reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szukam Mam z Niemiec

Witam kobietki...Szczegolnie witam nowe mamusie :-)

Dawno mnie nie bylo,nie:baffled: :-)

U nas wszystko oki...Noemi super zaklimatyzowala sie w przedszkolu...Bardzo chetnie tam chodzi a jak po nie ide to wysciska mnie zawsze,wycaluje i wola "lieb" :-D
Na weekend malowalismy mlodej pokoj,teraz tylko jeszcze musze kilka dodatkow dolozyc jak zaslony,mam dwie polki jeszcze do zawieszenia,stoliczek obkleic bo ma tak pomazane farbami ze nie idzie domyc:szok::-D
Pogoda u nas do dupy doslownie...dzis od samego rana leje...Czekaja mnie dosyc spore zakupy bo musze mlodej kalosze jeszcze kupic,plaszczyk przeciwdeszczowy,jesienne buty dla mnie i dla niej,jakas kurtka i swetry by mi sie przydaly...Mlodej jakies sweterki,bluzeczki,cieplejsze spodenki..

Za tydzien chcemy siue brac za sypialnie...chce wymalowac ja i kilka dodatkow typu ramki,obraz ,polka powiesic...Ech juz koncze bo moglabym w nieskonczonosc wymieniac...

A tu jak macie ochote obejzec moje dzielo w pokoju Noemi to prosze bardzo ;-)

Picasa-Webalben - Noemi - 129_2109

Wszystkim chorujacym zycze zdrowka...!!!:tak:
 
reklama
Czesc dziewczyny!:tak: Pscola super fotki, widac, ze maly zadowolony:tak:. Patrycja, dalas mala do zlobka?:-) U nas wszystko super, pogoda nawet w miare, bo jak nie pada, to zawsze mozna sobie troche pooddychac swiezym powietrzem.
 
Hej Kobitki,
Patrycja - sliczny pokoj zrobiliscie, te kolorowe sciany szczegolnie mi sie podobaja, a te komody to jakies takie znajome - u nas tez stoja w dziecinnym:-)

Aga - co za robote dostalas? powodzenia :happy2:

Ania - w pazdzierniku wybierzamy sie chyba do Grevenbroich, jak znajde czas, to sie umowimy, OK?

a ja wczoraj bylam na pierwszym zebraniu rodzicow w szkole - nauczycielka b.mila, klasa mala - 22 dzieci i moj Maxio na razie b.zadowolony, choc na poczatku duzo maluja i koloruja, a on za tym nie przepada, on czeka juz na "prawdziwa" matematyke, bo liczby to jego hobby:sorry2::szok:
 
Witam :-)

Dzieki Pscola :-)
Komode dokupilam bo mialam juz jedna ta wyzsza...stare meble sprzedalam ktore staly u mlodej bo szafa mi tam nie pasowala zbytnio-tak zagracala ten jej malenki pokoik...

Wlasnie skonczylam robic obiad-dzis u nas ziemiaki po godpodarsku...Pierwszy raz robilam i strasznieeee mi smakowaly :-) Na 13:00 lece po mloda a potem pedzimy do miasta kupic jej buty,kalosze itd... pisalam posta wczesniej wiec troche tego do kupienia mam:baffled: Oby tylko mloda nie fisiowala mi bo zawsze na zakupach odbija jej orba i zamiast sie skupic na tym co mam kupic to musze za nia ganiac:wściekła/y: Wogole mloda lubi sie chowac w ciuchahcz i nie raz juz panike dostalam jak gdzies wlazla i sie nie odzywala...:wściekła/y: Albo ma swoje chimery i nie chce sobie dac nic przymierzyc... Oby mi dzis tego oszczedzila...
A tak ogolnie to zrobilam pranie,posprzatalam sobie,obiadek gotowy wiec jeszcze 40 min.mam wolnego i wtedy jak pisalam lece po mloda...

A Wy co dzis na obiadek pichcicie? Pozdrawiam wszystki
Ps.nawet ladna mamy dzis pogode :-)
 
ello

Pscola bardzo chetnie:tak:
Patrycja u Nas byla zupka jarzynowa.laura uwielbia a Moj tez nie gardzi.

dzis nawet sie wzielam za porzadki sypialnie wysprzatalam na piko bello Lazienka wysprzatana nawet kurz z kratki wentylacyjnej:-D Zaliczylam spacer z laura bo pogoda dopisala nawet swiecilo sloneczko
 
No a ja po zakupach...za wiele tego nie przynioslam :baffled: Kalosze dla mlodej,dla mnie jakies pierdoly,dla mlodej jeszcze zestaw ciastoliny z foremkami i maszynka do wyciskania ksztaltow,i jeszcze takie ramki -mam zamiar zrobic kilka obrazkow dla mojej brataniacy :-)
Wiecie co ,powiedzcie mi co teraz robia za buty dla dzieci...bylam w kilku sklepach ,upatrzylam zajebiste buty dla mlodej i normalnie nie szlo ich na noge wcisnac...No myslalam ze jej te konczyny polamne tak na chama musialam wciskac...a i tak sie nie udalo...:szok::no: Dodam tylko ze moje dziecko ma drobna nozke... No paranoja!!!
 
Kita to przedszkole, ale z tego, co wiem, dzieci majace dwa lata kwalifikuja sie do zlobka,ale moze w Berlinie macie przedszkole, ktore przyjmuje dwulatki:)) Pscola praca w tej samej branzy, tylko za wieksza kase, krotszy czas pracy:tak: i na wyzszym stanowisku:tak::-)
 
reklama
Do góry