reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szukam Mam z Niemiec

Dziala!! dziala komputerek w orbim :-D:-D:-D kabelki z tylu byly zle podlaczone...M tylko je przelozyl :sorry: a ta kobieta po tym jak jej negatywa wystawilam to nawet do mnie nie napisala,wiec chyba jednak czuje sie winna i nie wiedziala chyba nawet,ze wystarczy kabelki przelozyc...eh te glupie niemcy!! :-D
Wiec teraz musze sie ostro za siebie wziac...bo kupilam dzisiaj sukienke w rozmiarze 38 ale bylo zaznaczone,ze rozmiary sa zanizone,wiec bedzie to 36/38...wiec mam czas do lata,bo to letnia sukienka :-) powiesze ja sobie na widoku jak bede jechac :-D

Madzia ja tez nie przepadam za HM ale wyhaczylam tam raz super sweterek a`la tunika,ale gruby na zime...kupilam dwa i latam w nich non stop na zmiane bo sa super:-) a tak poza tym to mi w HM wszystko sie takie workowate wydaje...a ja lubie bluzki i sukienki takie co talie zaznaczaja...a nie..jakis worek po kartoflach :-D

ps.fajne fotki :tak: w ogole z Ciebie to taka spoko babka...i po zdjeciach widac i po tym co piszesz ;-):-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
A ja wlsnie skonczylam prasowac:-) tak-po nocy to robie bo w dzien jak troche czaus mam to przy komputerze siedze:-D
Mam pytanko-a szczegolnie mysle ze Agnieszka 24 moze mi pomoc-no chyba ze ktoras z was nocowala w szpitalu z dzieckiem(bo magdalena zaraz po zabiegu wracala do domu)
Chodzi o to co wziasc ze soba do szpitala na tak krotki okres .
Napewno pizamke dla mnie,reczniczek,...
A dla malej??no bo w polsce to trzeba wszystko nawet zarcie:-D bo inaczej sie zdycha a tu??
napewno smoczek,pieluszki,pampersy,jakis pajacyk lub spiochy(wiecej na zmiane jak po narkozie zygac bedzie).
LICZE NA WASZA POMOC DROGIE FORUMOWICZKI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Jolka widzisz jak to dobrze ze jest tu taka pomoc-kto by przypuszczal ze wystarczy kabelki zamienic-napewno nie niemiec:-)
OOO-mala sie krci -ide dac cyca ....
dobranoc
 
hej...

Tokareczek ja spedzilam tydzien z Noemi w szpitalu... i w sumie dla niej bylo wszystko-od ciuchow (ja mialam swoje) po pampersy,kosmetyki itd.obiad,sniadanie i kolacje mialam tez zapewnione...Noemi swoje lozko i ja swoje... mialysmy pociel na zmiane-wiec moglam codziennie zmieniac...byla kawa,herbata,woda i paluszki dla dzieci... no full wypas...ale czy tak w kazdym szpitalu to ja nie wiem... wez to co ogolnie potrzebujesz...lepiej miec wiecej niz za malo...

Co do H&M to ja od jakiegos czasu lubie tam cos wyhaczyc-... i te swetry jak worki bardzo luzbie...szczegolnie do legginsow czy krytych rajstop...taki sam sweter najlepiej z odkrytym ramieniem...taki ze zjezdza...podoba mi sie to i moj A uwaza ze to bardzo sexi :-) ogolnie mozna fajne rzeczy wyhaczyc...i za male pieniadze...wysratczy tylko troche poszperac :-)

Ja wcrocilam niedawno od kumpeli...jezuuu ale sie nasmialam...szok... przebieralysmy sie w jej sukienke z przyjecin i robilysmy sesje zdjeciowa... bialam nawet wianek,torebeczke i swiece... nie mowie juz ile zesmy sie objadly...dzis mam 2 kg.wiecej :-D ale co tam... ;) a jutro do pl.smigam... No a zeby nie bylo tak kolorowo musze sie teraz za prace zabrac bo wczoraj nie dokonczylam ...
 
Dobranoc ciotki klotki
my bylismy w goscinie i zaraz ide do wyrka bo rano pobudka...:tak:

jolka dziekuje milo slyszec ze spoko babka jestem :-D:-D

Pati na dlugo jedziesz??
spokojnej podrozy :tak::tak:
 

Załączniki

  • 0e12241fd9b2646fmed.jpg
    0e12241fd9b2646fmed.jpg
    34,1 KB · Wyświetleń: 21
  • fdc3736ade628a60med.jpg
    fdc3736ade628a60med.jpg
    25,7 KB · Wyświetleń: 22
Mam taka jedna bluzke co ma opadac na jedno ramie ale mi jest w tym niewygodnie :baffled: wole bluzke z dekoldem niz takie cos-tez jest sexi ;-)

Orbi zaliczony...myslalam,ze padne,jak z niego zeszlam to krecilo mi sie w glowie :confused2:
A jutro ide do sauny :laugh2: a po wyjsciu z sauny sobie zapale :rolleyes::rolleyes: fest.
Pati do polski do rodziny czy tak tylko na zakupki??
 
hej lasencje
Chcialam tylko zameldowac ze ide w kimonko-o 6.30 mamy byc wszpitalu.
Chce miec to juz za soba...:-(
Odezwe sie po wszystkim.
Buzka dla was!!!
 
No tym razem w mniej przyjemnej sprawie jade... tylko na dwa dni...w srode po poludniu chyba wracamy...najdalej w czwartek z rana bo pracy full... teraz smigam do babci... a potem jedziemy do pl.

Jolka to normalne ze ci sie kreci w glowie...dlatego tez nie powinno sie od razu schodzic i wazne wlasnie jest zeby na koniec powoli i na najnizszym biegu konczyc cwiczenia...
pozdrowionka...i do uslyszenia po powrocie...

Madzia syn to wykapany Ty :-)
 
Hejka :-):-) ale zimno...

Pati to szczesliwej podrozy jedz powoli :tak:;-)
a kazdy twierdzi ze dzieciaki dl ojca podobne heh

tokareczek powodzenia w tym szpitalu !!! bedzie dobrze nic sie nie martw :-):-)

Pozdrawiam...
 
reklama
Do góry