reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szpitale, lekarze, położne WARSZAWA

hej.
dzięki za odpowiedź. mozesz cos więcej napisać o Bielańskim?
ja chodzę do lekarza, który pracuje w tym szpitalu, stąd mój wybór. poprzednia ciąża byla prowadzona też przez tego lekarza, zakończyła się cc i poród odbył się na Solcu. wtedy tam mój lekarz pracował. jestem z niego bardzo zadowolona.
poza tym nie chciałbym byc odsyłana od szpitala do szpitala.
 
reklama
Dziękiii Kasiu za informacje,zawsze to jakiś kierunek,bo na prawdę ciężki wybór,a opinie różnych lekarzy też są różne...
ale zaraz zobaczę Twoją dr. w e-rezerwacje jak tam z terminami u niej :)


Nie ma za co :) ja juz dobre 6 lat się lecze w Lim więc zawsze mogę kogoś polecic ;-)
ogolnie terminy do Kuś są srednie bo ok miesiąca sie czeka i jak jestes u niej na wizycie i masz przyjsc za miesiąc to najlepiej wychodzac z gabinetu juz sie zapisac bo jeszcze masz sporo godzin wygodnych wolnych :) ja mam u niej wizyte 16 w czwartek ok poludnia i pewnie nastepna bedzie juz szybciej niz za miesiąc bo to juz koncówka ciazy :-)
a ogolnie gdyby cos pilnego bylo do niej to tez nie slyszalam zeby jakas kobitke odeslala z kwitkiem, wiec przyjmuje tez dodatkowe, ale niestety trzeba sie uzbroic w cierpliwosc i czekac az przyjmie planowych bo tak ma w naturze, no chyba ze cos pilnego jest to wtedy ta dodatkowa musi zapytac planowych czy ją przepuszcza i wtedy przyjmuje... czasem tez widze jak ktos po zwolnienie czy recepte przychodzi to tez nie czeka tylko zalatwi pacjenta i prosi tego kogos bo szybko to zalatwia...
ogolnie z wygladu troche apatyczna ale czasem i zartuje sobie itd...
Jest jeszcze jedna gin spoko ale ma cholernie dluuugie terminy i chyba niema co sie do niej wybierac...nazywa się Barcz Ewa... ja bylam u niej 2 razy ale potem zrezygnowalam bo po prostu w ciazy trzeba co miesiac chodzic do lekarza a u niej nie bylo takich krotkich terminów... czasem są nawet na 3 miesiace do przodu pozajmowane i ja niewiem jak te ciezarne tak planowo do niej chodzą i wogole :happy:
ale moze Kuś Ci sie spodoba i przy niej zostaniesz ;-)
Pozdrawiam serdecznie ;)
 
miałam cc w Bielańskim z końcem stycznia tego roku.
Juz wypowiadałam się w tym wątku: traktowanie pacjentki-szybko, a nawet bardzo, mozna by powiedzieć wręcz tasmowo.

Trzeba miec lekarza z tego szpitala- połozna nie wystarczy- bo moze byc duzy problem z przyjeciem.

CC miałam robione w nocy (2.05) z wtorku na środe, w domu byłam w piatek wieczorem
 
mam pytanko, czy któraś z Was może szczerze polecić ginekologa, który poprowadzi ciążę z grupy LUX MED, a więc Lux-medu, Lim,Medycyny Rodzinnej...i najlepiej aby pracował również w którymś z polecanych szpitali warszawskich, narazie pierwszą wizyta na potwierdzenie ciąży :) czeka mnie u dr. I.Guzińskiej,ale wiadomo,gabinet prywatny pochłonie dużo $$, a jestem osóbką ogólnie anty krew,lekarz itp :) więc potrzebuje kogos kto się porzadnie umie swoim pacjentem zaopiekowac :)
Pzdr

Ja polecam Litmanowicza z LUX-MED'u, przyjmuje na Chmielnej. Świetny lekarz! Dodatkowo ma prywatną praktykę, więc jak nie ma miejsca albo coś się dzieje to jest pod telefonem i zawsze przyjmie.
 
HEJ DZIEWCZYNY!
ja zdecydowałam się na szpital na Madalińskiego!!! i tam tez rozpoczynam szkołę rodzenia w sobotę.
Któraś z Was uczęszczała do tej szkoły? lub rodziła w tym szpitalu?
 
Ja zamierzam tam rodzić:)
Byłam tam tydzień na obserwacji z powodu podniesionego ciśnienia i moim zdaniem opieka jest naprawdę profesjonalna:)
Chodzę prywatnie do dr Maciejewskiego który jest kierownikiem oddziału i jego również polecam:)
 
rodziłam na Madalińskiego w 2004 r wspomnienia koszmar... ale tyle czasu minęło... w 2009 rodziłam w otwocku i nigdzie indziej już nie chcę, jeśli rodzić to tylko tam. fakt że wszystko było w porządku, dziecko zdrowe, poród o czasie, siłami natury, trwał 2 godz,ale obsługa super, miło, czysto, spokojnie. polecam. na Madalińskiego cały pobyt leżałam w nie zmienianej, poplamionej pościeli, nikt nie miał czasu pokazać mi jak nakarmić dziecko... echhhh, dobrze że to już za nami...
 
Hej dziewczyny,

mam pytanie czy któraś z Was chodziła do szkoły rodzenia na Inflanckiej.

Moja lekarz do której chodzę nie przyjmuje w żadnym szpitalu niestety :no:

na ostatniej wizycie poleciła mi szpital i szkołe rodzenia właśnie na Inflanckiej!!

Zaczęłam się zastanawiać czy nie zmienić lekarza, na takiego, który przyjmowałby właśnie w tym szpitalu.
Moja Pani doktor jest wprawdzie ok, przyjmuje w Alfa-Leku na Nowym Świecie, ale nie jestem jakoś "przywiązana" zanadto.. i z tego co wyczytałam wiekszość dziewczyn chodzi do lekarzy, którzy przyjmują w szpitalach, których chcą rodzić.. trochę namieszłam :eek:

w każdym razie jeśli macie jakieś rady chętnie poczytam!

Ja całą ciążę chodziłam do lekarza z tego szpitala. Chodziłam na Inflancką do szkoły rodzenia.
Ani do zajęć w szkole, ani opieki lekarskiej podczas ciąży niemam zastrzeżeń.
Nawet opieka na sali przedporodowej i sam poród na Inflanckiej był ok.
Niestety już po porodzie zero zainteresowania i pomocy ze strony personelu. moja lekarka która prowadziła ciążę mimo że była na oddziale nie zainteresowała się mną. Nie dałam kasy to i opieki nie miałam:(

edit:
Już nigdy do tego szpitala nie pójdę (no chyba że niebędzie innego wyjścia).
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry