reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

SZTUCZNE MLEKO

moja Laura ma 2 miesiące i ciut....i chyba pokarm mi sie konczy:(...musze kupic jakies mleczko tak na wszeli wypadek i nie wiem jakie...co radzicie dziewczynki?mała jest spokojna nie miała kolek do tej pory...beblilon? nan?
 
reklama
moja Laura ma 2 miesiące i ciut....i chyba pokarm mi sie konczy:(...musze kupic jakies mleczko tak na wszeli wypadek i nie wiem jakie...co radzicie dziewczynki?mała jest spokojna nie miała kolek do tej pory...beblilon? nan?
A ja bym radziła byś spróbowała rozbudzić laktację,a nie skupiała się na wyborze mleczka.Jest to możliwe,poczytaj wątki o karmieniu piersią.Twoj Bąbelek jest jeszcze malutki i mleczko mamusi najbardziej jest mu potrzebne.To normalne,że zdarzają się kryzysy laktacyjne,u nas był w 6 tygodniu i w czwartym miesiącu.Dzidzia szybko wzrasta i mleczka wydaje się za mało.A jak wszelkie sposoby pobudzenia laktacji zawiodą,to wtedy można pomyśleć o mieszance.No chyba,że planujesz odstawienie maluszka od piersi?:-)
 
Polecam również Enfamil,jak mawia nasz pediatra to wybór z najwyższej półki.Mój maluch pije od pierwszych dni życia,jest wcześniakiem i tak niestety było,że wybrał butelkę.To mleko zawiera kwasy tłuszczowe,które stymulują procesy poznawcze.
 
ja najpierw podawalam humane 2, ale strasznie zle sie mieszala i dziecko denerwowalo sie ze mleczko nie leci..teraz podaje bebiko 2 i ja oraz mala jestesmy zadowolone. takze polecam.:tak:
 
Dziewczyny, a czy przy jakims mleku pojawialy sie u Was kupki ze sluzem? Tzn. u Waszych maluchow ;-). Ja podawalam NAN HA i przeszlam na normalne. Wczoraj pojawila sie kupka z mala iloscia sluzu, tylko ze zadnej wysypki ani innych objawow skazy nie ma. Dodam, ze to normalne mleko podaje juz ze dwa tygodnie i ta kupka ze sluzem dopiero wczoraj sie pojawila :eek:. Aaa a przed ta kupka ze sluzem byla kupka dosc twarda. No , tak to wyglada... A nie chce dawac NAN HA2 bo jest gestsze a mojej malej takie gestawe mleko nie podchodzi:no:.
 
No ja mam nadzieje, ze to sie tylko zdrazylo, ale skoro piszesz ze sie zdarzaja, to moze to nie od razu cos powaznego. W sumie nic innego sie nie dzieje, dziecko jest normalne...
 
reklama
:tak:Witam mam pytanie kto moglby cos wiecej napisac o Bebilonie AR podaje go mojej corci sama bez konsultacji z lekarzem Czy bebilon podaje sie przez pewien okres i na jake pozniej zamienic mleko
 
Do góry