reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Szukam Mam z Niemiec

elloo

Wybaczcie ze tak wpadam i wypadam ale ogolnie mam malo czasu. Jak nie zakupki to sprawy urzedowe, jak nie to to kawki u kolezanek, sprzatnko, gotowanie, pranie i na kompa brak czasu:zawstydzona/y:
Co do biustu to mam 75b dla mojego meza idealne.Ja to sie zawsze smialam ze wersja sportowa:-) Kobieta z odpowiednia figura i pieknym biustem jak Jolka to miodzio. Dlaczego mialabym zartowac z tymi sylikonami? Przeciez chce to zrobic dla siebie i dla nikogo innego.
Co do zakupow to moaj corka przewaznie jest grzeczna wiec nie mam z nia problemu.Poza tym zawsze musialam z nia jezdzic wiec mala sie przyzwyczaila :)) tak jak z jazda w samochodzie 1400km przejechala bez marudzenia i bez DVD:-) Jest boska moja mala cyganka:-):-)
Jolka ja tez nie mam firanek i nie zamierzam kupowac bo mi sie nie chce prac prasowac i wieszac:-):-) za leniwa jestem :)) Lepiej cos w oknie powiesic hehehe
Patrycja Madonna to wlasnie cos jak Orsay nie wiem czemu zawsze maja pelno klientow:-D:-D Otwieraja o 10 to ludzie stoja juz przed drzwiami. Kazdy ma inny gust a o tym sie nie dyskutuje:cool2:Ja lubie spodnie z Lee albo z Big Stara a tobie zapewne sie nie podobaja wiec nie ma co sie rozpisywac:sorry2:
 
reklama
Anka ty tez juz o 10:00 przed madonna? :-D

Ja ogolnie tez firan nie lubie...i mam tylko w kuchni...w sypialni mam zaluzje,w goscinnym nic nie mam :-D a u mlodej rolety... w duzym zrobie sobie jeszcze takie same zaluzje jak amm w sypialni...dokladnie identyczne...czyli drweniane i w brazie...

a co do tych silikonow to skoro masz idealne dla twojego meza to czemu chcesz je zmieniac? wisza????? ;-)

No i co do tej mojej zakupoholiczki to tez kiedys nic nie chciala..zawsze grzeczna byla...ale z wiekiem to zawsze cos czego nie robila zaczyna robic i odwrotnie...takie etapy...ale ja mojego dziecka nie rozpieszczam..wszystko ma swoje granice...

Zaraz musze na ebayu poszperac za perfumami...bo ja tak jak z tym tuszem...ciagle zapominam a juz w szafkach praktycznie echo i na rezstkach jade :-D
 
hej laski, mój młody dalej kaszle, bylismy u lekarza, płucka i oskrzela ma czyste tylko z noska mu spływa i stąd ten kaszel, no i cholera mnie tez sie cos czepiło i boli mnie mega gardło:angry::wściekła/y::angry:

u nas paskudna pogoda rano tylko 5 stopni, ja juz dzisiaj wskoczyłam w zimową kurteczke:-D bo nie lubie zimna powinnam wyjechac na stale np do hiszpanii

zamawialyscie kiedys cos z tej stronki?? fajne zestawy ciuszków maja pokazane :)
stylefruits.de - Trendige Outfits empfohlen und zusammengestellt von Frauen
 
Anka ty tez juz o 10:00 przed madonna? :-D


a co do tych silikonow to skoro masz idealne dla twojego meza to czemu chcesz je zmieniac? wisza????? ;-)

No i co do tej mojej zakupoholiczki to tez kiedys nic nie chciala..zawsze grzeczna byla...ale z wiekiem to zawsze cos czego nie robila zaczyna robic i odwrotnie...takie etapy...
:-D

akurat tak wyszlo ze zaprowadzilam Laure do przedszkola pozbieralam dziewczyny i pojechalysmy do Madonny. Myslalam ze wczesniej otwieraja bylysmy za 5 a tam masakra :)) z minuty na minute tloczniej. Musialam sie wyrobic do 11:45 bo potem laure odbieram a Madonna w innym miescie wiec trzeba sie uwijac :))

Moj biust jest jedry, nawet nie karmilam piersia wiec cycki jak u 16 :)) Tak jak napisalam dla siebie chce to zrobic dla wlasnego widzi mi sie :)) MOj biust spodobal mi sie jak bylam w ciazy i tak sobie pomyslalam ze fajnie by bylo gdybym byla szczuplutka i z fajnym dekoldem 75b to zaden dekold

Co do Lali i robienia z nia zakupow to moja zawsze cos chce ale jak idziemy na moje zakupy to sa moje zakupy i ona nic nie dostaje. Zreszta nauczylam ja tego od samego poczatku. Wiele razy gdy idziemy na zakupy chce jedna potem druga, trzecia rzecz. Jak mam ochote jej kupic to wtedy mwie jej ze moze wybrac sobie jedna rzecz. Nie ma problemy decyduje sie na jedna i nie robi akcji:)
Pamietam jak pojechal;am z nia do Toys po prezent dla Emily. Mimo ze kupowalam zabawke Lali wiedziala ze dla niej nic nie kupimy. Nim weszlam d sklepu wytlumaczylam jej ze wchodzimy moze wszystko ogladac ale nic jej nie kupie bo jestesmy tu po prezent dla kolezanki. I luzikkkkk


Uciekam na film i drineczka
 
Anka 75 B to zaden dramat...ja znam kobietki co maja A albo nawet mniejsze niz A-rodzynki normalnie,plaskie deski...
A ja nie wiem czy C to takie fajne..teraz sa jeszcze jedrne,ale za 10 lat pewnie juz takie nie beda :-pale w ciazy jakos ekstemalnie nie urosly to i nie sflaczaly...piersia tez nie karmilam-bo jakos nie umialam:baffled: moje cycki kojarza mi sie z czyms innym;-)po prostu...

Ja perfum ostatnio nakupowalam sobie z e'baya...ale idzie zima wiec musze zakupic moj ulubiony ''zimowy'' za niedlugo.

Mloda po kapieli jak ja wycieralam darla sie jak opetana,nie wiem co jej,pierwszy raz slyszalam taki krzyk u niej :szok: powiem Wam szczerze ,ze do roku to ja nie poczulam,ze mam dziecko,ale ostatnio odczuwam to ze zdwojona sila...teraz mi odda z nawiazka za to,ze byla takim grzeczniutkim bobasem...juz sie boje:shocked2:
 
Anka 75 B to zaden dramat...ja znam kobietki co maja A albo nawet mniejsze niz A-rodzynki normalnie,plaskie deski...
A ja nie wiem czy C to takie fajne..teraz sa jeszcze jedrne,ale za 10 lat pewnie juz takie nie beda :-pale w ciazy jakos ekstemalnie nie urosly to i nie sflaczaly...piersia tez nie karmilam-bo jakos nie umialam:baffled: moje cycki kojarza mi sie z czyms innym;-)po prostu...

Ja perfum ostatnio nakupowalam sobie z e'baya...ale idzie zima wiec musze zakupic moj ulubiony ''zimowy'' za niedlugo.

Mloda po kapieli jak ja wycieralam darla sie jak opetana,nie wiem co jej,pierwszy raz slyszalam taki krzyk u niej :szok: powiem Wam szczerze ,ze do roku to ja nie poczulam,ze mam dziecko,ale ostatnio odczuwam to ze zdwojona sila...teraz mi odda z nawiazka za to,ze byla takim grzeczniutkim bobasem...juz sie boje:shocked2:


Jola bo cie stukne ja mam 80C i są fajne, a co za 10 lat to teraz niewazne bedziemy sie martwic za 10 lat;-)

wszystkim sie perfumy kończą.... mi tez 3 butelki naraz i chce teraz jakas nowosc, podobają mi sie te ale one sa bardziej na lato:

YouTube - Giorgio armani Acqua Di Gioia

musze cos zwąchac na zime:-D


dobranoc ja spadam sie kurowac pod kołderke bo jutro musze byc na wieczór fitttttt, będe drinkowac :)
 
Ostatnia edycja:
Magda ja jestem fanka tej strony i poprostu to wszystko mozesz kupic w zalando bo to powiazane...Moj kurier juz sie smieje jak niesie mi paczki :-D lubie te propozycje ich...fajowe rzeczy mozna znalezc :-) boska stronka i pewnie masz ja z facebooka jak ja ? :-D

Anka ja bym w zyciu nie zrobila sobie silikonow...ale jak tobie sie to widzi to spoko...dla mnie wszystko co sztuczne jest feee...oprocz rzesow,botoxu i zelowych paznokci :-D bo to zawsze mozna zdjac...a botox jest "na chwile"... a takie silikony...wygladaja nienaturalnie...pozostawia to blizny... i nigdy nie wiesz jak twoje cialo zareaguje na cialo obce... A co twoj maz na to? nie ma nic przeciwko?

Zastawnawiam sie czym kerujecie sie dzielac perfumy na letnie,zimowe :-) bo ja kupuje zawsze takie co mi sie podobaja poprostu :-) i jakos nie umiem ich dzielic :-D

Co do sklepu Madonny to u nas jest kilka bo widzialam ale raczej malotaty tam zawsze widze ...i niezbyt duzo ludzi..ale za to w Zara to zawsze full ludzi... i niezbyt lubie tam wchodzic ,szczegolnie w weekendy bo masakra zeby dostac sie do przebieralni...

Bylismy dzis umyc auta..mloda jak zwykle miala radoche siedzac w srodku... z reszta po dlugim czasie...bo normalnie to jezdzimy na inna myjnie gdzie mozna zza szyby obserwowac swoje auto jak jest pucowane :-) chyba z 50-70 metrow jedzie tak autko i roznymi bajerami je tam glaszcza...ale nie mozna byc w srodku w aucie...wiec siedzenie w srodku to dla mlodej atrakcja :-D potem pojechalismy sobie zjesc...najadlam sie krewetek ...jezuuu mam ostatnio chopla na owoce morza :-D do teraz mnie trzyma... za to sobie popijalam najpierw piwko a teraz otworzylam rozowego szampana... do tego truskawkki o turka :-D

Madzia zdrowka dla Twojego ksiecia :-)

Anka a jaki film ogladasz ???? :-)

Jolka moze juz macie bunt dwulatka ;-)
 
Ja czytam o perfumach na tej stronie Perfumy - Perfumeria Dolce.pl i jak cos mnie zainteresuje to lece do perfumeri wachac...a letnie -zimowe?? te letnie sa delikatniejsze,kwiatowe zazwyczaj,lekkie,delikatne a na zime mocniejsze ...latem nie psikam sie mocnymi,ciezkimi bo w polaczeniu ze sloncem,spocona skora czuc je 5 razy bardziej,wiec moga odpychac.

Bunt dwulatka? to chyba za wczesnie...ale ostatnio mloda jest taka zlosnica,ze szok a dzisiejsza noc? budzila sie i plakala nie wiem czego chciala...bo od urodzenia mi dobrze spi/spala.Jak byla noworodkiem nie wstawalam do niej tyle co teraz:shocked2:

Dzisiaj znowu ma ktos przylezc mieszkanie ogladac...wkurza mnie to bo ja juz jedna noga w przeprowadzce,dywan nawet zwinelam,bo moj pies zlapal pchly a ze on sie zawsze tarza w tym dywanie,wiec pewnie jakiej pchelki tam zostawil a zaaplikowalam mu lek to musialam sie dywaniu pozbyc.I w ogole...przy malej to taki rozpizdziel w chacie mam ,ze szok a tu trzeba na cacy zrobic bo przyleza i beda patrzec w kazdy kat..wrrrr:growl:
 
Weekend i wywialo Was?? dla mnie tylko sobota dzien jak codzien...ale jak sie w koncu przeprowadzimy to sobie odbije:tak: bede spedzac dlugie i upojne wieczory z mezem a nie...z kompem;-)poki co zaraz ide mala kapac a potem bede ogladac ''mam talent''
A jutro pojade zobaczyc jak wyglada moja swiezo wykafelkowana lazienka...
 
reklama
Ja wczoraj pospalam za wszystkie czasy do 13:00 :-D Dzis za to daje pospac i polenic sie mojemu A :-)
Wczoraj malo bylam na kompie... no bo jak tyle spalam to wiadomo :-D potem ogarnelam co trzeba... potem pojechalam z mloda na sale zabaw...i na duze zakupy do kauflandu...i gryze sie ze nie kupilam nic slodkiego bo wlasnie atak dostalam :-D i jak zwykle tylko nutella stoi :-D

Kurtke jednak sobie zostawilam ta brozawa...bedzie na sanki z mloda :-) no i kupilam sibie jeszcze jedna :-D czarna taka za pas...nie przykrywajaca tylka..taka do auta... jeszcze jakas siwa bym chciala...albo cos w jasnym kolorze...

Jolka bylas juz na ogledzinach lazienki? cyknij fotki jakby co :-)
 
Do góry