reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szukam Mam z Niemiec

Ania widzialam Twoje fotki juz na NK.Ale jeszcze raz sobie obejzalam-Pikne i Ty wspaniale wygladalas...Z rezsta maz i Laura rownie pieknie :-):tak: W jakims Hotelu robiliscie weselicho?Na ile osob robiliscie?Tak pytam z ciekawosci bo i my moze sie w koncu zdecydujemy:-D

Ja ogolnie mam tez tylko polskie towarzystwo,ale jezyka trzeba sie nauczyc bo jak juz mam gdzies do jakiegos Amtu isc to kupa:-Dtego ich jezyka nie rozumiem:-DAle na tym kursie co bylam(6 miesiecy-5 dni w tygodniu) to sie sporo nauczylam,a przede wszystkim gramatycznie rozmawiac....Dobrze jest ogladac jakis niemiecki serial-tam rozmawiaja dosc"prosto" wolno i idzie ich dobrze zrozumiec co gozej jak juz ogladam innym film badz wiadomosci:-D:eek: Polskich programow niestety nie mam bo u nas nie mozna miec zadnych satelit itp...Z reszta nawet chyba i dobrze ...Juz komp mi wystraczajaco czasu skrada;-)
 
reklama
My mielismy weselicho w Domu Przyjec Wiktoria w Skrzyszowie.W sumie bylo nas 73 osoby.Moim zdaniem co roku powinna byc taka impreza wszyscy sie spotykaja pija, jedza i sie bawia extra. Jestem mega zadowolona bo mimo iz rodziny sie nie znaly od poczatku wszystcy sie bawili

No to tylko czekam kiedy sie zdecydujesz i bedzie mozna Twoje fotki poprzegladac:rofl2:

Co do jezyka to ja chce sie nauczyc skoro juz tu mieszkam to nalezaloby sie go nauczyc:-D:-D
 
No bez jezyka to tu siara...Mi jeszcze duzooo brakuje i np.w przedszkolu malo sie udzielam...:zawstydzona/y: A tu wlasnie jest blad bo powinnam jaknajwiecej by miec kontakt...Takze Anka od dzis lecimy po kolei "Gute zeiten,schlechte zieten","Alles was zählt" itd :-):-D
 
Nam juz zapomienie nie grozi...Mi czasami fakt faktem zabraknie slowa po polsku bo np.od rzech lat uzywam jakieosc tylko po niemiecku i wkurzam sie-no jak moglam zapomiec:confused2::-D

a ja bylam zawiezc dzis mloda do przedszkola(normalnie robi to moje kochanie i chwala mu za to:-D) kupilam prezent dla kolegi z przedszkola bo mloda idzie jutro na urodziny( a tych urodzin ostatnio od zatrzesienia) posprzatalam sobie ,teraz piore i o 13:00 wyjazd po princessin moja :-) Dzis mam dobrze-nie musze gotowac:-D OOO i w miedzy czasiue jeszcze solarium zaliczylam :-)
 
Patrycja nie martw sie ja czasem tez zapomne i wtedy sie wkurzam heheheh najlepsze bylo jak zapomnialam nazwy- migdaly albo ... ja pitole wlasnie mam zawiasa hmmmm kalafior:-D:-Dpamietam niemiecka nazwe a zapominam polskiej ale w wyobrazni mam te rzecz:-D:-D
Ja dzis tez nie gotowalam bo mialam z wczoraj
Solki zazdroszcze ja mam pauze na solke bo po ciazy wyszly mi zajefajne plamy brazowe i przy sloneczku bardziej je widac z czym solka odpada:-( a tak lubie
 
A ja wskoczylam z pytankiem
Napiszcie mi kiedy zaczyna sie przedszkole tzn chodzi mi o miesiac bo wiem ze jak dziecko skonczy 3 latka mozna je oddac a Laura z 21 lipca wiec mam nadzieje ze w nastepnym roku moge ja oddac
 
U nas nie bylo konkretnego miesiaca...Mloda poszla od wrzesnia i miala wtedy dokladnie 2 lata i dwa miesiace :-) Dzieciaki stopniow do grupy dolaczaly...Ale ogolnie to chaba koniec sierpnia-poczatek wrzesnia sie tu rok szkolny jakos zaczyna...:eek:
 
reklama
Do góry