reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

SZTUCZNE MLEKO

częśc egz na plus ale juz dwan na wrzesien....
jutro nastepny chyba zwariuje...

Witam wszystkie nowe mamay a te już starsze pozdrawaim
 
reklama
gonia ale sie rozpisalas ale dokladnie ujełaś swoje spostrzeżenia związane z karmieniem.... dzięki wielkie ;) coś na się forum wyciszyło pewnie to przez piękn ą pogodę i spacerki
 
Ja tej pięknej pogody mam dość :p. Bobas mi marudzi, wychodzę z rana tylko. Później to horror. Jeszcze ząbkuje, tak więc nie nudzę się nawet przez sekundę. 25 stopni ok, ale nie 35 i więcej. Jeszcze kilka stopni i zaczną mi się pocić włosy i paznokcie ::) Mój skarb preferuje w taką pogodę letnie mleko i kaszki...muszę go tylko przekonać do deserków, bo coś się krzywi, ale to dopiero początek ;). Cyca jeszcze dostaje, dosłownie jesteśmy potem sklejeni. Biedne te nasze dzieciaczki w taką pogodę. Hejka ;D
 
Ja też mam powoli dość tej pogody :( Dzieciak się męczy, a ja się męczę z nim :( Ale jak zacznie padać, będziemy narzekać na deszcz :D
A póki co mój szkrabol chłodzi się tak :)

img0546medium5zj.jpg


Chętnie wlazłabym tam razem z nią :) Sąsiadka z balkonu obok zagląda i też zazdrości :D
 
Witam!Pierwszy raz jestem z Wami na forum. Jestem mama butelkowa od samego poczatku, ze wzgledu na leki które musze zazywac. Przyjmijcie mnie prosze do swego grona! Pozdrawiam! :laugh:
 
Haloł Diana78 ;D. Hihihi minia1976, mój starszy syn dziś też wpadł na taki pomysł z basenikiem.
 
Diana78 Witamy :-*

minia1976 super sprawa z tymi basenikami ja tez małemu zafundowałam taka zabawe tyle że nie na balkonie tylko na trawce ;) a jaka jest potem wojna gdy trzeba wyjść z wody ::)
 
a my by;ismy dzis w kryspinowie........ bylo super caly sprzęt dla Małej spakowalismy i 7 godz zleciało jak nigdy, powiem wam ze lozeczko turystyczne to swietna sprawa.. a jak u was z jedzeniem maluchów na tym upale
 
reklama
U mnie nie ma wojny przy wychodzeniu z wody. Mam bardzo ugodowe i tolerancyjne dziecko :)

Z jedzeniem jest raczej dobrze w ten upał. Jak się mała nie opija bez opamietania to je normalnie.

Mam już po kokardkę tej pogody uffffff
 
Do góry