reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szukam Mam z Niemiec

Magdalena wspolczuje...i ja podziekuje za takie przezycia ...ale wszystko dobrze sie skonczylo ;-)
Moja siostra tez raz corke ''zgubila'' ale na dworcu...byl straszny tlok i nagle mloda wsalo,miala gdzies kolo 3 lat.. przez 10 minut biegalysmy jak glupie i jej szukaly...w tym czasie juz policja ja znalazla(akurat tam byli,porzadku pilnowali czy jak,nie wiem) i nadawali przez megafon,ze dziecko sie zgubilo.Wiec mniej wiecej wiem jakie to uczucie...
Kurde ten moj orbi mnie wykonczy,jezdze dopiero tydzien i szczerze mowiac juz mam dosc :-D i caly tydzien wpieprzam jak nienormalna...z mysla,ze przeciez wieczorem spale-bez sensu,musze to zmienic...ale cos ostatnio mam napad na slodkie :angry:
 
reklama
dobry co tu tak pusto ??:happy2:

magdalena wspolczuje co za ludzie...szkoda ze tak z praca wyszlo
a sytuacji w sklepie nie zazdroszcze...:no::no:

Pati kupilam dzis herbate w lidlu ta co ty pisalas o smaku czeresniowym jest pyyszna
a ty jaki masz smak??

gotuje wlasnie zupke pieczarkowa a na dworze ziiimno

Pozdrawiam !!!:-):-)
 
MADZIU wspolczuje straconej pracy...ale moze trafi ci sie jeszcze lepsza...trzymam kciukasy:)
jonek wlasnie sobie drzema a ja obiadek zrobilam...czekam tylko na druga polowke;)

Co do przejsc z dziecmi-hmmm oby mi sie nie trafilo bo bym chyba zawalu dostala...syn szwagierki(mial 3 lata) byl z tesciowa na zakupach i ona cos tam ogladala-patrzy-patricka nie ma!! :O szukala go kupe czysu-poleciala do domu a on pod drzwiami siedzial i na nia czekal :/
ona malo sie nie przekrecila ze stresu a on na luzie na babcie czekal :O:O
 
Hej dziewczyny ja dzisiaj na poprawe humorku wybrałam sie do veromody i kupiłam sobie płaszczyk:-)
vivas 3/4 trenchcoat - booster - Vero Moda Kleidung kolor ten ciemny bez
tylko mam teraz dylemat czy go nie isc wymienic na rozmiar M bo wziełam L ze względu na dłygosc rękawów a na tej stronce ta dziewczyna ma go dużo przed kolana a ja tylko jakieś 15 cm:dry: musze sie z tym przespac:confused:

a dzinsów nie znalazłam bo mi czasu zabrakło:-D

Dzisiaj dla chłopaków spagetti a ja dzisiaj zyje na musli:-D bo ostatnie 2 dni przesadziłam z jedzeniem a teraz trzeba odpokutowac:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:bo do wakacji tylko 3,5 miesiaca i jak sobie pomysle o stroju kąpielowym to:no::zawstydzona/y::no:

a tu znowu pustki widac że sobota sie zbliza bo wszyscy m zajęci :))miłego weekendu
 
Magdalena plaszczyk swietny...zaraz smigam na zakupy i jak trafie to moze sobie tez fundne ten bezowy jasny...

Madzia ja kupilam trzuskawke ze smietana ;) i ananasowy...Tej firmy Lord Nelson kupilas?

Moje kochanie zrobilo mi niespodzianke :) i wynajal mi na weekend forda kuge-tego jeepa... zebym sie bahnami nie tulala :-D mam chec wyprobowac go na autobahnie bo ma duzo PS i niezle kopyto :-D

u mnie dzis dla mojego Armando pizza :-D a ja zjadlam pol bulki bo mi sie w glowie zakrecilo :/
 
hejka
my po obiadku dzieci w domu...

Madzia plaszczyk fajny :tak::tak:

Pati tak ta herbatke lerd nelson tak jak mowisz smaczna jest :tak::tak:
zastanawialam sie nad cytrynowa z pieprzem :baffled:
superowe ma te torebeczki z takiego fajnego materialu :-):-)
a mezus super ci sprawil niespodzianke nie ma co :tak::tak:

ide kawkusie robic papa
 
A u mnie dzisiaj pierogi ruskie :-) z polski,domowej roboty :-) sama nie robie...nie chcialoby mi sie z tym paprac...chociaz...kiedys uwazalam,ze golabki to tez taaaaakie pracochlonne a zrobic mozna szybko tylko potem trzeba dlugo garowac :-D

Bylam u gina... samolot zaliczony...nawet cycki chcial dzisiaj macac,wiec macal ...moj gin ma mila aparycje,wyglada jak swiety mikolaj i dobrze...gorzej gdyby byl przystojny :-D
Posprzatalam jako tako..tyle na ile :-D klusia spi,czekam az wstanie...i w sumie to nie wiem co z reszta dnia-chyba bedziemy sie bawic :-)

Pati w koncu sie zakrecilo?? bo ile mozna na salatkach zyc ;-)
Magdalena ladny plaszczyk..i lepiej wymien...bo jak schudniesz to bedzie za duzy:tak:
 
Jolka zakrecilo mi sie bo wlasnie tej salatki nie zjadlam :-D bo ja dzzis chcialam na poczet jutrzejszego obrzarstwa sobie wolne w brzuchu zrobic i na samej kawie i herbatkach byc :-D
wlasnie zjadlam salatke..w dupie najwyzej przytyje znowu :-D

bylam na zakupach i kupilam :3 bluzki,dwie pary rajstop-takich kryjacych do tunik...mlodej kilka dupereli-w tym autko zdalnie sterowane :-D branzoletke dla siebie i taka sama dla przyjaciolki z polski ktora za kilka dni wyjezdza do anglii i kupilam zeby byla w nas moc :-D troche kosmetykow-blyszczyk,sole do kapieli..plyny itp. i to wszystko chyba...a nieee,jeszcze w innym sklepie taki siwy sweterek-tunika...do legginsow badz wlasnie takich krytych rajstop...o i bielizne...plaszczyka juz nie zdazylam poszukac...wogole ja sie po plyny,proszki do polski wybralam i mialam tylko 250 euro w portwelu..i najpierw tak zaszalama wiecie w ciuchach itp.potem patrze a ja tylko 50 euro-i pedem do reala i dm po to co mialam kupic :-D

Madzia a tej cytryny z pieprzem nie widzialam...ale jak kupisz to daj znac jak smakuje... ja codziennie pije taki duzy termos tych herbat :))) pychaaaa :)))
 
reklama
a co tu taka cisza wekendowa???
u nas nuudy,siedzimy w domu bo na dworze ziimno :tak::tak::tak:

posprzatane,kawa wypita ciasto nawet zjadlam i lenie sie :-):-)

Pati to jednym slowem zaszalalas wczoraj na zakupach :tak:
ja to nie wiem jak jade na miasto to polaze 2- 3 godz i wracam z niczym :happy: nic mi sie nie podoba :no:
a zwlaszcza te ciuchy w H&M nie wiem co ci niemcy tam widza...
jedynie dla dzieci to maja fajne ciuchy adla siebie nigdy tam nic nie kupilam :no:
a co do herbatki to maja byc takie w rewe od poniedzialku
z liptona tez w takich trojkatnych torebeczkach i za 1 euro :tak::tak:
wiec pojde kupie na sprobe :-):-)

Pozdrawiamy dzieci i brzydka mama :-D:-D

no to se popisalam sama ze soba
papa:-)

 

Załączniki

  • b03a3dd2397d6d98med.jpg
    b03a3dd2397d6d98med.jpg
    41,3 KB · Wyświetleń: 36
  • affeebeb92.jpg
    affeebeb92.jpg
    20,8 KB · Wyświetleń: 33
Do góry