reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szukam Mam z Niemiec

Witam :-)
Urodzinki byly mile-dzieciaki sie wyszalaly...Tylko wspolczucia dla matki ,miala niezle pobojowisko do sprzatania...

A ja od kiedy ogladnelam raz chyba na pro7 program i utwierdzil on mnie ,ze moje przypuszczenia sa sluszne,poprostu przestalam chodzic na baseny...Obrzydza mnie to strasznie...Nawet mi sie nie chce powtarzac co tam plywa.....Bleeeeeeee:eek:I to niby mialy byc czyste baseny.....:shocked2:
Fajnie ze dzieci sie wyszalala fakt najgorzej potem to sprzatac wiec ja madra bab jestem i jak bede robila urodzinki dla dzieciaczkow to zaprosze ich do Kinderwelt:-D:-D
A co do czytasci basenow czy zbiornikow otwartych uwierz nie chce wiedziec co dokladnie tam jest ale z moim wyksztalceniem chcac nie chcac wiem:-D:-D Ale to jest tak jak z poiwetrzem w sumie nie powinnismy oddychac bo to co jest w powietrzu to masakra a o piciu wody milcze bo wiem jak sie ja produkuje:-D
Nie chcesz wiedziec- uwierz mi nie chcesz:no::szok:
Hej Dziewczyny!
no to jestem znowu, dlugoooooooooooo mnie nie bylo, ale wiecie same jak to jest przy maluszku, czasu brak....a tych dwoch duzych tez trzeba dopilnowac

widze, ze pare nowych kobitek sie do nas przylaczylo, witajcie:-)

moj Aramisio ma juz 2 miesiace, okragleje w oczach, juz sie do nas smieje, tym swoim bezzebnym usmiechem i prawdziwe z niego sloneczko, duzo spi, ma niestety czasem kolki i wtedy trzeba go nosic, ale coz, przeczekamy, mam nadzieje, ze za jakis miesiac mu przejdzie

reszta bez zmian, kreci sie, szkola, przedszkole, na polski z Maxiem, pilka nozna, a i w domu trzeba cos porobic, wiec sie nie nudze:cool:

pozdrawiam Was serdecznie
oczywiscie rozgrzeszam Cie ale czasami zagladaj tutaj foteczka sliczna jakie piekne oczka
Plastus ja sobie nie przypominam...ale dolacz do nas :-) zawsze z czasem ktos sie znajdzie :-):tak:
:tak::tak:
pscola sliczny synus

patrycja dzieki za przyjecie zaproszenia

aniu sliczne lozeczko

my jeszcze tylko jeden dzíen u siostry w austrii i w sobote juz niestety do domku , bo w poniedzialek juz do szkoly i trzeba do pracy jejku jak mi sie nie chce

Korzystaj ile sie da bo od poniedzialku znow to samo:rofl2:


MY wczoraj wyszalalysmy sie Laura zasnela w drodze powrotnej
Dzis ide kupic pojemniki takie pod lozko zeby wlozyc Laurze pare rzeczy bo nie mam gdzie ich upchac:-D
 
reklama
oj mowie wam tutaj jest super , siostra mieszka w steiemerk w trofaiach 600 metrow nad poziom morza , a te fotki na sniegu to jest tylko 10 minut od niej , ale juz 1400 metrow , ale i tak cudnie i sniegu po kolana

bajeczna kraina , chcemy sie tutaj w zimie wybrac na narty tylko nie wiem kiedy :)
 
My jeszcze nie mamy planow...Ciekawe jak to bedzie...:eek: Zaraz do mnie kumpela przyjezdza i zostaje na noc wiec bedziemy upajac sie :-) mam juz dwa rozowe szampany schlodzone ::-) a jutro babskie party w wiekszym gronie :-)
 
My chccemy zostawic Laure z moimi rodzicami i wybrac sie na zabawe sylwestrowa jeszcze nie mamy konkretnego miejsca ale to najmniejszy problem Napewno spedzimy go w Polsce tak jak i swieta:tak:

Patrycja milej zabawy


My jutro mamy kolege B w domu Niemiec trzeba cos przygotowac do jedzenia i wodke bo mu smakuje:-D
 
a to moja derya majaca 8 tyg.

jpg.gif
DSC01693.jpg (20,3 KB)
jpg.gif
DSC01694.jpg (25,5 KB)
 
reklama
Do góry