reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szukam Mam z Niemiec

u nas to wykryli na badaniach przesiewowychzaraz po porodzie.Potem byla kontrola i nadzieja ze bedzie lepiej ale niestety.
Dzisiaj bylismy na kolejnej rozmowie.Termin operacji mamy na 19kwietnia-wiec w tym roku wielkanoc w DE:-( Ale najwazniejsze dobro dziecka:-)
 
reklama
witam kochane ;)
popłakałam sie ze Laurunia nie słyszy ;( ale ma szanse na normalne w miare życie z implantami.....

a ja nie pisze ostatnio bo juz nie wyrabiam z samotności :(
juz mnie dzieci drażnią.... cała sytuacja wstawania i budzenia sie samej....
kurcze zeby nie ta cholerna szkoła chyba była bym juz wsza sąsiadką ... a tak.... ehhhh

trzymajcie sie kochane i powodzenia w dalszym leczeniu dzieciaczków
 
Tokareczek nie zauwazylam Twojego wpisu...
Strasznie mi przykro z powodu Waszej sytuacji.,..mam jednak nadzieje ze implanty pomoga...trzymam za Was mocno kciuki...buziaczki dla niuni...

Gabinia-u Ciebie widze tez deprecha...oj bidulko...pakuj walizy i dawaj do nas ;)

ja wlasnie zebiaram sie za prace...czyli u mnie po staremu ;))))
 
walizy.... kurcze ja tira potrzebuje :szok::szok::-D:-D:-D

a co do pakowania się zobaczy.... sprawe mam 18 marca :tak::tak::tak::tak: i będzie jasne czy tu kiszę czy spadam do was !!!!!!!:evil::evil::evil::evil::evil:
 
dzieki dziewczyny!!!!!!!11
ja teraz zadko bywam-co chwile jakies wyjazdy z laura.
A jak juz mam chwilke to czytam na innych forach(dotyczacych wad sluchu)-ale mam nadieje ze mi wybaczycie:-)
Powoli oswajam sie z ta mysle i patrze pozytywnie w przyszlosc-w koncu to dla mojej kochanej coreczki!!!!!!!!!
Magdalena-jak tam szymon??
Gabina a ty sie tak nie denerwuj -dzidziusia oszczedzaj!!!!!!!!!!!!
 
Tokareczek jasne ze wybaczamy-masz rozgrzeszenie ;) wiadomo dziecko NAJwazniejsze!!!!

Gabinia to trzymam kciuki za pomyslne rozwiazanie sprawy...i czekam na wiesci.. :-)
 
Hej,czytam Was caly czas ale jakos brak weny by cos napisac...kurde kiedy minie ta zla passa!! juz mam dosc,ciagle chodze nerwowa,podminowana i to nie tylko wtedy gdy ma przyjsc @ tylko caly miesiac! :no: juz nawet tabl. uspokajajace biore ale gow*o pomagaja :sorry: a do tego zmeczona,nic sie nie chce...

Zycze wszystkim szczesliwych rozwiazan a ja spadam spac bo jutro termin u dentysty ZAS mam i to juz na 8:15 :shocked2:
 
Jolka potrzebujesz wieczoru dla siebie bez malej... i pewnie ta cala przeprowadzka plus pogoda itd.robi swoje...

ja jutro do ginekologa smigam...bo nie wiem czy pisalam...jak bylam w polsce to dostalam w nocy skorcze jak do porodu...toc myslalam ze sie zesram z bolu...:szok: chyba z 10-15 min mnie trzymala...zaiskalam miesnie..bo mialam wrazenie ze jak puszcze to sie krwia zaleje...:szok::baffled: wzielam tabletki i przeszlo...nie mam pjecia co to bylo...ale gdybym byl w ciazy to bym pomyslala ze rodze....!!!!! i kilka dni temu zas mnie zlapala...i tez w nocy... ale nie tak mocno...a wczoraj jak bieglam to mnie strasznie podbrzusze bolalo... no zobaczymy co tam mi pani ginekolog powie...i ciekawe czy zakumam i jak ja to wszysztko po niemiecku opowiem :szok::-D:-D:-D:-D
 
reklama
Hej...
ja dzis mam mega zapierdziel... od 08:15 caly czas pracowalam...oczy mi siadaja...15 min.przerwy na obiad mialam... musze odpoczac chwile...ide w spokoju kawe wypic i dalej bede dzialala...dzis mnie noc czeka...a w sumie mielismy dzis wyjezdzac juz...ale przelozymy na jutro...

Tokareczek widze pierwsze sekcesy za Wami :)

Madzia27 a dlaczego Ty tylko polska tv.ogladasz? nie rozu miesz niemieckiego?
ja nie mam polskie tv.i w sumie dobrze mi z tym...

Pati, a czym sie zajmujesz ze tak ostro zapierdzielasz, jesli mozna zapytac?
Co do telewizji to ja tez nie mam polskiej i zupelnie mi jej nie brakuje. Jak jedziemy do PL to nie moge jakos nic ciekawego w telewizji znalezc. Jedyne co mi sie ostatnio z polskich seriali podobalo to Ranczo a tak to nuuuda.
 
Do góry