reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szukam Mam z Niemiec

czesc

Witaj anula:-) Tak jak Pati pisala dawaj jakies foty to popodziwiamy:))

Patrycja co sie odwlecze to nie uciecze:-DZdazysz jeszcze sie nauczyc tego niemieckiego :-DJa tez musze ale chyba zaczekam na Laury przedszkole wiec jakies jeszcze 1,5 roku:-D:-D
Ja tez nie znosze takich porzadkow:baffled:Noemi dzielna dziewczynka :)

Ja dzis na 14 do dentysty Laure chyba zostawie u kolezanki bo to minutka od niej wiec szybko zleci:sorry2:
Moj prawdopodobnie w tym tygodniu pojedzie do Pl wiec zostaniemy same :baffled: ale to tylko ewentualnie 5 dni:happy2:
 
reklama
WITAJ Anka Witaj Patrycja....co do fotek to narazie nie mam nic fajnego na kompie,ale w niedlugim czasie sie postaram.Widze ze u was podobnie jak u mnie,wstaje z malym pije kawe....a potem te pozadki juz nieraz niedobrze mi sie robi.Co do kursu nauki niemieckiego to tez musze sie dowiedziec i chciala bym na przyszly rok zaczac...Mysle ze moj niemiecki jest ok ale musze gramatyke dopracowac no i w pisaniu za mocna nie jestem...milego dzionka laski puzniej jeszcze zajrze,a teraz ide kuchnie sprzatac:baffled:
 

Załączniki

  • 0506239180.jpg
    0506239180.jpg
    40,8 KB · Wyświetleń: 25
Anula fajna z Ciebie babka i jaka jestes zgrabna :szok::-) A Niuniek slodki :-)W avatarku to tez Ty?
Dlugo juz jestes w DE? napisz cos o Was :-)
Mi sie upieklo i nie musze jechac po mloda :-) Adam mnie wyreczy ;-) a wiec smigam kibel szorowac poki mojego diabelca nie ma bo z nia to ciezko sprzatac :-D:baffled:
 
Patrycja ja zawsze bylam chudzielec:-(w avaterze to nie moje zdiecie:baffled:szkoda....w niemczech jestem prawie 3,5 roku.Przyjechalam tu do pracy pracowalam we wloskiej restauracji,po paru ieiacach poznalam mojego wspanialego faceta,jest wlochem.Wiem ze duzo ludzi nazeka na wlochow,ja jestem z nim juz trzy lata i zlego slowa nie moge powiedziec jest kochanym czlowiekiem i ma bardzo fajnych rodzicow,on sie tu urodzil i wychowal.I tak to zycie do przodu leci,on pracuje a ja z malym w domku.miejscowosc w ktorej mieszkam jest nieduza znajduje sie kolo Stuttgardu.Ja pracuje na likendy w pizza serwis w sobote i niedziele od18-22 zawsze pare euro do przodu...no to teraz napisz ty cos o sobie a ja dalej lece sprzatac:baffled:
 
Anula laseczka z Ciebie ze milo popatrzec.Fajnie ze tak super Ci sie ulozylo.Ja tez poznalam mojego tutaj w Niemczech i rowniez jestesmy razem 3 lata ale za to moj niemiecki jest malusienki heheh Przebywam w polskim towarzystwie wiec nie mam gdzie sie nauczyc:-DPracowac nie pracuje wiec siedze z coreczka w domku:happy:Aha no i moj jest Polakiem

Patrycja pewnie Noemi Ci pomaga hehehe tak jak Laura mi pomaga :-D

Wizyta u dentysty zaliczona Laura byla grzeczna a nie bylo mnie zaledwie 15 minut wiec nawet niezauwazyla ze mnie nie ma.Kumpela sie nia dobrze zajela a raczej jej maz:rofl2:Bylysmy na spacerku i Lali mi zasnela w wozku.Dzis polozylam ja spac o 21 bo spala mi do 16:happy:Teraz mam czas dla siebie wiec super:happy2:
 
Czesc Kobitki,
widze, ze troche nas wiecej, witaj Aniula, slicznego masz synka:tak:

Ania - trzymam kciuki, by forse Ci zwrocili, przydaloby sie przed Swietami, nie?!

Aga - teraz bedzie juz tylko lepiej, widac juz brzuszek? przy drugim szybciej...:happy:

a u nas moje mile nic nowego
no moze tylko to, ze nasze "baby" odlozylismy na nastepny miesiac, bo w czwartek bede miala badanie jelit (pod narkoza) i niestety nie moge byc wtedy w ciazy, smutna bylam, ale musze to zrobic, bo mam jakies dziwne bole i nie wiadomo od czego, troche sie tego badania boje, musze sie przygotowac, od 4-dni nie jem niczego z ziarnami, a jutro musze wziac jakies tabletki na oproznienie jelit, wiec bede siedziec pewnie caly dzien na kibelku:szok:, jedyny pociecha, ze nic nie znajda i bedziemy mogli bez przeszkod zajac sie przyjemniejszymi sprawami :-)
 
Anula ja mieszkam od 3 lat w DE... Z moim Adamem bede w styczniu 4 lata... Z niemieckim to jeszcze dlugo potrwa zanim bede gadac jak trzeba...Tak jak Anka mam tu samymch znajomych polakow i moj adam tez polakiem... Poznalismy sie na gg:-D On juz tu od 20 lat jest... nie wiem mam jakiegos swira i nie umiem sie przelamac zeby z nim rozmawiac po niemiecku... A tak ogolnie to siedze z moim diabelkiem w domu...od stycznia wreszcie ide na niemiecki...Moze cos tam sie naucze ;-):-D
A teraz kawusia jak zawsze,bb i nk :)
 
czesc dziewczyny

Pscola wspolczuje tego badania ale skoro ma pomoc no to milego oprozniania:-D caly dzien na kiblu heheh nic milego. A co do tej kasy to nie robie sobie nadzieji bo nie musza mi jej zwrocic ale kaska na swieta by sie przydala heheh

Patrycja na niemiecki zawsze jest czas:-D:-D

U nas zimno wstalysmy o 9 i zdazylam posprzatc mieszkanko zaraz dam laurze drugie sniadanko i wychodzimy pooddychac zimnym powietrzem
 
Hej kobietki....no ja juz posprzatalam,na zakupach tez bylismy teraz maly spi a ja mam troche czasu dla siebie.Ja bylam tu sama i bylam zmuszona do nauki niemieckiego,w mojej miejscowosci nie mam znajomych polakow,szkoda.milego dzionka:-)
 
reklama
Pscola-zycze owocnych staran na nastepny miesiac i dobrych wynikow badan :-)

Dzis cholernie zimno-a ja jestem mega zmarzlak wiec dla mnie w taka pogode wyjsc to kara prawie jakby mnie w pierdlu mnieli zamknac... Ludzie ja chce wiosny!!!!!!:crazy:
Ide osbie ksiazke teraz poczytac :-) wlasnie przeczytalam "pamietnik nimfomanki" a wczoraj zaczelam czytac "sto dni po slubie" :-) pierwsza fajna ,druga jak narazie tez:tak:
 
Do góry