reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Szukam Mam z Niemiec

Ten roz to moze wygladac fajnie...np.na jednej scianie wlasnie...ale dalabym np.do tego nastepna sciane w ciemnym brazie i dwie w takim cappucino... a jakiego koloru masz meble Magda?
Ogolnie duzo kolorow nie moglam kiedys sobie wyobrazic polaczonych razem,ale jak gdzies widzialam to az zdziwiona bylam jak fajnie cos moze wygladac :-)

Ja chodze suchajcie spiaca na maxa...przytylam 4 kilo i zastanawiam sie czy oby to tylko z mojego obrzarstwa i popijania wieczorem winka,piwka czy ja moze zaciazona jestem:szok: 10-11 mam dostac @ wiec sie okaze...i oby nadeszla!!!! Mowie Wam ostatnio znowu moj nalog wrocil-czyli nachos zapiekane z serem...i opona na brzuchu ...i buzia sie mi zaokraglila :-D chyba juz paczka przypominam...od dzis koniec z winem,piwkiem itp. a nachosy wlasnie wyciagnelam :sorry: ale to byla moja ostatnia porcja w tym miesiacu!!!!! od jutra przechodze na salatki!!!
 
reklama
juz kupione farby:szok: meble mam brązowe
do sypialni forumowy róż i zieleń
do korytarza szary
do pokoju cappucino i żółty ale jak to bedzie do dupy wyglądac to bedzie przemalowywane tak jak ostatnio sypialnia 2 razy:sorry:

Pati co to te nachosy ja 30 lat żyje i jeszcze tego nie jadłam, ja jestem uzalezniona od czekolady bywają dni że zjadam 3 całe a jak jade do pl to ptasie mleczko jem codziennie i drugie uzaleznienie to kalamary :-)

Ja co miesiac cykam sie ze jestem w ciąży :no::no::no: ale w przyszłym miesiącu zakładam spirale;-) i juz nie bede sie martwic
 
Wlasnie Pati gadaj szybko co sa te nachosy ,daj przepis -zrobie tez...tylko zebym sie tak nie uzaleznila jak Ty :-D ja robie czesto rozne zapiekanki z serem ...
Ja sie tez co miesiac stresowalam ciaza i testy robilam i zawsze wychodzilo na NIE a wtedy gdy bylam to nic,zadnego przeczucia...dopiero w 10 dni po spodziewanej @ polecialam po test...i jak zobaczylam dwie krechy to sie poryczalam ;-)
Teraz biore tabsy.
Ja gdybym zjadla 3 czekolady to bym chyba kupy nie zrobila przez tydzien:-D
Pojechalam zobaczyc jak pomalowali...no i zle pomalowali:crazy: korytarz nie tak jak mowilam..ale wymyslilam,ze pojade po fioletowa tapete w biale kwiaty/mazaje i walne takie dwa paski...tu i owdzie,jeszcze nie wiem gdzie...i bedzie git :-)

A jeszcze mi sie przypomnialo...pamietam jak tampony kupowalam...wiem dokladnie,ze byl to 6 grudzien a 13 sie dowiedzialam o ciazy...te tampony mam do dzisiaj :) i zastanawiam sie,czy taka rzecz sie moze przeterminowac? :/

A jeszcze mi sie przypomnialo,ze zajechalam do kauflandu i trafilam na pampy w promocji :-) i moje mleczko dove ,od ktorego jestem uzalezniona w promocji za 2,22€ i lenor po 1,11€ wiec bralam,mimo,ze mam....bo lepiej wziac i miec zapas niz gdy zabraknie kupowac po normalnych cenach,co nie?? ;-)
 
Ostatnia edycja:
nachos to sa te trojkatne chipsy-najbardziej lubie z kauflandu-duza paka po 99 centow...bo te chio-chips to sie robia miekke od sera i nie smakuje jak ma...no wiec na nachosy mozna poktoich np.cebule,pomidor,kawalki samzonego kurczaka ,papryczke i na to dajemy ser i zapiekamy .-) moze byc w mikrofalowce moze byc w piekarniku...ja robie z samym serem w mikroweli bo szybko :-) ale bawilam sie tez na imprezy w rozszezona wersje...u nas w knajpach do piwa to podaja ;-) a wyglada to tak :) Google-Ergebnis für http://www.stockfood.at/bilder-fotos/Nachos,%20mit%20K%C3%A4se%20%C3%BCberbacken-640045.jpg

Magda Twoja tworczosc na scianach tez poprosze :-) ja bede miala tez szarosci na przedpokoju ;-) i chyba dodam do tego jakis wsciekly roz...
Jolka z ta tapeta dobry pomysl...lubie takie laczenia...pomieszczenia wydaja sie ciekawsze... ja bym jeszcze kupila jakies ramki wieksze...wlozyla w nie ta tapete i na to dala zdjecie w czarno bialym kolorze :-) i powiesila w tym miejscu gdzie malowane farba... ja od dzis dieta...niestety trzeba... no chyba ze to ciaza...chyba bym sobie teraz w leb strzelila...nie chceeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!!! ciekawe czy u nas tez promocja na lenora w kauflandzie... a z balsamow to ja kocham niebiueski nievea... ;-)
 
My pospaly dzisiaj do 8:30 :szok:
Pati wiec Twoje nachos nie w moim stylu...chipsy...do tego ser :shocked2:oojjj,za duzo kalorii;-) i jak to jesz? jako przekaske tylko? to sie nie dziwie ,ze dupa Ci urosla:-D
Ja kupilam sobie wczoraj platki nestle fitness i od dzisiaj jem na sniadanie z jogurtem,bo juz mi moje kanapki z pomidorem zbrzydly.
Ide teraz sie praniem zajac...pozniej musze podlogi pomyc i ogolnie posprzatac,bo wczoraj mialam lenia :sorry: dzisiaj mialam do kumpeli jechac,ale nie dam rady...to pol godziny w jedna strone,taki wyjazd przy malej to musi byc mocno zaplanowany...tak bym na pore drugiej drzemki wracala spowrotem.Wiec jutro.
 
Jolka ja to zamiast obiadu badz kolacji jadlam albo wogole kiedy dusza zapragnela :-D na kalorie wtedy nie patrzylam...za to teraz widze skutki :-D

Ja wypucowalam cale mieszkanie...lazienka to lsni...pierwszy raz kupilam w lidlu ten preparat do kibelka W5 -cuda zdzialal w mojej lazience...domestos i inne badziewia sie chowaja!!! jestem od dzis fanka W5 :-D musze zobaczyc co oni tam jeszcze maja...i wyprobowac...akurat mamm do kupienia cala liste chemikaliow ...wszystko na raz albo sie skonczuylo albo konczy...
 
reklama
Dzięki Patrycja, a mam jeszcze inne pytanie, pracuję na 400 euro i umowę mam na czas próbny do 26 stycznia, w Poniedziałek dowiedziałam się że jestem w 5 tygodniu ciąży chcę poczekać jeszcze 2 tygodnie i zgłosić to pracodawcy ale nie wiem jakie mam prawa czy pracodawca może mnie zwolnic po okresie próbnym? Jakie świadczenia przysługują mi po urodzeniu dziecka? ... grudniu minie dwa lata od zameldowania, posiadam stały pobyt i pozwolenie na prace na czas nieokreślony. Bardzo bym była wdzięczna za jakie kol wiek informację ...:):-)
 
Do góry