reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szukam Mam z Niemiec

Hej Kobitki,
ma nadzieje, ze wszystkie szczesliwe po weekendzie
jeszcze ten tydzien i jedziemy do Polski:tak::-D, jeszcze troche wiecej slonca ny sie przydalo

Anninka - witaj u nas:-) Daleko ode mnie mieszkasz niestety.
a porod tez Ci tutaj polecam, mialam juz dwa - opieka jest znakomita, szpitale mile, czyste i malo lozek w pokoju, poza tym wydaje mi sie to wszystko bardziej osobiste niz w Polsce, wszyscy Cie pytaja jak sie czujesz i czy nic Ci nie brakuje, a i przy samym porodzie za nic extra nie trzeba placic i sama decydujesz co dla Ciebie najlepsze
 
reklama
Ja rowniez polecam porod w Niemczech, super opieka i wszystko masz na miejscu, nawet torby nie oplaca sie pakowac, bo szpitale sa we wszystko wyposazone:tak::-)
Pscola zazdroszcze wyjazdu do PL, tez bym chciala, ale w osmym miesiacu nie bede ryzykowac. Na Swieta pojedziemy na urlop na morze Polnocne, ponoc pogoda ma byc bombowa, wiec juz sie ciesze. Od nas to nie daleczko, zaledwie 1,5 drogi samochodem:tak::-)
Kiedy masz nastepna wizyte u swojego gina?

Witam oczywiscie nowe mamusie!!!
 
Aga29- a gdzie nad morze polnocne? Ja mieszkam jakies 10 km od niego :D w sumie wole Baltyk....
 
Aga - tez bym nie jechala tak pozno, osmy miesiac to jak na walizkach
ja bede caly sierpien siedziec w domu:tak:
a na swoj wyjazd bardzo sie ciesze, 2 tygodnie wolnego i mam nadzieje cieplego
nastepna wizyte mam na 20.04, poniedzialek zaraz po powrocie, moze pokaze nam dzidzia co ma miedzy nozkami:rofl2:
a jak sie czujesz?

Abo - ale fajnie, tak blisko do morza, my blizej mamy Chorwacje albo Wlochy
wybieramy sie w czerwcu na 2 tygodnie do Chorwacji, mam nadzieje, ze jeszcze nie bedzie za goraco
 
Aga29- a gdzie nad morze polnocne? Ja mieszkam jakies 10 km od niego :D w sumie wole Baltyk....

Bedziemy w takiej malej miejscowosci o nazwie Friedrichskroog, mamy juz wynajety apartament, wiec tylko mamy nadzieje na sloneczna pogode:tak::-)

Pscola, pewnie traficie w ladna pogode, nie moze byc inaczej:tak: Co do dzidziusia to typuje u Ciebie dziewczynke:tak:. Ja sie czuje niezle, brzuch jedynie ciazy i kregoslup daje sie we znaki. Z niecierpliwoscia oczekuje nadejscia maja i porodu:tak:
 
we Friedrichskoog mieszka moja tesciowa :D ja mieszkam w Marne 8 km od Friedrichskoog :)

mam podejrzenie zapalenia pluc :/ jutro ide na rentgen.... no i dostalam drugi antybiotyk i mam ograniczyc karmienie piersia o ile sie da...szkoda, ze mloda z butli nie umie pic....
 
o kurcze Abo, to nieciekawie:szok:
a jak wyjdzie zapalenie pluc to szpital? ale co zrobisz z corcia, jesli nie przyzwyczajona do butelki???
bardzo zle sie czujesz?
 
Mia na szczescie ladnie je z lyzeczki- dostaje kaszke i zupki, a dopajac probujemy z niekapka, na pewno kiedys zalapie o co chodzi :D
w sumie jeszcze wczoraj to oprocz strasznego kaszlu to sie w miare czulam, a dzisiaj znowu goraczka, oslabienie no i dalej kaszel...ale da sie przezyc..byle szybko przeszlo...
 
no to zdrowiej szybko i zycze Ci by sie nie okazalo zapalenie, tylko "wirusik":sorry:
bleeeee....az mnie wzdryga, jak slysze, moj Maxio byl przed miesiacem chory, troche stracha bylo, nie powiem, ale u dziecka to jeszcze chyba bardziej sie przezywa
 
reklama
Abo bidulko kuruj sie, bo z zapaleniem pluc nie ma zartow:no: A to niespodzianka, ze znasz te rejony nad Polnocnym:tak: Choc pewnie jest tak, ze jak ktos mieszka nad morzem to woli jezdzic w gory:-D
 
Do góry