reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szukam Mam z Niemiec

ello ello

ja tez jestem wrocilismy z Polski
Madziu dzieciatko cudne i widze ze tak jak Laura nie placze:tak: Mi mowia ze nie wiem co to jest miec dziecko w domu:-D:-D:-D

Pscola okres przedszkolny i szkolny to stres dla rodzicow
:rofl2:

U nas zimno nawet nie chce sie wychodzic:baffled:
 
reklama
HEJ MAMUSIE Z NIEMIEC!!!!! Jestem tu od ponad roku. Mam 4 miesiecznego synuska i zadnych znajomych Polakow, poza mezem i jego rodzina. Mieszkam niedaleko Koblenz w wiosce Polch. Pozdrawiam wszystkie mamuski :)
 
Witaj bartula fajnie ze Nas znalazlas:tak:Ja mieszkam od Ciebie jakies 120km:-)Gratuluje syneczka i moze wklej jakas foteczke:tak:

My bylysmy dzis na zakupach i zakupilam Laurze szmaciany domek :) pomijam ciuszki:-p
 
Czesc Kobitki!
witaj Bartula - bylam w takiej samej sytuacji jak Ty, ale tu na forum znajdziesz fajne dziewczyny z Polski, to tak jakbym miala duuuuuuuuuuuuzo kolezanek:tak:

ciagle zapominam o zdjeciach z rozpoczecia roku, w pracy ich nie mam, a w domu rzadko siadam przed komputer, Maxio na razie zadowolony, jeszcze sie z nimi troche "pieszcza"

jutro wyprawiamy jeszcze urodzinki w domu dla kolegow, juz sie ciesza na ta grupe chlopakow....tylko zeby mi mieszkanie nie zdemolowali:szok:
 
Pscola trzymam kciuki.Oby pokoje zostaly bez sladu pobytu chlopakow:-)
No i czekam na fotki

My bylysmy na zakupkach i zakupilam Laurze kapcie a dla siebie butki.Zimno i nie bardzo wiem jak ubierac Laure Jak narazie chopdzi w bezrekawniku:rofl2:Zaczekamy na nizsza temp zeby zalozyc kurtke:sorry2:
 
Hej dziewczyny, szkoda, ze nas tu tak malo :-( ale moze z czasem przybedzie nam kolezanek. Ja wciaz nie moge sie tu zaklimatyzowac, mimo, ze jestem tu juz rok 2m-ce i 15 dni :-D Duzo rozumiem po niemiecku, ale niestety mam problem z mowa. hihi to takie trudne. Tak wiec wszedzie musze ciagac za soba meza do roli tlumacza. ale to z jednej strony fajnie, bo cala ciaze chodzil ze mna do lekarza, nawet przy badaniu byl, zeby z lekarzem rozmawiac. teraz z malym tak samo.
Jak u Was pogoda? Bo u mnie dzis bylo nawet ladnie. W sam raz na spacerek po ogrodku. Daleko sie nie zapuszczam, bo maly nie cierpi lezec w wozku i drze sie jak opetany. wiec idziemy do ogrodu i ogladamy drzewka hihihi.
Pozdrawiam Was cieplutko :happy:
 

Załączniki

  • 59.jpg
    59.jpg
    687,9 KB · Wyświetleń: 37
Bartula synek ma sliczne niebieskie oczka :) nic dziwnego ze nudzi go lezenie w wozku.Przyroda o wiele ciekawsza.
Ja rowniez ciagnelam za soba wszedzie swojego.Zreszta roibie to do tej pory :)) we dwoje razniej:-D

Pogoda taka sobie bo zimny wiaterek a sloneczko pieknie swieci.Nie latwo wybrac stroj dla dziecke:rofl2:

Laura nie daje mi siedziec przed kompem wiec korzystam z wolnych chwil:laugh2:
 
Hihi Bartek tez pozwala mi siadac tylko wtedy jak spi, wiec tez korzystam ;) Ja go nie ubieram za cieplo. Dopiero nie dawno zaczelam zakladac mu rajstopki. W ogole nie lubi byc cieplo ubrany, bo od razu ma potowki. Tak wiec na dwor zakladam mu bodziaka z dl rekawem, rajstopki i na to jesienny kombinezonik. Nie jest gruby, bo w srodku ma material bawelniany a na zewnatrz miska. I tak mu najlepiej. Ale nie wiem co to bedzie zima :confused:

 
no dzis Laurze zalozylam dw dlugie rekawy i bezrekawnik, skarpetki i spodnie z dresu.Laura tez nie lubi byc cieplo ubrana bo odrazu marudzi a no i na glowe bawelniana czapke ale wczoraj miala opaske wiec zalezy w co ja ubieram :)
 
reklama
Do góry