reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szukam Mam z Niemiec

reklama
Kiki wielkie gratulacje!!! Dzidzia slodziutka, a Ty juz taka szczuplutka!
My jutro mamy bilans 4romiesieczniaka:tak: oraz kolejne szczepienie, choc wydaje mi sie, ze Olek ma troche katarku. W szafce czeka tez pierwszy sloiczek z marcheweczka, zobaczymy, czy doc nie bedzie mial nic przeciwko, by zaczac wprowadzac nowosci, a nie karmie piersia, wiec chyba powinno sie:tak:
 
Kiki - GRATULACJE wymarzonej Krolewny! sliczna jest :-)
kto by pomyslal, ze ja jednak bede pierwsza:rofl2:, niech Wam sie zdrowo chowa, a chlopcy ja "na rekach nosza" (no moze jeszcze nie teraz:-D)
 
elloo

jest tu jeszcze kto :)

Pogoda do bani Strach wyjsc na spacer zeby nie zmoknac Deszczowa pogoda potrafi tylko dobic czlowieka :(
My dzis mamy w planie jechac do sklepiku znajomej a pod wieczor do znajomej tak co Laura bedzie miala sie z kim pobawic:sorry2:
A wy co robicie w takie dni
 
Hej Aniu!
tez nie lubie jak pada, ale akurat dzisiaj mielismy "napiety program"
Maxio poszedl do szkoly po wakacjach (u nas ferie skonczyly sie dopiero wczoraj), a poza tym mial wczoraj urodziny, wiec byla impreza:rofl2:
Nikos tez poszedl do przedszkola pierwszy raz po wakacjach, Aramisio jeszcze z mama:tak:, ale czas szybko leci.....:-)
 
reklama
Hej Aniu!
tez nie lubie jak pada, ale akurat dzisiaj mielismy "napiety program"
Maxio poszedl do szkoly po wakacjach (u nas ferie skonczyly sie dopiero wczoraj), a poza tym mial wczoraj urodziny, wiec byla impreza:rofl2:
Nikos tez poszedl do przedszkola pierwszy raz po wakacjach, Aramisio jeszcze z mama:tak:, ale czas szybko leci.....:-)

No to ja skladam sredeczne zyczonka urodzinowe dzis troche spoznione ale szczere
Fotki bys mamus wrzucila z imprezki napewno tort byl pyszny
Oj czas leci a my nie mlodniejemy:-D:-D:-D
Pogoda sie poprawila wiec korzystamy z pogody
Jutro wybieram sie do parku wodnego Laura uwielbia wode wiec napewno wracajac zasnie w samochodzie:tak:
 
Do góry