reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szukam Mam z Niemiec

Aga Sloneczko! - to to ogromne gratulacje:-)juz sie zastanawialam, dlaczego nic nie piszesz i gdzie zginelas, a to taka fajna wymowka:-D
zycze Ci wytrwalosci i zdrowka, kiedy Ci termin wypada?
 
reklama
ello

a co tu znow cisza!!!?

Dzis miala jakis dziwny dzionek
Rano moj przyjechal po 8 i wziol Laure o 9 bo siew obudzila a ja do 10:20 lezalam w lozku.Wstaklam zrobilam sniadanko, posprztalam potem zakupki, drzemka, kolacja i dzionek zlecial
Jutro kupuje kozaki Laurze- oby sie udalo!
 
o , jaka ladna fotka w avatarku ANIU!!!!:tak:
mi pogoda odbiera sil, serio jestem zmeczona a nic nie robie;-)
a ja chce sobie strzelic nowe okulary, tylko nie mam jeszcze pomyslu jakie?
 
No wiecie co zalamka!!!
Zadna juz tu nie zaglada??

szkoda:-(
Wiecie co sie stalo moze dostane Eltangelg heheheh nie skladalam papierow na eltangeld bo babka mi powiedziaal ze mi sie nie nalzey Najlepsze jest to ze kindageld pobieram.No i dzisiaj moj znajomy zalatwoi mi papiery i je wysle moze mi zwroca za rok heheh Fajnie by bylo bo to 3600euro :)) Trzymajcie kciuki
 
Dzieki za gratulacje i Wasze zyczonka chyba poskutkowaly, bo mdlosci zaczynaja odpuszczac:tak: ufff... Czuje sie juz lepiej i oby tak dalej. Anka zycze udanych zakupow!! Ja wlasnie ugotowalam ogorkowa i pomyslec, ze jeszcze dwa tygodnie temu, juz sama mysl o wejsciu do kuchni przyprawiala mnie o mdlosci:baffled:
 
Agaa fajnie ze lepiej sie czujesz wspolczuej tych mdlosci ja na szczescie nie wiem co to jest heheh
Dzis szlalam ze sprzatniem i na dzis jeszcze zakupy na weekend i tyle Kuypie sobie martini i bede wieczorkiem popijac :))
 
Witaj Anula wsrod nas :-) Dawaj jakies foty co popodziwiamy :-)
Aga nie wiem czy gratulowalam,ale jak nie to BIG GRATULERJSZYN!!!!!!!!:-)Oby juz mdlosci nie wrocily...;-)
Anka trzymam kciuki-3600 to niezly zastrzyk gotowki...Musze sie dowiedziec czy i ja takiej dostac bym nie mogla:-D
A u nas w sumie po staremu...Siedze popijam kawe...Mloda dzis przed przedszkolem zaliczyla upadek i zanim doszla do auta juz wrocila z pelna buzia krwi...:baffled:Ale obmylismy ,mama podmuchala,ucalowala i chetnie pojechala do przedszkola :-)
Dzis musze sie jeszcze zabrac za gruntowne sprzatanie lazienki-nienawidze tego robic:crazy: ale jak mus to mus...No i na 13:20 po Noemi do przedszkola...
Mialam od listopada zaczac kurs niemieckiego,ale jakos tak wyszlo,ze troche zagapilam sie i bede zaczynac od nowego roku...w sumie nawet mi to na reke ;-)
 
reklama
czesc

Witaj anula:-) Tak jak Pati pisala dawaj jakies foty to popodziwiamy:))

Patrycja co sie odwlecze to nie uciecze:-DZdazysz jeszcze sie nauczyc tego niemieckiego :-DJa tez musze ale chyba zaczekam na Laury przedszkole wiec jakies jeszcze 1,5 roku:-D:-D
Ja tez nie znosze takich porzadkow:baffled:

Ja dzis na 14 do dentysty Laure chyba zostawie u kolezanki bo to minutka od niej wiec szybko zleci:sorry2:
Moj prawdopodobnie w tym tygodniu pojedzie do Pl wiec zostaniemy same :baffled: ale to tylko ewentualnie 5 dni:happy2:
 
Do góry