reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szukam Mam z Niemiec

Agnieszka wielkie gratulacje :)))))))) teraz bedziesz ordzic co? juz autko masz? czy z mezem na spolke?
Tak ,tak moja corcia ma na imie Noemi...w sumie nie wiem jak do tego doszlo bo wczesniej o rzadnej Noemi nie slyszalam...A moj Adam chcial Lorraine...wiec ma dwa imiona Noemi-Lorraine ;)
Madzia moja diablica 1-go czerwca skonczy 5 latek... ;)

Jolka kup sobie taki zegarek z pasem...pas zakladasz pod sercem...a zegarek wiadomo gdzie... super wszystko mierzy...jaki masz puls...ile kalorii spalilas i ile gram tluszczu... cena cos ok .40 euro... ja czasami do sprzatania zakladalam zeby zobaczyc ile spalam :-D A jakiegos krytego placu zabaw poszukaj na necie...my ostatnio w sobote bylismy :-)

a golabka to bym zjadla...chyba bede miusiala raz upichcic...

acha-Jolka super zrobisz jak zaczniesz jechac na najnizszym biegu-tak kilka minut dla rozgrzewki...potem zwieksz i przed koncem znowu na najmniejszy...
 
reklama
Zapraszam na pyzy :-):-)
wlasnie jem...


Pati to twoja corcia ma istne niemieckie imiona :-):-)

uciekam dalej jesc papa :tak::tak:
 
Noemi to z hebrajskiego ;-) a Lorraine-irlandzke ;) najbardziej zazskoczylo mnie znacztenie imienie Noemi-moja slodycz-fajne nie :-) i jeszcze sie dowiedzialam ze to swiete imie :-D

a pyze podrzuc plikiem ;)
 
tak wiem nie wyszło coś:sorry:, to miał byc link dla Joli przez którą dzisiaj mi sie żurek przypalił:angry::wściekła/y::angry: bo szukałam dla niej instrukcji i zapomniałam o zupce:zawstydzona/y::-( jola wysłałam ci maila z filmikiem:-D
 
Magdalena bardzo mi przykro,ze przeze mnie Ci sie zurek spalil :-(;-)
I dziekuje za filmik...
Ale wkurw mnie nie opuszcza...bo ja zawsze kupie cos nie tak!:wściekła/y: a glupia krowa na ebayu co napisala crosstrainer in top zustand dosala negatywa ! komputerek sie popsul to najlepiej szybko sprzedac i napisac,ze z rachunkiem. Wsrod dziesieciu innych uwzielam sie akurat na tego,no! i mam :wściekła/y: juz M dostal z****,ze to przez niego a on jak to on-bo po co Ci wiedziec ile spalasz!?? chcialas cwiczyc i cwiczysz wiec o co chodzi? :eek: o jajco!

Masz racje Tokareczek ;-) Ci co duzo razy zdawaja sa dobrymi kierowcami :-D ja nie rozumiem jak niektorzy umieja jezdzic z fotelem tak blisko przysunietym,ze maja kolana przy brodzie :-D rece na ''za 15 trzecia'' i nos przy szybie :-D a tak jezdzi wiekszosc kobiet,ktore znam ...no i przedewszystkim to boja sie wyjechac na autobahne :sorry:
 
reklama
Pati a co do imienia...ja tez dla mojej myslalam nad Noemi :tak: nad wieloma imionami myslalam :-D miala byc Weronika,Milena,Laura (z tych bardziej ''zwyklych'') albo Vivien, Jacqeline (zaklin) nawet pod uwage bralam Jeanine (polska Janka:-D) w koncu dostalam pomieszania z poplataniem i postawilam na zwykle,mile dla ucha,normalne...miedzynarodowe. Ja od zawsze planowalam,ze gdy bede miec corke to dam jej na imie Maja.No i moze i to oklepane imie...duzo tych Mai wokolo..nawet tu :crazy: no ale coz...moja Maja jest wyjatkowa bo... moja :tak:
A znaczenie imienia Maja to dar od Boga....i chyba rzeczywiscie,bo ona nie do konca byla planowana :-);-)
 
Do góry