reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szukam Mam z Niemiec

reklama
No to fajnie ze w polowie spierpnia :tak:

Witam nowa mamusie:-)

My wczoraj kupilismy Laurze nowe lozko Dzis sama spala i nawet nie przyszla do nas w nocy.A co najwazniejsze nie spadal ani razu:-D:-D
Dzis jade z Lali i z babcia na basen do Koln do Aqualandu Zjemy obiadek i bedziemy sie zbierac:rofl2:
Milego dnia
 
Witam :-)
Urodzinki byly mile-dzieciaki sie wyszalaly...Tylko wspolczucia dla matki ,miala niezle pobojowisko do sprzatania...

A ja od kiedy ogladnelam raz chyba na pro7 program i utwierdzil on mnie ,ze moje przypuszczenia sa sluszne,poprostu przestalam chodzic na baseny...Obrzydza mnie to strasznie...Nawet mi sie nie chce powtarzac co tam plywa.....Bleeeeeeee:eek:I to niby mialy byc czyste baseny.....:shocked2:
 
Hej Dziewczyny!
no to jestem znowu, dlugoooooooooooo mnie nie bylo, ale wiecie same jak to jest przy maluszku, czasu brak....a tych dwoch duzych tez trzeba dopilnowac

widze, ze pare nowych kobitek sie do nas przylaczylo, witajcie:-)

moj Aramisio ma juz 2 miesiace, okragleje w oczach, juz sie do nas smieje, tym swoim bezzebnym usmiechem i prawdziwe z niego sloneczko, duzo spi, ma niestety czasem kolki i wtedy trzeba go nosic, ale coz, przeczekamy, mam nadzieje, ze za jakis miesiac mu przejdzie

reszta bez zmian, kreci sie, szkola, przedszkole, na polski z Maxiem, pilka nozna, a i w domu trzeba cos porobic, wiec sie nie nudze:cool:

pozdrawiam Was serdecznie
 

Załączniki

  • IMG_0789.jpg
    IMG_0789.jpg
    16 KB · Wyświetleń: 24
Pscola slodki jest :-) Wlasnie na NK widzialam foteczke :-)

Blond-wybacz:-Dzobaczylam Cie w tych okularach i tak jedno za drugim i mysle sobie nie znam...a nie chcialo mi sie do konca galerii ogladac bo duzo tego:-D:-D:-D No i sobie mysle latwiej i szybciej zapytam...Moze cos mi umknelo...moze zapomialam...bo ja ogolnie od urodzenia skleroza ;-)
 
pscola sliczny synus

patrycja dzieki za przyjecie zaproszenia

aniu sliczne lozeczko

my jeszcze tylko jeden dzíen u siostry w austrii i w sobote juz niestety do domku , bo w poniedzialek juz do szkoly i trzeba do pracy jejku jak mi sie nie chce
 
reklama
Do góry