reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

SZTUCZNE MLEKO

Emilinka po prostu ona nie żyje po to,żeby jesć;-)no ale dobrze,że ją dokarmiasz bo ona sama nie przywiązuje do jedzenia wagi;-)
 
reklama
No Skakanka to sie chwali Martuśki górą!!! wiesz ja nawet nie zauważyłam na sówaczkach że będziesz miała druga dzidzie, ale gratuluje odwagi dwa maluszki w domu!!!!Ja poczekam jakies 2 latka!!!! I tez wolałabym druga córeczke.....
 
Martka jasna sprawa, że Marta to najpiękniejsze imię na świecie :-) Moja mała odkąd dowiedziałam się, że będzie babeczka miała być Martą, choćnie ukrywam, że chodziło mi po głowie imię Michalina, bo chłopiec miał być Michałkiem.
Skakanka uważaj z tym imieniem dla córci, bo Marty są strasznie "zadziorne" :-p
 
No Michaśka to też miał być Michał, a Marty są zadziorne.....ale kochane...:-), i można je tak fajowo zdrabniać: MartUsia Martuśka Martunia......itd, albo Martucha hihi


oj, bo wpadne w samozachwyt.....:zawstydzona/y:
 
rzucaj, rzucaj minia... ja czekam bo mi nudno siedzę w wyrku i ogladam "domino day" niezłe cuda.....


a jutro Michaske kumpel odwiedzi roczny ( w 100% butelkowy hihi), strasznie jestem ciekawa jak sie bedą bawic???:confused:
 
no to ja cos naskrobie w takim razie;-) Moja Wiki wczoraj skonczyla 4 miesiace stara babka z niej juz hehe....zaczelam jej dawac butle na noc i teraz w ogole po kapieli nie chce cyca ,tak sie nauczyla i juz wiez,ze dostanie butle:-) jak tylko zobaczy butle to wyciaga rece i otwiera dziobek hehe..razem z mezem mamy niezly ubaw:-D
Ja tez sie podpisuje pod tym,ze Martusie to zadziorne babki i uparte:)przynajmniej ja takie znam:-) ale to dobrze bo w zyciu sobie dadza rade...pozdrowienia;-)
 
witamy
dawno nas nie było.....minia zapodaj jakis ciekawy temacik.....ja juz nie mam pomysłów a moze co sadzicie o wyparzaniu butelek??jak czesto to robicie ??jaka uwage przykuwaacie do czystosci smoczka do ssania o ile takiego uzywacie ??

a ja robie tak
oczywiscie po kazdym jedzieniu starannie myje butle w goracej wodzie z odrobinka płynu.....
wyparzam raz na tydzien
smoczek jak upadnie w domu jest płukany tylko woda jak upadnie na dworzu nie podaje . znam mamy które poprostu oblizuje bleeeeeeeee i daja spowrotem ,:no: :no: jaki jest wasz stosunek do czystosci bajerów butelkowych ......
ja nei jestem pedantka ale porzadek musi byc:-) :-) :-) :-)

tymczasem - boprem , lasem ----hihihihih, widac zem babka z mazur:baffled: :-p :laugh2:
 
reklama
Michaśka uzywa smoka tylko w nocy i to rzadko co wieczór go płucze, a butlę przelewam wrzątkiem przed każdym podaniem, jakoś mi to w nawyk weszło, nie myślę tylko to robie!:happy:



Oblizywanie dziecięcego smoka?......bleeee....... w ustach jest więcej bakterii niż, za przeproszeniem, w dupie :szok:
 
Do góry