reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szpitale, lekarze, położne WARSZAWA

Ja planuje poród w szpitalu na Madalińskiego ale się jeszcze zastanawiam, do stycznia mam troszkę czasu. Piszcie do mnie na priv te które coś słyszały o tym szpitalu, boję się w końcu to moje pierwsze dziecko a też dużo naczytałam się o ochronie krocza i bardzo bym chciała uniknąć nacinania.

 
Ostatnia edycja:
reklama
Żadna z nas nie wie co może się stać w trakcie porodu. Czy warto dla własnej wygody ryzykować życie i zdrowie dziecka gdyby coś poszło nie tak? Czy ma się w 100% tą pewność, że to na pewno mnie się nie zdarzy? Niestety nikt tej pewności nie ma. Tylko wojewódzki może dać nam pewność, że dziecko będzie miało najszybszą i najbardziej fachową pomoc w razie problemów. I nikt nie powie mi, że skoro Eskulap ma inkubator to już jest pomoc. Tu chodzi o lekarzy. Wojewódzki ma oddział patologii noworodka, gdzie leżą nie tylko wcześniaki.

Wojewódzki nie jest taki zły jak go malują, naprawdę.

Sama miałam już opłaconą cesarkę w Eskulapie i poszłam do wojewódzkiego. Teraz po czasie nawet bym się nad Eskulapem nie zastanawiała. Wolę fachową pomoc dzieku w razie potrzeby.
 
Ostatnia edycja:
Cześć dziewczyny!
Trafiłam na to forum bo również rozważam poród na Inflanckiej i widze że jak wszędzie można znaleźć zarówno te dobre jak i te złe opinie. Jednak większość postów jest sprzed roku lub kilku lat czyli przed remontem. Teraz został otworzony cały nowy blok porodowy i jestem bardzo ciekawa czy ktoś ma jakieś świeże spostrzeżenia na temat porodu na inflanckiej.
Z góry wielkie dzięki :)

[url=http://www.suwaczki.com/][/URL]
 
Ostatnia edycja:
Nie dostałam odpowiedzi, ale sama sobie odpowiem :)
Moja koleżanka ostatnio rodziła na Inflanckiej.... ponoć między bólami i skurczami krzyczała coś w stylu... "o moj boshe tu jest jak w Hiltonie" hehe nowe sale są można je obejrzeć na stronie szpitala, poza tym znalazłam na portalu grono.net wypowiedzi prawdopodobnie jakiegos pracownika lub pracowaników Inflanckiej na forum... można poczytać... wpisać w wyszukiwarke Inflancka to napewno znajdzie, bo taki login tam mają...
sale do porodów rodzinnych za darmo, znieczulenie za darmo
Co tam jeszcze..... personel ponoć bardzo dobry i sympatyczny... i chyba narazie wszystko...

Dziewczyny może się jednak znajdzie chociaż jedna, która teraz w sierpniu rodziła.... odezwijcie się...
 
a czy któraś z Was może polecic szpital, w którym dobrze urodzic bliźniaki. z tymi porodami nigdy nic nie wiadomo, więc dobrze, by dobrze wykonywali też cesarkę.
 
a czy któraś z Was może polecic szpital, w którym dobrze urodzic bliźniaki. z tymi porodami nigdy nic nie wiadomo, więc dobrze, by dobrze wykonywali też cesarkę.
moja znajoma rodziła poprzez cesarkę ale jedno dziecko w szpitalu na Starynkiewicza,
no i ona jest bardzo zadowolona ...
ja myślę że nie wazne jest jak lekarze zszyją ale ważne żeby w danym szpitalu był oddział noworodkowy,żeby w razie komplikacji z maluszkiem na miejscu była opieka więc dlatego najlepiej wybierac Kliniki.a w twoim przypadku to bym tylko poszła do Kliniki,a w warszawi są chyba tylko 3 kliniki:instytu matki i dziecka,karowa i starynkiewicza.ja śmiało polecam ten ostatni a karową odradzam!!!!
 
reklama
Do góry