reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szukam Mam z Niemiec

Patrycja - Gratulacje i gumowych drzew!:-)

Jolka - my bylismy z Aramisiem w Polsce jak mial 2 miesiace, co prawda karmilam wtedy piersia, ale z butelka tez nie problem, woda do termosu, odmierzone porcje mleka w pudeleczkach (kupisz za grosze w DM), najadl sie, przewinelismy i dalej jazda, cala droge przespal

Blond - a to pech, jak nieszczescia to parami:szok:??? nie daj sie i nie popusc
 
reklama
My swieta spedzamy w Polsce
Czeka mnie sterta prasowania, pakowanie :-D
dzis troche stroikow swiatecznych wyciagnelam no i choinka to atrakcja dla laury szczegolnie swiatelka na niej:-D:-D
jedziemy pod koniec tygodnia piatek lub sobota.Ale napewno jeszcze zagladne przed swietami :tak:wiec zyczen nie bede pisala za wczasu:rofl2:

A jak u was z przygotowaniami?
 
Ja mam ustrojone od kilku dni okno lampkami w kuchni i balkon ...ale juz mam nazorgowane zielonego ,zeby porobic stroiki...chyba bede kupowala tez na dniach choinke...moze nie taka duza jak zawsze bo praktycznie od 19-stego nas nie bedzie do 29-go...bo tez w polsce a potem wracamy tu na sylwestra spowrotem...Mala do tesciow wiec bedziemy mieli z 3 dni wolnego :-) i spanie do poludnia:-D
 
Oj kochana juz widze te blogie lenistwo:tak::tak:Fajnie sie macie ja nie mam komu zostawic Laury niestety cala rodzina w POlsce:sorry:Ale im dalej tym lepiej:-D:-D
Fajnie spedzicie swieta i wrocicie do swiatecznego domku, extra!
 
Toc to rzut beretem :-D:-D:-D:-D
Ja juz po mega garacej kapieli..piwka sobie dwa wypilam i teraz mnie na maksa ssie-glodna jestem...ale juz nie bede wyczyniac....piwo musi wystarczyc ;)
 
reklama
pizze dzis jadlam na obiad bo na 11:00 szlam do dentysty i zanim wrocilam bylo juz pozno wiec tak awaryjnie pizza byla ;-)
Ale jutro juz wymysle cos lecker ;-)
 
Do góry