reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

SZTUCZNE MLEKO

reklama
minia1976 to super zazdroszcze ci ja po tych postach troszke straciłam nadzieje ale ciesze sie ze są mamy które myślą podobnie. no moja ma 5 ale bigosu jeszcze nie dawałam:-)
wszystko przedemną.
Nie zwrócilam uwagi które ide poszperac.
 
a u nas maly cos nie lubi jabluszka swiezego i startego:-( Jak mu go podaje lyzeczka to od razu robi taka niezadowolona mine i sie dlawi.
 
Moje dziecię kiedyś uwielbiało wszystkie deserki. Na widok słoiczka już się cieszyła. Zawartość słoiczka była w brzuszku, a ona dalej dzioba otwierała :-) A teraz wszelkie owocki są beeee. Tylko soczek jakoś przechodzi. Dzieciom smaki i upodobania zmieniają się z wiekiem. Trzeba po prostu co jakiś czas zaproponowac dziecku coś czego wcześniej nie lubiło, może tym razem się skusi :-) Pozdrówka i lepszej, takiej spacerowej pogody życzę :-)
 
Heksa ja uwazam ze kazda mama podaje to co uwaza za odpowiednie.wkoncu kazdy wychowuje dzieciatko po swojemu...
to tak jak z opiniami o sadzaniu o lezeniu na brzuszku itd.kazdy ma wlasne zdanie i wlasne sposoby:)
my jutro dajemy pierwszy raz dynie z jagniecinka:)
 
moja mała wczoraj skończyła 3 miesiące, mało je, mało waży i chce po malutku wprowadzać kaszki itd...prawdopodobnie ma skaze białkową i podaje jej mlekozastepczy nutramigen(blee) poradźcie od czego mam zacząć, chciałam od kleiku ryżowego do mleczka??..a soczki jaki ?? marchewkowy czy jabłkowy...?? jak to podawać czy zamiast porcji mleka czy dodatkowo??
 
Wydaje mi sie, ze kleiki i kaszki sa dopiero po 4 m-cu. Chyba nie ma co za wczesnie podawac takich pokarmow, bo dzidzia moze nie poradzic sobie z trawieniem. Lepiej zapytaj o to Waszego pediatre. Kolejnosc marchewki i jablka chyba nie ma znaczenia. Ja zaczelam od jabluszka. Soczki, tarte, albo gotowane i zmiksowane. Potem dodalam do gotowanego jabluszka gotowana marchewke i miksowalam razem.
Zycze powodzenia!!
 
reklama
gerber i bobovita piszą ze wszystkie pokarmy należy wprowadzac po 4 miesiącu, pediatra powiedziała ze moge kaszke czy kleik ryżowy dodawać do mleka ale bez owoców... spróbujemy widze że dziewczynki wprowadzaja juz wcześniej soczki i takie tam ...i nic sie złego nie dzieje
 
Do góry