reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szukam Mam z Niemiec

reklama
Patrycja,,,,umnie tez zimno i zmarzluch jestem jak cholerka,bylam juz na dworze bo musialam zakupy zrobic ale wiecej sie nie wybieram.Milego czytania ja ide w telewizor sie pogapic....pozdrawiam
 
Patrycja ja to juz mysle o lecie heheh luibie goraco

:-D

Anka juz nie chcialam przesadzac... :-D Ale lato to moja ulubiona pora...chociaz dzisto wiosna by mi wystarczyla...
Mnie natchnelo na gofry i wlasie sie nimi objadlam...Teraz przechodze do czesci glownej-czyli obiad...ale u nas dzis szybki-wrecz ekspreowy ;-)
zakupy tez mnie czekaja bo monte mojej Noemi sie skonczyly-a bez monte to ani rusz :rofl2:
 
Laura tez uwielbia monte i danonki:-)Zje dwa kubeczki to zadowolona:tak:
Bylam na miesice kupilam Laurze kapcie ale najlepsze to ze nie bylo w czym wybrac:baffled:
Jutro pojade do Toysa za kubkiem bo na miescie nie bylo takiego co chce:happy2:
Jeszcze sie rozpadalo i musialam zalozyc folie a tego lali nie znosi ehhh odpychala ja nogami i rekami:dry:Biedna pewnie czula sie jak w bunkrze:baffled:
 
Anka a czy ja mam ciebie na NK?
Ja wlasnie dopijam 3 kawe :-) zrobilam sobie kilka gofrow :-D ,umalowana,ubrana i czekam na 13:00 wtedy smigam po mloda...wysprzatane mam tylko jak wroce zloze pranie :/
Pozniej skocze jeszcze z mloda po zakupy...
Jutro mam kosmetyczke w domu na pazurki... Nie wiem co mi sie stalo ale moje piekne,wlasne,wypielegnowane poszly wszystkie w cholere...:wściekła/y: A ze nie nawidze miec takich jakie teraz mam wiec sobie na miesiac zalozoe zelowe...az odrosna mi troche moje...Podejzewam ze popsuly mi sie paznokcie od odzywki Nailteck... Wczesnej tylko uzywalam sally hanson i ta dla mnie ejst bomba...W tydzien po zelach mialam juz prawie paznokcie jakbym wogole sztucznych nie zakladala... a tu po 2-3 tyg.uzywania nailtecka katastrofa.... Spotkalyscie sie tu gdzies z odzywkami sally hanson? bo ja jeszcze nie spotkalam a musze sobie kupic....
 
hej Patrycja...ja sie nie spotkalam z ta odrzywka:baffled:tipsy robie sobie sama,ostatnio w lato robilam....teraz zrobie sobie chyba na moich frencz z zelu,chociaz nie sa za dlugie.wiesz u nas w polsce zawsze kupowalam do wlosow jedwab w takiej malutkiej butelecce...tu sie z tym jeszcze nie spotkalam.pozdrawiam
 
Ja jedwab zawsze kupuje w polsce duza butelke...teraz zaraz kupilam dwie-dla mnie najlepsze co moze byc do wlosow...:tak: Tu tez mozna kupic...np.na ebayu... napewno w zakladach fryzjerkich tez maja...
Anula co wogole robilas zanim przyjechalas do DE?
 
reklama
hej Patrycja....jesli chodzi o jedwab to byl zarypisty do moich wlosow...bo zawsze mam suche od rozjasniania a ponim byly takie zdrowe i blyszczace:tak:zanim przyjechalam do niemiec pracowalam tu i tam tzn przewaznie w sklepach odziezowych i raz w drogerii,najleprza byla ostatnia praca byl to sklep odziezowy polaczony z solarium i stylizacja paznokci....:happy2:a teraz nie pracuje w swoim zawodzie.Dlatego zanim maly pujdzie do przeczkola musze zrobic ten kurs niemieckiego......no tak to umnie wyglada;-)
 
Do góry