reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

SZTUCZNE MLEKO

Ja karmie Enfamilem Premium - innego nigdy nie podawalam, zakup tego okazał się strzałem w dziesiątkę. Jak będziemy przechodzic na następne tez mam zamiar je podawać :tak:
 
reklama
mi nan polecila polozna srodowiskowa, Agatka byla na nim od poczatku i nigdy nie bylo zadnych problemow z brzuszkiem, na poczatku zalecila nam ha i tak tez zrobilam, okolo 3 miesiaca sprobowalam zwyklego nan i bylo ok, a roznica w cenie to 15 zl, przynajmniej w Poznaniu, nigdy tez nie kupuje w aptekach bo pieronsko drogie, w supermarkecie mozna nan za 9,50 znalesc
 
na poczatku karmilam nan ha, potem zwyklym nan'em ale pojawilo sie uczulenie (skaza) i teraz mala jedzie na bebilonie peti. Jak sie go kupuje na recepte to jest 50%znizki
 
Moaj je Bebilon - najbardziej go lubi ze wszystkich. Kupuje też czasem Nan lub Nan R ale bardzo źle się to mleko rozpuszcza. Zostaja grudy, trzeba naprawdę mocno i długo telepać aby się rozpuściło.
Za to Bebiko nie lubi w ogóle - chyba jest za słodkie.
 
Ja też dawałam Bebiko Omneo - tak szczerze to dlatego że to było najlepsze mleko jakie było u nas w sklepie :) No i było na nim napisane że jest zaprojektowane z myślą żeby właśnie dizecko dobrze trawiło i nie miało jakichś rewolucji po nim.
Tak jak napisała Domi.

Tez nie dawałam żadnego początkowego tylko pierś a po 6 miechu zaczęłam podawać Omneo i było gites. Trochę takie śmeirdzące jest ;) ale synek je lubił :)

Pzdr

Aga
 
A co do pediatrów to podejrzewam że polecają to mleko, z której fimry odiwedził ich ostatnio "konsultant" z prezentami. W mleku dla dzieci ważne są ewentualnie prebiotyki, omega nienasycone kwasy no i inne rzeczy które są wszędize -wzbogacone żelazem, skład mineralny zbliżony do mleka kobiecego, dodane witaminy.

Aga
 
Z tego co wiem to nan ha nie jest mlekiem dla alergików tylko przeciwdziała potencjalnym alergiom,dzieci ze stwierdzoną alergią pokarmową nie powinny pić tego mleczka tylko mleka przepisane przez pediatre(nutramigen,bebilon pepti ipt.)Mój Antoś do 6 miesiąca pił Enfamil AR bo bardzo ulewał,teraz gdy ulewania sie zmniejszają bo przewora sie zrasta zmieniliśmy mu mleczko na Nan ha,nie ma róznicy między mlekiem AR.Próbowaliśmy zwykły nan albo bebiko ale ulewał po nich bardzo,widać to mleczko jest delikatniejsze i lepiej je toleruje.Najlepiej spróbować jakie mleko będzie pasowało maluszkowi-może mój ma wrazliwy żołądek na te tańsze mleczka:-)Już sama nie wiem...:-D
 
hej dziewczyny jesli chodzi o mleko to czy ktoras z was probowala mleko Enfamil,kurde nie wiem ale ja sprobowalam i moj maly szalal jak nie wiem chyba bylo za ciezkie,bylam u mojego pediatry z miom Liamem i on polecila mi sprobowac Similac tez mleczko podobno troszke lzejsze dla dziecka Czy ktoras z was stosowala to mleczko wczesniej jesli tak jak po nimreagowalo wasze dziecko :)))
 
moja Hania jadla enfamil 1 a potem enfamil 2 wlasciwie do okolo 12-14 miesiaca zycia, juz nie pamietam dokladnie i bylo wszystko ok, ale ona nie byla alergikiem ani innych problemow nie miala

nie wiem dlaczego twoje dziecko moglo tak zareagowac?

moze dlatego ze enfamil jest po prostu niedobry w smaku i jesli nie pil tego od poczatku to moze mu po prostu nie smakowac
 
reklama
Do góry