reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szpitale, lekarze, położne WARSZAWA

reklama
Hejka.
Ja miałam rodzic w szpitalu Praskim, ale dzis u ginekologa spotkalam mamusie z malutką dziewczynka ktora rodzila wlasnie na Inflanckiej i powiedziala ze wszystko fajnie. Weszlam na stronke i tez jestem zadowolona. Potem porozmawiam na ten temat z P ale chyba jednak wybiore ten szpital:)

Kasia suwaczek robisz na stronce www.suwaczek.pl i potem ten link z suwaczka kopiujesz. Na stronce babyboom po zalogowaniu na samej gorze ( na zielonym pasku)masz ustawienia i tam wchodzisz i po prawej stronie jest edytuj sygnature i klikasz to i wklejasz llink w to okienko, potem zapisz i gotowe:)
 
Violet ja byłam w Praskim na zwiedzaniu (miesiąc temu) w ramach szkoły rodzenia... szczerze... warunki tam są przynajmniej dla mnie niezadowalające.... nie ma porównania do wyglądu na Inflanckiej.
W Praskim porodówka wygląda okropnie, do tego Pani w ogólnej sali są zasłonięte kotarką, która malo co daje, wiec jakbyś chciała to NAWET mąż czuł by sie skrępowany.... praktycznie widząc drugą Panią... a już nie mówię o samych rodzących...

Pokoje po porodowe... jak chyba na każdym oddziale w tym szpitalu zamykane na zasówane drzwi (choć chyba nie wszystkie) ale to marnie wygląda....
Szczerze szpital Praski ma najgorszą opinię w Warszawie nie tylko pod względem wyglądu ale i personelu który jest poprostu kiepski(choć może z pewnymi wyjątkami).
 
mam pytanko, czy któraś z Was może szczerze polecić ginekologa, który poprowadzi ciążę z grupy LUX MED, a więc Lux-medu, Lim,Medycyny Rodzinnej...i najlepiej aby pracował również w którymś z polecanych szpitali warszawskich, narazie pierwszą wizyta na potwierdzenie ciąży :) czeka mnie u dr. I.Guzińskiej,ale wiadomo,gabinet prywatny pochłonie dużo $$, a jestem osóbką ogólnie anty krew,lekarz itp :) więc potrzebuje kogos kto się porzadnie umie swoim pacjentem zaopiekowac :)
Pzdr
 
emikaa- ja się lecze w Lim i prowadze tam tez swoją ciąze... moja gin prowadząca nazywa sie Ewa Kuś. Prowadzila teraz niedawno ciąze mojej kolezanki i teraz prowadzi moją. Niestety nie wiem w jakim szpitalu pracuje :/ ale moze ta moja kolezanka wie to Ci napisze :) ogolnie godna polecenia babka, bardzo chwalą ją dziewczyny z ktorymi sie widze przed jej gabinetem... przejmuje się wszystkim, nie pozwala denerwowac, jak są jakies najmniejsze wątpliwosci to zleca badania, daje witaminki czy inne leki jak potrzeba, zawsze odpowiada szczególowo na pytania itd... na pierwszy rzut oka wyglada troche niemilo ale ogolnie babeczka fajna jest. A mam tez poleconą babke do usg to Reutt Jaworowicz bodajże, a imienia nie pamietam (chyba Elżbieta) i godna polecenia jest tez dr BARBARA DOBEK-JAKUBCZYK od usg. Robila nam usg 4d ale mozna tez zwykle u niej robic i na prawde kazdy szczegół dokladnie opisuje i omawia i dlugo się przyglada maluszkowi zeby miec pewnosc ze wszystko jest ok :)
 
Dziękiii Kasiu za informacje,zawsze to jakiś kierunek,bo na prawdę ciężki wybór,a opinie różnych lekarzy też są różne...
ale zaraz zobaczę Twoją dr. w e-rezerwacje jak tam z terminami u niej :)
 
reklama
mi osobiscie nie podoba sie w praskim trafilam tam 2 lata temu.personel nawet nawet... warunki hmm...daja wiele dozyczenia...
moja kolezanka rodzila teraz w czerwcu i jest bardzo zadowolona...no moze przez 2 lata cos sie zmienilo...
 
Do góry