reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szukam Mam z Niemiec

Hej :-)
Pati pojechala i tu znowu cisza :-D
U mnie sie nic ciekawego nie dzieje... jutro znowu do dentysty w czwartek z mala na szczepienie i 2 i 9 marca znowu dentysta:shocked2: poza tym NUDY, obzeram sie ostatnio z tych nudow :crazy: wlasnie zjadlam cukierki ferrero rocher ...bedzie cyrk,bo kupila se crosstrainera a zamiast schudnac to przytyje!! :-D a w dup*e z tym odchudzaniem sie! ja nie moge o tym myslec,bo im wiecej mysle,by nie jesc slodyczy to tym wiecej ich jem :shocked2:
 
reklama
hej dziewczyny:-(
badanie przebieglo bezproblemowo.
laura wcale nie plakala z glodu -o co sie tak martwilam
wcale nie zagala:-)
byla dzielna...
humor popsul nam sie jak byl wynik badania....
Gleboki obustronny niedosluch-kwalifikuje sie do implantow-bo aparatu tu by nic nie pomogly...
Dlaczego....
 
Tokareczka przykro mi:-( ja tez nie mam dobrych wiadomosci wczoraj bylismy na drugiej kontroli po operacji i mimo tego ze operacja sie udała to nie powinno byc u Szymona tak długo wycieku ropnego z uszka i dostal silny antybiotyk na 7 dni jak po siedmiu dniach bedzie dalej sie sączyc to idziemy na Tomografie komputerową głowy:-:)-( lekarz podejrzewa zapalenie wyrostków sutkowatych ucha jezeli tak bedzie to znowu operacja:-( tym razem duża:-:)-(

Tokareczka jak znajdziesz chwile czasu to napisz mi jak długo byliscie w szpitalu??? i ile trwała narkoza??

Teraz uciekam bo nie mam natchnienia ani nastroju na pisanie :(((
 
Dziewczyny ... co moge napisac? przykro jak czytam ,ze macie takie problemy z maluchami,ale trzeba myslec pozytywnie...w koncu to nie jakies straszne niewyleczalne choroby,moze warto sobie powiedziec,ze inni maja gorzej...wiem latwo mi mowic,bo mnie to nie dotyczy :-( ale nie martwcie sie na zapas,napewno jakos to bedzie.

Ja mam termin u dentysty na 10:30. I nie wiem co mnie tam czeka,bo mam zle zalozona koronke i musi poprawic a nie wiem czy w ogole cos poprawi a jak juz to jak?? powinien ja chyba calkowicie zdjac i zolozyc nowa tylko tym razem porzadnie a nie byle jak.Boje sie bo on taki sadysta :-(
 
dziewczyny trzymajcie sie kochane
przykro mi ze tak wyszlo z waszymi maluchami
ale badzmy dobrej mysli bedzie dobrze zobaczycie !!!:tak::tak::tak:

Jolcia udanej wizyty !!!

ja na miasto sie wybieram milego dnia :-):-)
 
Magdalena-a wiec tak.Ja bylam tylko jeden dzien(wieczorem nas do domu wypuscili bo bylo wszystko ok).
Laura byla pod narkoza 3,5 godziny-miala robione to badanie sluchu,nacinana blone bebenkowa,tomografie komputerowa i rezonans.
Powoli oswajam sie z ta mysla ale wiem ze ciezka droga przed nami...
 
Dobranoc i zycze udanego wekendu :-):tak:
my jutro wybieramy sie do polski na 4 dni :tak:
takze odezwe sie po powrocie..

a ty pati wrocilas? nie odzywasz sie :happy:
Gabinia odezwij sie co tam u ciebie ?? :sorry:

Pozdrawiam cioteczki trzymajcie sie buzka
:-)
:-)
 
hej my mielismy tez jechac dzisiaj do PL ale niestety uszka szymona pokrzyżowały nam plany za to mamy gosci z PL od jutra do niedzieli :-)
Tokareczka a twoja córcia miała problemy z uszkami od urodzenia czy to wyszło dopiero przy jakims badaniu kontrolnym??? Ja sobie nie wyobrazam żeby mój Szymon teraz przestał słyszac:-( wydaje mi sie że to tak inaczej jak sie od poczatku nie zna "świata dzwięków" a jak tak z dnia na dzień nic nie słyszy:-(
wogóle to od wtorku prawie nic nie jem mam wielka gule w gardle mega ból głowy i depresje a do czwartku chyba osiwieje:szok::no::no::szok: i do tego jakis wirus mi sie przyplątał grypy żołądkowej albo to po prostu nerwy. Do poniedziałku baby papapappa


cos z moim suwaczkiem nie tak bo Szymon ma w sobotke 3 latka :)
 
reklama
Ojjj dziewczyny trzymam m kciuki za Wasze dzieci!!!! a Wy trzymajcie sie i duzo spokoju i opanowania Wam zycze.....wszystko bedzie dobrze!!!!!!!!!

Ja wrocilam w srode w nocy... wczoraj do babci musialam jechac....potem pracowalam...mam zaleglosci wiec bede dziiobac do niedzieli...czyli nic z weekendu...w sumie na wieczor mamy wychodne bo nainia przychodzi :9 wiec chociaz cos...tylko nie moge nic pic bo rano kac zawsze wiec pracowac bym nie mogla...
 
Do góry