reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szpitale, lekarze, położne WARSZAWA

reklama
Jest jeszcze jedna gin spoko ale ma cholernie dluuugie terminy i chyba niema co sie do niej wybierac...nazywa się Barcz Ewa... ja bylam u niej 2 razy ale potem zrezygnowalam bo po prostu w ciazy trzeba co miesiac chodzic do lekarza a u niej nie bylo takich krotkich terminów... czasem są nawet na 3 miesiace do przodu pozajmowane i ja niewiem jak te ciezarne tak planowo do niej chodzą i wogole :happy:
ale moze Kuś Ci sie spodoba i przy niej zostaniesz ;-)
Pozdrawiam serdecznie ;)[/QUOTE]



DR BARCZ nie przyjmuje już w LIMIE
 
Witajcie
Ja mam zamiar rodzić na Inflanckiej, lekarka poleciłam mi szkołę rodzenia Anny Barwińskiej, czy ktoś miał może kontakt z tą położną.

A może macie jakiś aktualny cennik z Inflanckiej
 
Ja też mam zamiar rodzić na inflackiej :) Nie znam tam żadnej położnej oprócz tych, które prowadziły zajęcia w szkole rodzenia.
Co do cennika to tam raczej nie ma bo wszystko jest za darmo, przynajmniej zzo, poród rodzinny itp. :)
 
To zależy kto i czego oczekuje. św. Zofia to moim zdaniem i z naszych doświadczeń po prostu niezły szpital miejski, dla wielu po prostu rejonowy. Mieszkam dosłownie 100 metrów od niego i niestety przez nadmierne obłożenie mojego pierwszego dziecka nie mogłam tu urodzić, a na drugim końcu miasta. Dopiero drugie udało mi się w Zofii urodzić i nie narzekam. Nie uważam jednak, żeby była jakoś znacznie lepsza, niż inne, które znam (zaliczyłam w sumie 3 bo podczas pierwszej ciąży trafiłam na 2 tyg. na patologię).
 
Z całego serca polecam szpital na Inflanckiej. Rodziłam tam 10.05, domowa atmosfera cudowne położne fachowi lekarze. Od początku do końca byliśmy z mężem zachwyceni, bo mąż rodził razem ze mną. Wiem, że teraz chyba się już tam sporo zmieniło, bo otworzyli nowy odział, ale to chyba powinno byc jeszcze lepiej.
,I jesz cze jedno coś z własnego doświadczenia.... dziewczyny nie bierzcie za bardzo do siebie wszystkich wpisów na forach dotyczących szpitali, na wszystki trzeba patrzeć z przymrużeniem oka, ja też czytałam wszystko co mi wpadło w oko, jakieś straszne opinie i potworne przeżycia kobiet i byłam przerażona a rzeczywistość okazała się zupełnie inna. Najważniejsze to pozytywnie się nastawić, wiem że to banalnie brzmi, ale to prawda.
Polecam szkołę rodzenia na inflanckiej i poród w tym szpitalu.;-)
A jakby ktoś miał jakies pytania co do porodu to pinnock@wp.pl
 
Jest jeszcze jedna gin spoko ale ma cholernie dluuugie terminy i chyba niema co sie do niej wybierac...nazywa się Barcz Ewa... ja bylam u niej 2 razy ale potem zrezygnowalam bo po prostu w ciazy trzeba co miesiac chodzic do lekarza a u niej nie bylo takich krotkich terminów... czasem są nawet na 3 miesiace do przodu pozajmowane i ja niewiem jak te ciezarne tak planowo do niej chodzą i wogole :happy:
ale moze Kuś Ci sie spodoba i przy niej zostaniesz ;-)
Pozdrawiam serdecznie ;)



DR BARCZ nie przyjmuje już w LIMIE[/QUOTE]

To bardzo dziwne bo jeszcze 3 tyg temu będac w Limie w Mariottcie widzialam na dzwiach jej tabliczke więc troche mnie zdziwiła Twoja wypowiedz no ale może masz racje :)
 
A ja chciałabym polecić Instytut Matki i Dziecka na kasprzaka Z początku nie za bardzo chciałam tam rodzić i myślałam żeby się wybrać na Starynkieiwcza ale odeszły mi wody 1,5 msc wcześniej a IMiD mam 10 min piechotką to w końcu trafiłam tam Kilka dni leżałam na patologii i naprawdę musze przyznać że opieka była rewelacyjna i na patologii i na porodówce i po porodzie też nie mogę narzekać położne były na każde zawołanie wszystko wytłumaczyły pokazały i pomogły Dodam że rodziłam całkiem niedawno bo 20.08.2010r. i naprawdę szczerze polecam ten szpital :)
 
Magdzik o to widzę, że coś się na noworodkach zmieniło. Ja rodziłam w zeszłym roku tam. Najpierw leżałam ponad 2 tygodnie na patologi. Jeśli chodzi o patologię i poród to naprawdę opieka super, ale na noworodkach położne pozostawiały wiele do życzenia (wcześniej rodziłam na karowej i tam opieka na porodówce było gorsza niż w IMiDz, ale na noworodkach było o niebo lepiej).

A i czy wreszcie ruszył jakiś remont w IMiDz czy nadal wystrój jest jak za komuny ?
 
reklama
J@god@ wiesz nie mam porównania jak tam wszystko wyglądało wcześniej ale jakiś tam remont niby był w tym roku bo dopiero od sierpnia otworzyli oddział :) a co do opieki to może miałam ciut lepiej bo mój maluch jest wcześniakiem i może trochę więcej uwagi mu poświęcali ale wydaję mi się że inne dziewczyny też nie powinny narzekać :)
 
Do góry