reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Szukam Mam z Niemiec

Na moim suficie siedzi wielki,ohydny pajak-zaraz dostane pomieszania z poplataniem:angry:
Nienawidze pajakow! nie odwaze sie go zabic,bo co jakby mi na glowe spadl? o rany! po co to w ogole zyje?
 
reklama
hej


Wczoraj was poczytalam ale juz nic nie pisalam
Ostatnio brakuje mi czasu taka jestem zalatana ze szok:szok::szok:

Magda buty na spacery w sam raz
Patrycja plaszczyk mi sie nie podoba jakos takie rzeczy kojarza mi sie z eskomosami:-D:-D dobrze ze nie lezy jak nalezy i go odsylasz:-p
Jolka ja sie nie boje pajakow ale znam kogos kto sie panicznie ich boi wiec rozumie :tak:
Makijaz pernamentny hmmm nie zrobilabym sobie ale skoro panny sobie robia raz a potem kolejhny to widocznie warto
Dupeczka :-D:-D ja ze swojej jestem mega zadowolona do poprawki to mam biust:-D:-D ale na 35 urodziny sylikony sobie walne i bedzie extra:rofl2::rofl2:

Zdjecia dzieciaczkow cudowne moze i ja jakies wrzuce ale nie teraz bo czas mnie goni. Zaraz trzeba jechac po Lali do przedszkola potem obiadek i jedziemy na sale zabaw:tak:
Wczoraj bylam w Madonna i troche rzeczy kupilam w sumie pojechalam bo kuzynka chciala kupic pare rzeczy a ze miala wolne to skorzystalysmy
 
Anka Ty chyba nie mowisz powaznie z tymi siliconami...? ja musialabym byc plaska jak deska zeby o takim czyms pomyslec... z reszta nasluchalam sie troche od kolegow :-D masakra jakas :-D poki co przytylam sobie te 3 kg (jeden juz zrzucilam ) i musze przyznac ze piersi mam jak marzenie :-) moj A ciagle chce je dotykac :-D u mnie pierwsze co w piersi idzie albo z piersi schodzi... ;-)

Zaraz smigam po moja krolewne :-) potem cos przekasimy i ja zabieram sie dalej za prace... ostatnio jestem pracowita za dwoch normalnie... a najbardziej cieszy mnie ze portfel co raz grubszy :-) na dniach musze skoczyc po perfum dla mojego mena bo chcialby na urodziny...do tego jeszcze prezent niespodzianka bedzie.... ;-) sobie tez musze kupic jakies dwa perfumiki bo sie mi koncza wszystkie na raz :O w sobote chyba sobie skocze na miasto ...albo nie lepiej w piatek albo we wtorek bo wtedy nie ma tyle ludzi...

Anka a ten sklep Madonna to jest taka sieciowka jak orsay ? bo u nas jest tez chyba wlasnie madonna ,ale ja tam bylam dwa razy i dziekuje bardzo...

Jolka jak tam mala-rzadzi w domu ? pajaki przegonilas?
Magda a jak Szymon-kaszle jeszcze?
 
Moje cycki tez sa w porzadku ,ostatnio 75 C wiec dobrze jest...uslyszalam kiedys(czy przeczytalam)ze wieksze cycki wola faceci z ...nizszych sfer,ze tak sie wyraze a Ci z wyzszych wola male,ale ile w tym prawdy?:rofl2:
Pajaka nie przegonilam,jak siedzial na suficie tak siedzi i czeka na mezastego :-D
Moja klusia ostatnie dni byla nie do wytrzymania,ale dzisiaj jej sie poprawilo-spowrotem dwie drzemki i id razu spokojniejsza,niewyspana byla to i marudzila a po drugie sraczke miala...dzisiaj rano chcialam jechac drugi raz do mojej pediatry...ale jak wstala to walnela porzadne kupsko (czyt. osrala sie po pachy)a potem juz nie....drugie jakas godzine temu.Wiec biegunka chyba zazegnana.
W nocy budzila sie co godzine...ciekawe jak bedzie dzisiaj.A poza tym... Kochana jest...stawia te swoje pierwsze kroczki i jak dojdzie do mnie to sie tak slodko przytula :-) ide sie z nia pobawic....bo jeszcze troche ,kapiel i spanko.
 
akurat z tymi cyckami to bym nie powiedziala...bo znam dobrze sytuowanych i lubia big-cyca a znam tez takich co lubia male ...mysle ze to kwestia gustu i upodoban erotycznych...ale fakt faktem na jedrne milej sie patrzy :-D

no i dobrze ze sraka zazegnana :-D
Moja mloda wymyslila dzis zabawe w policjanta...ale chba jakos jej sie pomylilo bo chciala zeby ten policjant kradl jeszcze :-D a potem ona go zlapie...i wogole nie kumalam zbytnio jej wymyslow wiec walnela focha i stanelo na tym ze bylam zas weterynarzem a ona chorym kotkiem :-D Plecy mnie bola od tej dzisiejszej pracy przy komputerze...ide wiec zaraz sobie kapiel strzelic goraca...rozluzniajaca...
 
Z tymi upodobaniami to chodzilo mi o wykrztalcenie a nie o zasobnosc portwela ;-)

Mnie dzisiaj zakupy czekaja...musze jechac do kauflandu-nienawidze tego,pozniej musze siaty wnosic na gore do tego mala i jak wejde to jestem tod :shocked2:
Mala w nocy znowu sie budzila....a nad ranem mialam okropny sen,snila mi sie moja malenka siostrzenica,ze umarla i mialam ja zobaczyc martwa ale nie mialam odwagi spojrzec...musze zadzwonic do siostry czy wszystko u nich w porzadku.

Milego dnia laski.

Pati kupilas ten tusz??
 
Jolka nie kupilam... bo zapomialam :-D

a sytuaowani to tez raczej zawsze wyksztalceni...no chyba ze te glace lyse co kradna to to glupie :-D

No ale dobrze cycki miec na swoim miejscu...bo moja dobra kolezanka stracila obie piersi...rak niestety... jej mama rowniez miala raka i mamy siostra...wiec dziedziczne...

Wlasnie zjadlam sobie moja ulubiona salatke :-) i zione czosnkiem :-D
 

Bylam wczoraj na zakupach i normalnie ostatnio zakupy z mala to sam stres :baffled:
Juz nie jest grzecznym berbeciem co siedzial sobie spokojnie i sie rozgladal...oddawalam kiste po piwie nie zdazylam sie zorientowac jak mala chwycila butelkie i rzucila nia o podloge :shocked2:bo wszystko co weznie do reki musi wyladowac na ziemi...buty sciaga,czapke sciaga,spinki sciaga...rzuca smoczkiem tylko po to by nim rzucic i zaraz wyc,ze chce go spowrotem!:crazy: no co za mala zlosnica! na niczym sie nie da skupic,zakupy w biegu by jak najszybciej miec je z glowy.Eh...to sa te uroki macierzynstwa. My juz mamy farby i kafelki ...od dzisiaj wielkie malowanie,i kafelek kladzenie w lazienkach.Jeszcze musze kupic mebelki dla malej do pokoju...bo teraz mam tylko lozeczko i szafke z przewijakiem ,a na nowym mieszkaniu mloda ma swoj pokoj.
A jak mysle o fieranach to chora jestem...nie nadaje sie do tego,u mnie nie bedzie fieran tylko inne ozdoby w oknach...na duze okno w salonie z wyjsciem na taras chcialam takie szerokie,sztywne zaslony na szynach przy okazji ozdobne,wiecie o co chodzi? ale to nie od razu...poki co mamy rolety zaokienne.

Ide po druga kawke,udanego dnia kobitki






 
Ostatnia edycja:
reklama
Guten Morgen ,Guten Morgen :-)

Jolka widze ze my dwie tu rzadzimy :-) Gdzie sie reszta podziewa????
Ja wlasnie koncze sniadanko :-) i zabieram sie za prace..posprzatane w sumie mam...ide jeszcze tylko lozko zascielic w sypialni... i zrobie sobie big kawe...
O Jolka wspolczuje tych udrek na zakupach...moja miala tez czasami takie odpaly...albo lubila sie chowac ,a ja prawie z tego swiata schodzilam na zawal...

dzis musialam jechac innym autem do przedszkola...ta nowa C klassa... i powiem Wam ze dla mnie to auto na maxa twarde jest...a ten reczny ich wogole jakis powalony.. mialam wrazenie jakbym do auta bez wspomagania wsiadla...bo audik to normalnie sie prowadzi jednym palcem... ale mysle ze gdybym pojezdzila tak kilka tygodni to bym sie przyzwyczaila :-D
 
Do góry