reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szukam Mam z Niemiec

witam
Przyszla Mamo dbaj o siebie i odpoczywaj:tak:Trzymama kciuki za szybkie rozwiazanie

Martina witaj na formu.Mieszaksz ode mnie okolo 90km:-)

Patrycja widze ze zakupy pelna para.My kupilismy plazme LG i jestesmy zadowoleni moi znajomi rowniez maja i rowniez ja chwala:-)

Pscola roboty w domu nigdy nie jest malao ja juz poprasowalam posprzatalam a teraz zakupy i obiadek trzeba szczelic.Dzielna babka z Ciebie dajesz rade i to najwazniejsze:rofl2:
 
reklama
OOO jednak ktos tu jeszcze zyje :-D

Anka-moj Adam nie chce plasmy...mowi ze LCD lepsze...a co do firmy LG to mi jakos nie podchodzi ;-)

Wczoraj bylam w szczecinie i zachorowalam na czerone ,zamszowe szpileczki taki ze wolnymi palcami...i nie mge przebolec ze ich nie kupilam:crazy: Teraz tylko musze tak krecic zeby Adam pojechal do szczecina ze mna:-D
 
Czesc Babeczki,
no jestem znowu, niestety znowu troche chora - mam zapalenie migdalow, mowie Wam jakos w tym roku placza mi sie te choroby zwiazane z gardlem:tak:jakies mutanty, czy co????

Aniu - dzieki Slonko, staram sie, staram

Marita - sliczny Twoj chlopczyk, dopiero dzisiaj zobaczylam Twoje zdjecie:-)

Patrycja - a co Ty porabialas w Szczecinie?masz racje, butow nigdy nie za duzo:-)
 
Pscola moj Adam w interesach a ja oczywiscie pobiegac po sklepach :-)
Zycze Ci zdroweczka!!! kuruj sie kobito...

A osattnio cos tu cicho nie? co sie dzieje...nie ma nikt checi pisac?
 
Hello:-)

U nas dzis piekne sloneczko i cieplutko, ok. 20 stopni:tak::-) Bylam juz z Erikiem na spacerku 2-godzinnym:tak:, a teraz maly juz sobie drzemie:tak:. Jak wstanie to tylko zjemy obiadek i wyruszamy na urodziny kolegi Erika, ktory obchodzi swoje 1wsze urodziny.
Witajcie nowe mamusie, piszcie duzo!:tak::-)
A mnie sie dzisiaj nic nie chce, wiec postanowilam, ze sie bede byczyc, a prasowanie stoi:szok:, bo to przeciez moja "ulubiona" robota:wściekła/y::wściekła/y:
 
kurcze, jak wam dobrze, ze wy szpileczki mozecie zalozyc, jakbym ja jeszcze szpilki zalozyla, to chyba bym sie u nas juz w drzwi nie zmiescila;-);-):-D:-D:-D Dlatego preferuje raczej obuwie sportowe lub buciki na max. 3 cm obcasiku:tak:
 
reklama
Aga to ile Ty masz wzrostu?? A impreza urodzinowa to fajna sprawa.Mnostwo dzieci i kazde zadowolone.Laura uwielbia dzieci zaczepi nawet w sklepie:tak:

Marita od Dusseldorfu ok.25km

A my bylysmy na zakupkach.Kupilam Laurze spiworek do spania i sobie skarpetki:laugh2:Posprzatalam i czekam az Moj zadzwoni wstawie tortelini do piekarnika i bedzie po obiadku.Kawke popijam wiec jest milo a za oknem sloneczko:-)
 
Do góry