reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szukam Mam z Niemiec

Hej to fajnie Ulenk@!
a Monachium to 100km ode mnie, a moze "wyladujecie" w Regensburgu?:-D

Aniu - sliczne zdjecia, czapeczki sa mi znane:tak:, mamy podobne zdjecia z pierwszych urodzinek:-)

wlasnie pieke ciesto z cukini, dostalam przepisa od kolezanki z pracy, smakuje podobno jak orzechowe:-p
 
reklama
Pscola jak ciasto??
Laura goraczkuje mi od wczoraj i nie chce jesc ani pic:no: To pewnie na zeby:baffled:
Jutro jade do Polski wiec napewno przez tydzien Was nie odwiedze ale mam nadzieje ze bedzie co czytac:-)
 
Czesc dziewczyny...

Njpierw spoznione ale jak najbardziej od serca 100 lat dla kochanej Laury...Wszystkiego najslodszego,najpiekniejszego ,poprostu naj naj:-)

Ja mam wlasnie gosci od trzech dni i praktycznie nie ma nas w domu...Nareszcie wyszlo slonce z czego bardzo sie ciesze bo inaczej skazani na tv i gry w karty
:-D

Witam nowo-zafasolkowana mamusie...
Ja tez kiepsko z jezykiem mialam(no moze az tak trafgicznie to tez nie bylo) i wszystko poszlo gladko...Opieka super,znalazla sie polka polozna,wczesniej chodzilam do polskiego ginekologa... Napewno sobie poradzisz..A w Polsce to w zyciu rodzic juz by nie chciala
:-)
 
Witam ponownie szczęśliwe mamusie!
Pscola - nigdy nic nie wiadomo! :) Ciekawa jestem jak to się wszystko ułoży.

Witaj Patrycja24berlin! :-) Dzięki za słowa otuchy! Będę miała troche czasu, zeby chociaż jakiś podstaw języka się nauczyć hehe Niestety mąż też nie zna niemieckiego - akurat w pracy jest mu potrzebny angielski, także obie takie sierotki będziemy :)

Machina załatwiania wyjazdu już ruszyła. Mąż prawdopodobnie wyjedzie juz na początku sierpnia a ja dołącze do niego w pażdzierniku. Dwa miesiące sama... :(

Hej anka26,07 a z jakiej części Polski jesteś?

Pozdrawiam Was bardzo serdecznie!!! I życze cudownego weekendu!
Nareszcie troszke wolnego od pracy :)
 
Ulenk@- poszukaj w okolicy polskiego sklepu,kosciola czegokolwiek... W kazdy miescie powinna sie znalezc jakas gazetka dla Poloni...u nas nazywa sie to np."kontakty"... Znajdziesz tam roznego typu ogloszenia...od kosmetyczek po polozne,fryzjerki,mechanikow a nawet zaklady pogrzebowe :-) Fajna sprawa z taka gazetka bo ulatwia zycie :-) Pozdrawiam i wrazie co pis...

My wasnie z nad jeziorka wrocilismy... Pogoda dopisuje wiec trzeba kozystac...jutro moze basen odkryty...No i na mini golfa bym sie wybrala :-)

Rowniez zycze udanego i slonecznego weekendu... Buiaki dla wszystkich malych szkrabow :-)
 
Hej Dziewczynki,

nie ma Was...albo nie chce Wam sie pisac, albo jestescie na urlopach, albo sloneczko za mocno swieci???:baffled::szok::no::confused:

ja tez znikam na dwa tygodnie, jutro jedziemy nad polskie morze:-)

zycze Wam udanych wakacji i mam nadzieje, ze po powrocie sie uslyszymy:tak:

pa, pa
 
Pscola udanych wakacji, ja mam jeszcze tydzien urlopu:tak: Nie bylo mnie dosyc dlugo, bo nie mialam dostepu do netu:no: Mielismy przeprowadzke i jeszcze jestesmy w trakcie remontu, wiec sie i tak ciesze, ze w koncu udalo sie nas podlaczyc:tak::-) U nas pogoda rozna, ale jest cieplo, jeszcze zostal nam przedpokoj do wytapetowania i sprzatanie:szok: Malego pokoj i kuchnia juz wysprzatane,wiec troche bedzie latwiej:baffled:
 
Witajcie,
dzisiaj sie zarejestrowalam, wiec jestem tu nowa :happy:
Jestem w 22 tc i mieszkam w Köln.
Szukam nowych kolezanek z Köln lub okolic.
Bede bardzo szczesliwa jesli ktoras mi odpowie.
Pozdrawiam i zycze milego dnia :-)
 
czesc aniu, ja rowniez jestem z kolonii. co prawda na tym forum jestem raczej rzadko, za to na styczniowkach 2006 od lat aktywnie.
dzis mnie tak cos tchnelo :-D i spojrzalam a tu ty. do tej pory nie spotkalam mamy z köln na forum. no chyba, ze w miedzyczasie jest, a ja o tym nie wiem.
na styczniowkach nie ma:-D:-D:-D

pozdrawiam wszystkie niemieckie mamy jak zwykle raz na ruski rok:baffled:
 
reklama
ja tez jak aga jestem raz na ruski rok

ale i tak o was pamietam

aga moze bysmy sie w ko0ncz spotkaly i z ania jeszcze , bo ma do nas blisko

pozrdowienia
 
Do góry