reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szukam Mam z Niemiec

reklama
jpg.gif
DSC01394.jpg (17,5 KB)
jpg.gif
DSC01427.jpg (24,0 KB)to moja derya majaca 3 tyg..
 
witam wszystkie przyszle jak i aktualne mamusie:-)jestem tu amatorka....mieszkam wBerlinie i milo bedzie z Wami uczestniczyc na forum ..dzici spodziewam siewlistopadzie synka aktualny termin to 3listopad;-)bo wczesniej wPL.mialam 2podane lekarz twierdzil,zekolo 10 a polozna 16listopada,choc czuje,ze maly szybciej sie pojawi dajedo wiwatu ...zapewne mu juz ciasno....pozdrawiam:-)kasia
 
Witam serdecznie...:-)
Mieszkam niedaleko Frankfurtu ,jestem mama dwojki -chlopczyka i dziewczynki i oczekuje trzeciego dzieciatka.Milo bylo poznac jakies babeczki z moich okolic i nie tylko .by wspolnie pogadac o tym i owym.

pozdrawiam serdecznie
 
:tak:Hej Kobitki!
jak widze, pare nowych sie pojawilo, WITAJCIE!
Lomi- ja tez mam trojeczke, ale samych chlopcow:-)
niestety nie jestescie z moich okolic- szkoda:sorry:

moj najstarszy mial urodzinki niedawno (szczesliwa 7:cool2:), wiec swietowalismy troche, najpierw w w domu, potem z dzieciakami w "Trampolinie"- glowy odskakiwaly:laugh2:
 
hej:)
ja tu tez nowa.jestem z Frankfurtu.Dzieci wprawdzie jeszcze nie mam,ale mam brzusio-5 msc:)
Lomi-widze,ze niedaleko siebie mieszkamy.
pozdrawiam
 
witam wszystkie mamy z niemiec i nie tylko. mam na imie Diana, jestem w 11 tygodniu ciazy:) mieszkam w Ankum niedaleko Osnabrucka, czy moze jest ktos z tych okolic? pozdrowionka
 
reklama
Do góry