domu ale to tylko wstepnie a moze sie przedluzyc nawet do 3 miesiecy wiec nie gwarantuje ze sie nie pozabijamy:-D:-D:-D on sam juz dzisiaj powiedzial ze nie moze tak ze mną caly dzien siedziec w domu wiec bez chwili zastanowienia strzelilam dzwiami i poszlam poszalec na wyprzedazach:tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::-):-):-):-):-) super bluzke wyrwalam za 8 euro i sukienke za 15 euro (typowo letnie rzeczy) i jeszcze duzo pierduł typu bransoletki, chusty itp, no wi buty i tak o 200 wrócilam lżejsza i w super humorku :))))))
 
Ja dzis tez sobie posmigalam po sklepach...ale jutro zamierzam do Zary jeszcze udezyc...i hallhuber..
kupilam sweterek,legginsy jeansowe siwe,troche wlasnie dupereli typu branzoletki,wzisiorki,kolczyki,mlodek kilka rzeczy,kumpeli gutschein w douglasie na urodziny... i troche kosmetykow... a teraz siedze sobie sama..mloda pojechala z Adamem do stadniny i szukac kluczy bo zgubil wczoraj wszystkie osiol!!!!

Ja ogolnie w polsce u rodzinki lubie byc...ale juz tak po trzech dniach chialabym miec moj porzadek,moje lozko i swoj spokoj... :-D
 
dobry wieczor !!!
my wrocilismy do chalupki po 19...
bylismy polazic po sklepach i u ciotki niemki nie widzianej 10 lat haa..:tak:
teraz szymek spi a my popijamy piffko na balkonie z mamuska...:-)
jutro zabieram ja do centrum na jakies zakupki...:tak:

Madzia odwyk masz nieunikniony haha :-D

Pati widze znow poszalalas na zakupach ty to masz chyba szafy niezle zapchane haha :-D

Karolka ty to jak ja posiedze 2-3 dni i juz bym chciala wracac do siebie :tak: nie ma jak w domu :-)



Dobra zycze spokojnej nocki buziole ide dalej na balkon % lykac :-D
 
Witam
Recepte dostalam tablety wykupilam,mlodej fotke strzelilam...U7 zrobione...mloda wszystko jak na swoj wiek robi,rozwija sie prawidlowo...mowie,ze meczy mnie to jej niejedzenie to lekarka kazala mi ja karmic 3 razy dziennie....do picia tylko woda i zero podjadanie miedzy posilkami :cool: fajnie jej sie mowi....bo to nie jest takie proste,co mam lodowke zamknac na klucz i powiedziec jej,ze nic tam dla niej nie ma? powinnam,ale jak nie zje obiadu to nie umiem jej jogurta odmowic.Po paru dniach by pewnie w koncu zglodniala,ale jak przezyc te pare dni?=:eek: coz...schrzanilam sprawe na poczatku i teraz mam tego konsekwencje,jak to mowia-nawarzylas piwa to je wypij:-D przy drugim bede madrzejsza ;-)
Na miescie bylam ale nic sobie nie kupilam....wierzcie lub nie ale ja nie mam na to sily....mi sie nie chce lazic po tym sklepie i wyszukiwac...ja ide na zakupy wtedy gdy naprawde czegos potrzebuje-to wtedy chociaz wiem po co przyszlam ;-) a jak wszystko mam to na kolejne,zbedne szmatki zwyczajnie szkoda mi kasy....bo mam kuzwa tyyyyle innych wydatkow :-D no...nie kupilam sobie nic poza koszulka i chustka w tchibo w kauflandzie-ale to 10 € to sie nie liczy...:-D bo jadac na te U7 zahaczylam o kaufland z kumpela...a ta pinda zostawila otwarty dach w aucie...a deszcz ciulal ostro-ja slyszalam jak wali o blache,ale chodzilsymy po sklepie kazda w swoja strone...jak jej mowie czy ona slyszy,ze pada to jak ruszyla do auta jak z procy...zalany ma caly samochod,bo to nie byl deszczyk tylko porzadne lanie!!!:szok: i tak przez jakies 15 minut jej do auta-ma zalane wszystko :sorry:
OKi...ja uciekam lulu.Dobranoc laski.
 
Dzien doberek.
Robie liste co zabrac do Italy i cale szczescie dzieci maja wystarczajaco duzo t schirtow ze nie bede musiala tam prac.
Dzisiaj musze sobie pare gaci kupic ,bo nie chce prac i wywieszac przed kampingiem .Jedziemy ze znajomymi i niektore moje majty nie nadaja sie juz pokazania szerszej publicznosci.
A Marcelowi znowu stpy urosly i nie pasuja mu juz zadne trampki.Cholera

A ja mialam popie.rniczone sny.
Cala noc snil mi sie mi sie moj poprzedni(moja wielka milosc).
Ze akceptowal moja ciaze i to ze mam dzieci i ze szukalismy mieszkania u niego na dzielnicy.
I jak wstalam rano to nie pozwolilam sie przytulic mojemu tak jakos dziwnie sie czulam.
On mi sie zadko sni ,ale potem chodze rozwalona przez caly dzien.
 
moin...moin babsztylki...,

laptop "przedmuchany"...oli gaworzy,starszyzna spi,malza w pracy...a ja kafffkuje....no i czekam na slonce...bo z corka shopping w planach...a sny tez mialam jakies dzikie...malza gonilam:szok:
 
reklama
Witam :))))

Karola witaj w klubie-ja miala dzis tez "Super" sen...snilo mi sie ze na wesele mielismy isc...szykowalam sie...nie mialam co ubrac...i raptem wchodze do pokoju a moj z pannna mloda pod koldra rypia sie!!!!!!!!!!!!!!!!! to ja sie polozylam obok i czekam...na towchodzi tesc...a ja odkrywam koldre zeby zobaczyl na co czekam i dlaczego sie nie ubieram!!!!hahahaha :-D no super nie...wtedy wylecialam z mieszkania.wywalilam wszystkie prezenty z auta,powywalalam wszystkie inne rzeczy przez okno i z piskiem odjechalam...gdzie to nie wiem :-D bo sie obudzilam...
a exow tez nie lubie jak mi sie sniabo tez chodze dziwna taka przezpol dnia :-D

u nas leje od rana na maxa...Jolka wspolczuje kumpeli-niezle musialo w tym aucie wygladac... noc tylko suszarki w reke i dajecie ;))))

Moi jada do szczecina bo sie klucze znalazly-u znajomego w aucie zostaly :-D wiec ma mi wziac mlodai jechac a ja bede prasowac...bo na maxajuz mi sie nazbieralo...
 
Do góry